Pociąg Frosinone - Neapol ceny od 42,37 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni 88,00 zł

Frosinone do Neapol przez pociąg

Podróż z Frosinone do Neapol przez pociąg wynosi 117,75 km i zajmuje 3 godz. i 17 min. Dziennie odbywa się 127 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:26, a ostatnim o 20:21. Możliwe jest podróżowanie z Frosinone do Neapol przez pociąg za jedyne 42,37 zł lub aż 269,58 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 42,37 zł.

Najniższa cena42,37 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 17 min
Połączenie dziennie127
Najniższa cena42,37 zł
Wyzsza cena269,58 zł
Pierwszy wyjazd04:26
Ostatni wyjazd20:21
Dystans117,75 km
OdjazdFrosinone
PrzyjazdNeapol
PrzewoźnicyInterCityNotte, FrecciarossaWięcej

Pociąg Bilety od Frosinone do Neapol

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Frosinone do Neapol na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Frosinone do Neapol?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Frosinone do Neapol za 42,37 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Neapol kosztują około 103,18 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Frosinone do Neapol?

Aby dostać się do Neapol pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

O której odjeżdżają pociągi do Neapol i ile trwa podróż?

Przejazd między Frosinone a Neapol zajmuje 3 godz. i 17 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:26, a ostatni o 20:21. Pierwszy pociąg do Neapol odjeżdzą o 04:26, a ostatni o 20:21. Podróż trwa średnio 3 godz. i 17 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Neapol w 1 godz. i 10 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Neapol?

Pociąg z Frosinone odjeżdża ze stacji Frosinone (Italy) i przyjeżdża na stację Naples International Airport, NAP,Naples Central station.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Neapol z Frosinone: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 127 połączeń kolejowych do Neapol z Frosinone. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 126 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Neapol na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Neapol z Frosinone? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Każdego dnia dostępnych jest 127 połączeń kolejowych z Frosinone do Neapol. Zauważ, że wśród nich jest 126 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Frosinone do Neapol

Tanie bilety pociąg od Frosinone do Neapol
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Frosinone do Neapol.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Frosinone do Neapol, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Frosinone do Neapol.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Frosinone do Neapol

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Frosinone do Neapol

Najtańsze bilety kolejowe Frosinone - Neapol można znaleźć już za 49,35 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 53,49 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 67,65 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Neapol

Podróżując pociągiem do Neapol, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Frecciarossa, obsługiwana przez Trenitalia, krajową spółkę kolejową, jest renomowaną koleją dużych prędkości we Włoszech. Pociągi FRECCIAROSSA, osiągając prędkość do 300 km/h, łączą największe miasta, w tym Rzym, Mediolan, Neapol, Florencję i Turyn.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Frosinone do Neapol

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez Frecciarossa podczas podróży od Frosinone do Neapol.

Premium

Usługa premium obejmuje szersze siedzenie, więcej miejsca na nogi oraz dostęp do dodatkowych udogodnień, takich jak drink powitalny i wybór gazet. Autokar nr 4 w pociągu Frecciarossa 1000 jest zarezerwowany dla poziomu Premium.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Standard

Standard to podstawowy poziom usług obejmujący wygodny fotel oraz dostęp do podstawowych usług pokładowych. Autokary 5-8 są przeznaczone do poziomu Standard z siedzeniami obitymi szarą ekoskórą.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Executive

Executive to najwyższy poziom usług, obejmujący wszystkie udogodnienia poziomu Business, a także osobisty system rozrywki i wyśmienite posiłki serwowane przez dedykowanego pokładowego szefa kuchni.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business

Usługa Business przeznaczona jest dla osób podróżujących służbowo i obejmuje wszystkie udogodnienia poziomu Premium, a także dostęp do dedykowanego Business Lounge i pierwszeństwo wejścia na pokład. Autokary 2 i 3 Frecciarossa 1000 są zarezerwowane dla poziomu usług Business.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach Frecciarossa można korzystać z bezpłatnego WiFi. Skorzystaj z usługi Portale FRECCE, aby oglądać filmy, programy telewizyjne i śledzić wiadomości. Zapewnia także aktualizacje dotyczące podróży i dodatkowe opcje rezerwacji.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Szukasz spokoju? Frecciarossa oferuje wyznaczone ciche strefy dla Klasy Biznes, aby zapewnić spokojną podróż, wolną od zakłóceń.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Bez względu na model – czy to ETR 500, ETR 600, ETR 700 czy ETR 1000 – każdy fotel jest wyposażony w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciarossa nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Zaspokój swój głód w FrecciaBistrò, stacjonującym w centrum pociągu. Lub, dla większej wygody, zamów bezpośrednio na swoje miejsce za pośrednictwem EasyBistrò w Portale FRECCE. Podróżujący klasą Premium i Business otrzymują bezpłatne przekąski i napoje, a pasażerowie klasy Executive mogą delektować się wyśmienitymi posiłkami przygotowywanymi przez szefa kuchni Carlo Cracca.
Usługi na pokładzie Frecciarossa, Autobus and DB - Intercity od Frosinone do Neapol
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Frosinone do Neapol przez train.
Udogodnienia Frecciarossa Autobus DB - Intercity
quiet_zone Strefa Ciszy check cross cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross check
luggage Bagaż check cross check
accessibility Dostępność check cross cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check
air_con Klimatyzacja check cross cross
bicycle Rower check cross cross
sleeper_couchette Podkład check cross cross

Frosinone do Neapol Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
8.24kg
Autobus
8.83kg
Lot
23.55kg
Samochód
18.84kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Frosinone do Neapol? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Frosinone a Neapol wynoszą 8.24kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Frosinone a Neapol? Podróżując pociągiem między Frosinone a Neapol, zaoszczędzisz 15.31kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.59kg w porównaniu z autobusem i 10.6kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Frosinone do Neapol?
Bilet pociąg z Frosinone do Neapol to 103,18 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 42,37 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Frosinone do Neapol?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Frosinone do Neapol, to 42,37 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Frosinone a Neapol przez pociąg?
Frosinone do Neapol to 117,75 km.
Jak długo trwa pociąg między Frosinone a Neapol?
Frosinone do Neapol to średnio 3 godz. i 17 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 10 min.
Jakie firmy działają od Frosinone do Neapol?
Frosinone do Neapol jest obsługiwany przez operatorów 5. Możesz znaleźć na Virail InterCityNotte, Frecciarossa, Regionale Veloce, Autobus, Metropolitano and DB - Intercity świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Frosinone na Neapol?
Frosinone do Neapol ma średnio 127 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Frosinone do Neapol?
Najwcześniejszy pociąg od Frosinone do Neapol rozpoczyna się pod adresem 04:26. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Frosinone do Neapol?
Najnowszy pociąg od Frosinone do Neapol odchodzi o 20:21. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Frosinone do Neapol?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 42,37 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Frosinone do Neapol?
Istnieje średnio 1 z Frosinone, aby przejść do Neapol.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Frosinone a Neapol przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Frosinone a Neapol to 1 godz. i 10 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Frosinone do Neapol?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Frosinone a Neapol.
Jakie są emisje CO2 dla Frosinone do Neapol przez pociąg?
Podróż pociąg z Frosinone do Neapol generuje 8.24kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Frosinone

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Frosinone

Trasy międzynarodowe z Frosinone i okolic

Inne miejsca docelowe z Frosinone

Główne połączenia kolejowe do Neapol

Powiązane trasy

Inne popularne trasy