Autobus Żytomierz - Wrocław ceny od 105,13zł

Rozpocząć z
105,13zł
Odkryć

Żytomierz do Wrocław przez autobus

Podróż z Żytomierz do Wrocław przez autobus wynosi 824,7 km i zajmuje 16 h 35 min. Dziennie odbywa się 28 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:15, a ostatnim o 00:00. Możliwe jest podróżowanie z Żytomierz do Wrocław przez autobus za jedyne 105,13zł lub aż 463,32zł. Najlepsza cena za tę podróż to 105,13zł.

Najlepsza cena 105,13zł
Czas trwania podróży 16 h 35 min
Połączenie dziennie 28
Najniższa cena 105,13zł
Wyzsza cena 463,32zł
Pierwszy wyjazd 02:15
Ostatni wyjazd 00:00
Dystans 824,7 km
Odjazd Żytomierz
Przyjazd Wrocław
Przewoźnicy AGA TRAVEL, Elite Express,

Autobus Bilety od Żytomierz do Wrocław

  Sep 28
  Więcej
  23°
  Sep 29
  Więcej
  24°
  Sep 30
  Więcej
  23°
  Oct 01
  Więcej
  19°
  Oct 02
  Więcej
  20°
  Oct 03
  Więcej
  23°
  Oct 04
  Więcej
  20°
  Oct 05
  Więcej
  13°
  Oct 06
  Więcej
  15°
  Oct 07
  Więcej
  18°
  Oct 08
  Więcej
  17°
  Oct 09
  Więcej
  12°
  Oct 10
  Więcej
  12°
  Oct 11
  Więcej
  11°
  Oct 12
  Więcej
  14°
Departure date
Thursday,Sep 28 2023
23°

Autobusem z Żytomierz do Wrocław: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Żytomierz do Wrocław z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Żytomierz do Wrocław?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 234,24zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 100zł.Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Żytomierz - Wrocław?

Z przewoźnikiem Al-trans, East West Eurolines, Flixbus, Melnik Om, Nadiya Bus, Agat, Menyok Fop, Menkov N.i. / Меньок Н. І., Avtotranzit, Contrabus, Eastern European Travel, Gunsel Group, Fop Levicka, Levitskaya Ap, Naszbus, Kaluzhenov / Калуженов, Kaluzhenov/boreichuk/ternvoyage/ewhd, Kaluzhenov V.v., Lvivske Atp, Vilartrans, Menok N. І., Bakal S.v., Eurolines Madeltrans, Kobra, Autotranzyt-fob Bryntsow, Tdv Kovelske At, Vvk Bus, Atp Lwow, Ternvoyazh, Stecik, Kazna Trans Mtk, Vasilkiv Trans Avto, Brintsov S.v., Boreychuk M.І., Fop Borejczuk, Ideal Travel, Atlastravelbus/avtoekspres, Kozak Express Pl, Z-time, Sindbad, Stetsik Taras Volodymyrovich, Tocobus, Pavluks-trans Sp. Z O.o., Pavlyuk Vitaliy Ivanovich, Romanenko P. A., Nashbus.com, Z-time . . . (ТДВ Ковельське АТП), Lwowskie Atp 14630, Tvad, Avtoekspres Pavlyuk V I , Openline Sp Z O O , I 10540 , Fortuna Tour Sp. Z O.o., ブルガリア航空, Stetsik T V , Pan Bus Llc, Lat Lines, Skhidno Yevropeyska Podorozh, Transtempo, Fortuna Tour, Ecolines, Eurb, Lux-reisen Bis Sp. Z O.o., Euroticket, Ideal Travel Maria Myrna Sp J, Lis-avto-trans, Leon Pol Trans, Bryntsov, Kantol, I Travel Bus, X Bas, Voznyuk R V , Kantol Bustrevel, 7 Time, Distribusion, Trigor, Openline, Zesen Trans and Elite Express będziesz mógł dojechać autobusem z Żytomierz do Wrocław.

