Autobus Żytomierz - Wrocław ceny od 66,77 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Żytomierz do Wrocław przez autobus

Podróż z Żytomierz do Wrocław przez autobus wynosi 825,62 km i zajmuje 20 godz. i 25 min. Dziennie odbywa się 90 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:15, a ostatnim o 23:55. Możliwe jest podróżowanie z Żytomierz do Wrocław przez autobus za jedyne 66,77 zł lub aż 401,35 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 66,77 zł.

Najniższa cena66,77 zł
Czas trwania podróży20 godz. i 25 min
Połączenie dziennie90
Najniższa cena66,77 zł
Wyzsza cena401,35 zł
Pierwszy wyjazd01:15
Ostatni wyjazd23:55
Dystans825,62 km
OdjazdŻytomierz
PrzyjazdWrocław
PrzewoźnicyPan-bus Sumy, Eurolines MadeltransWięcej

Autobus Bilety od Żytomierz do Wrocław

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Żytomierz do Wrocław

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Żytomierz do Wrocław.

Ile kosztują bilety autobusowe z Żytomierz do Wrocław?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Żytomierz do Wrocław za jedyne 66,77 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 171,76 zł.

Przejazd autobusowy z Żytomierz do Wrocław: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Wrocław.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Żytomierz do Wrocław?

Podróż autobusem z Żytomierz do Wrocław trwa 20 godz. i 25 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Żytomierz o FSTD, a ostatni o 23:55. Pierwszy autobus odjeżdża z Żytomierz o 01:15, a ostatni o 23:55. Podróż trwa średnio 20 godz. i 25 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :17 godz. i 0 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Wrocław?

Autobusy z Żytomierz wyjeżdżają ze stacji Zhytomyr Berdychivske Highway,Zhytomyr, Bus Station,Zhytomyr, av. Myru - "Maydan vyzvolennya" (Житомир, пр. Миру - "Майдан визволення") i przyjeżdżają na stację Wrocław, Port Lotniczy,Wrocław Mikołajów,Wroclaw Gal. Dominikanska,Wroclaw Central Station.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Żytomierz do Wrocław?

Dostępnych jest 90 połączeń autobusowych na trasie z Żytomierz do Wrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 80, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 10, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Żytomierz do Wrocław autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Żytomierz do Wrocław, dostępnych jest 90 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 80, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Żytomierz do Wrocław

Tanie bilety autobus od Żytomierz do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Żytomierz do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Żytomierz do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Żytomierz do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Żytomierz do Wrocław

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Wrocław

Podróżując autobusem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Usługi na pokładzie Like Bus, FlixBus and Z-TIME od Żytomierz do Wrocław
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Żytomierz do Wrocław przez bus.
Udogodnienia Like Bus FlixBus Z-TIME Sindbad East West Eurolines AGA TRAVEL Orion Bus
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check check check check
air_con Klimatyzacja check check check check check check check
wifi WiFi cross check cross check cross cross cross
luggage Bagaż cross check cross check cross cross cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross check cross check cross cross cross

Żytomierz do Wrocław Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
57.79kg
Autobus
61.92kg
Lot
165.12kg
Samochód
132.1kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Żytomierz do Wrocław?
Bilet autobus z Żytomierz do Wrocław to 171,76 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 66,77 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Żytomierz do Wrocław?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Żytomierz do Wrocław, to 66,77 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Żytomierz a Wrocław przez autobus?
Żytomierz do Wrocław to 825,62 km.
Jak długo trwa autobus między Żytomierz a Wrocław?
Żytomierz do Wrocław to średnio 20 godz. i 25 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 17 godz. i 0 min.
Jakie firmy działają od Żytomierz do Wrocław?
Żytomierz do Wrocław jest obsługiwany przez operatorów 23. Możesz znaleźć na Virail Pan-bus Sumy, Eurolines Madeltrans, Anatolii Kantor, Like Bus, Cazna Trans, Kantol, Atlastravelbus Avtotrans Avtoekspres, FlixBus, Volodymyr Trans, Ecolines, Z-TIME, Mkt Zesen Trans, Sindbad, TocoBus, East West Eurolines, Cazna Trans Agat, Z Time Kovelske ATP, AGA TRAVEL, Pavluks Trans, Euroticket, East West Eurolines Gal Vsesvіt, ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES, Orion Bus and ZESEN TRANS świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Żytomierz na Wrocław?
Żytomierz do Wrocław ma średnio 90 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Żytomierz do Wrocław?
Najwcześniejszy autobus od Żytomierz do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 01:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Żytomierz do Wrocław?
Najnowszy autobus od Żytomierz do Wrocław odchodzi o 23:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Żytomierz do Wrocław?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 66,77 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Żytomierz do Wrocław?
Istnieje średnio 80 z Żytomierz, aby przejść do Wrocław.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Żytomierz a Wrocław przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Żytomierz a Wrocław to 17 godz. i 0 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Żytomierz do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Żytomierz a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Żytomierz do Wrocław przez autobus?
Podróż autobus z Żytomierz do Wrocław generuje 61.92kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Żytomierz

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Żytomierz

Trasy międzynarodowe z Żytomierz i okolic

Inne miejsca docelowe z Żytomierz

Główne połączenia kolejowe do Wrocław

Powiązane trasy

Inne popularne trasy