Pokaż pełny opis Ukryj pełny opis
Tanie bilety od Żytomierz do Wrocław
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Żytomierz do Wrocław.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Żytomierz do Wrocław, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Żytomierz do Wrocław.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Żytomierz do Wrocław

Najtańsze bilety autobusowe Żytomierz - Wrocław można znaleźć już za 122zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 152zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 207zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Wrocław

Podróżując autobusem do Wrocław, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie AGA TRAVEL, FlixBus I East West Eurolines od Żytomierz do Wrocław
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Żytomierz do Wrocław przez autobus.
Udogodnienia AGA TRAVEL FlixBus East West Eurolines Vozniuk Roman PE
Gniazdka elektryczne
Klimatyzacja
WiFi
Bagaż
Jedzenie i picie

Żytomierz do Wrocław Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
6.8kg
Autobus
45.3kg
Lot
1,811.1kg
Samochód
174.7kg

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Żytomierz do Wrocław?
Bilet autobus z Żytomierz do Wrocław to 222,42zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 105,13zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Żytomierz do Wrocław?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Żytomierz do Wrocław, to 105,13zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Żytomierz a Wrocław przez autobus?
Żytomierz do Wrocław to 824,7 km.
Jak długo trwa autobus między Żytomierz a Wrocław?
Żytomierz do Wrocław to średnio 20 h 7 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 16 h 35 min.
Jakie firmy działają od Żytomierz do Wrocław?
Żytomierz do Wrocław jest obsługiwany przez operatorów 15. Możesz znaleźć na Virail AGA TRAVEL, Elite Express, ZESEN TRANS, P-TRANS, Eastern European Travel, FlixBus, I TRAVEL BUS, Ecolines, Kantol, ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES, Lat Lines, East West Eurolines, Eurolines Madeltrans, Euroticket, Vozniuk Roman PE świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Żytomierz na Wrocław?
Żytomierz do Wrocław ma średnio 28 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Żytomierz do Wrocław?
Najwcześniejszy autobus od Żytomierz do Wrocław rozpoczyna się pod adresem 02:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Żytomierz do Wrocław?
Najnowszy autobus od Żytomierz do Wrocław odchodzi o 00:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Żytomierz do Wrocław?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 105,13zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Żytomierz do Wrocław?
Istnieją stacje 10, z których możesz wyjechać z Żytomierz, aby przejść do Wrocław. Możesz przejść z Dw. Pks, Ul. Kijowska 93, Avtovokzal, Vul. Kijowska 93, Zhytomyr Avtobusna Zupynka, Zhytomyr As, Dworzec Autobusowy Florenc, St.6, Zytomir Central Bus Station, Zhytomyr Bus Station Central, Kyivska St 93, Bus Station Central, Zhytomyr Gas Station Brsm (opposite The Central Bus Station), Nezalezhnosti Ave 95 and 95 Nezalezhnosti Av., Gas Station Brsm i możesz dotrzeć do Dw.aut. Ul.sucha 1, Ul. Petliury 32, Centralnyj Zh/d Vokzal, Avtostanciia 'kiev', Platforma Nr 11, Dworzec Pks, Ul. Sucha 1 (galeria Wroclavia, Poziom -2), Dw. Pks, Ul. Sucha 1/11, Glówny, D.a, Galeria Wroclavia Ul. Sucha 1, St. 10-11, Wroclaw Sucha Central Bus Station (galeria Wroclavia), Wroclaw Bus Station, Ul. Sucha 1, Dworzec Autobusowy Przy Ul Suchej 1 and Wroclaw Вроцлав, АС "Вроцлав" ул. Суха, 1.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Żytomierz do Wrocław?
Istnieje średnio 24 z Żytomierz, aby przejść do Wrocław.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Żytomierz a Wrocław przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Żytomierz a Wrocław to 16 h 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Żytomierz do Wrocław?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Żytomierz a Wrocław.
Jakie są emisje CO2 dla Żytomierz do Wrocław przez autobus?
Podróż autobus z Żytomierz do Wrocław generuje 45.3kg emisji CO2.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości, aktualizacje produktów i ekskluzywne promocje bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej