Pociąg Werona - Lecco ceny od 59,36 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Werona do Lecco przez pociąg

Podróż z Werona do Lecco przez pociąg wynosi 133,53 km i zajmuje 3 godz. i 8 min. Dziennie odbywa się 94 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:35, a ostatnim o 21:02. Możliwe jest podróżowanie z Werona do Lecco przez pociąg za jedyne 59,36 zł lub aż 182,52 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 59,36 zł.

Najniższa cena59,36 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 8 min
Połączenie dziennie94
Najniższa cena59,36 zł
Wyzsza cena182,52 zł
Pierwszy wyjazd05:35
Ostatni wyjazd21:02
Dystans133,53 km
OdjazdWerona
PrzyjazdLecco
PrzewoźnicyEuroCity, FrecciarossaWięcej

Pociąg Bilety od Werona do Lecco

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Werona do Lecco

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Werona do Lecco w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Werona do Lecco?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Werona do Lecco za 59,36 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Lecco kosztują około 108,48 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Werona do Lecco?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Werona a Lecco oferowane przez .

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Werona do Lecco?

Przejazd między Werona a Lecco zajmuje 3 godz. i 8 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:35, a ostatni o 21:02. Pierwszy pociąg do Lecco odjeżdzą o 05:35, a ostatni o 21:02. Podróż trwa średnio 3 godz. i 8 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lecco w ciagu 2 godz. i 13 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Lecco i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Lecco odjeżdzają z Werona ze stacji Verona, Porta Nuova,Verona Airport (VRN),Verona, Stazione Porta Vescovo i przyjeżdźają na stację Lecco Lago.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Lecco z Werona?

Dostępnych jest 94 połączeń kolejowych do Lecco z Werona. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 94 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Lecco na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Werona do Lecco jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Werona do Lecco

Tanie bilety pociąg od Werona do Lecco
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Werona do Lecco.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Werona do Lecco, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Werona do Lecco.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Werona do Lecco

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Werona do Lecco

Najtańsze bilety kolejowe Werona - Lecco można znaleźć już za 59,36 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 62,78 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 92,65 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Lecco

Podróżując pociągiem do Lecco, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Pociągi Eurocity (EC) są specjalnie zaprojektowane do podróży na krótkich i długich dystansach, łącząc główne miasta w różnych krajach europejskich w ramach rozległych międzynarodowych usług kolejowych. Pociągi Eurocity (EC) są obsługiwane przez szereg krajowych przedsiębiorstw kolejowych w całej Europie, w tym Deutsche Bahn (Niemcy), SNCF (Francja), Trenitalia (Włochy), SBB (Szwajcaria) i ÖBB (Austria). Usługa Eurocity (EC) oferuje regularne rozkłady jazdy i dogodne połączenia między znanymi miastami, takimi jak Paryż, Berlin, Mediolan i Wiedeń.

Frecciarossa, obsługiwana przez Trenitalia, krajową spółkę kolejową, jest renomowaną koleją dużych prędkości we Włoszech. Pociągi FRECCIAROSSA, osiągając prędkość do 300 km/h, łączą największe miasta, w tym Rzym, Mediolan, Neapol, Florencję i Turyn.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Werona do Lecco

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez EuroCity I Frecciarossa podczas podróży od Werona do Lecco.

Second Class

W pociągach Eurocity Deutsche Bahn bilet drugiej klasy gwarantuje tańszą podróż. Podczas podróży możesz korzystać z podstawowych udogodnień, takich jak gniazdka elektryczne, klimatyzacja i wagon barowy.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Jeśli chcesz cieszyć się podróżą w spokojniejszy sposób dzięki dodatkowym usługom, takim jak regulowane siedzenia, więcej miejsca na nogi, usługi cateringowe i wybór miejsca, możesz zdecydować się na bilety pierwszej klasy w pociągach Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Premium

Usługa premium obejmuje szersze siedzenie, więcej miejsca na nogi oraz dostęp do dodatkowych udogodnień, takich jak drink powitalny i wybór gazet. Autokar nr 4 w pociągu Frecciarossa 1000 jest zarezerwowany dla poziomu Premium.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Standard

Standard to podstawowy poziom usług obejmujący wygodny fotel oraz dostęp do podstawowych usług pokładowych. Autokary 5-8 są przeznaczone do poziomu Standard z siedzeniami obitymi szarą ekoskórą.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Executive

Executive to najwyższy poziom usług, obejmujący wszystkie udogodnienia poziomu Business, a także osobisty system rozrywki i wyśmienite posiłki serwowane przez dedykowanego pokładowego szefa kuchni.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business

Usługa Business przeznaczona jest dla osób podróżujących służbowo i obejmuje wszystkie udogodnienia poziomu Premium, a także dostęp do dedykowanego Business Lounge i pierwszeństwo wejścia na pokład. Autokary 2 i 3 Frecciarossa 1000 są zarezerwowane dla poziomu usług Business.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn stopniowo dodaje bezpłatne WiFi do swoich pociągów EC.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
W pociągach EC DB znajdują się niedawno zmodernizowane wagony wyposażone w gniazdka elektryczne.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach DB Eurocity możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności pomaga przy wsiadaniu i wysiadaniu z pociągu oraz przy przesiadaniu się do pociągu. Ponadto personel jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania lub zapewnić wsparcie, aby zapewnić bezproblemową podróż.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach EC zjedz posiłek w restauracji pokładowej lub zjedz szybką przekąskę w bistro. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne posiłki na swoim miejscu. DB zapewnia różnorodne dania z lokalnych źródeł, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi EC DB mogą teraz pochwalić się zmodernizowanymi, klimatyzowanymi wagonami.
bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach Frecciarossa można korzystać z bezpłatnego WiFi. Skorzystaj z usługi Portale FRECCE, aby oglądać filmy, programy telewizyjne i śledzić wiadomości. Zapewnia także aktualizacje dotyczące podróży i dodatkowe opcje rezerwacji.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Szukasz spokoju? Frecciarossa oferuje wyznaczone ciche strefy dla Klasy Biznes, aby zapewnić spokojną podróż, wolną od zakłóceń.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Bez względu na model – czy to ETR 500, ETR 600, ETR 700 czy ETR 1000 – każdy fotel jest wyposażony w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciarossa nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Zaspokój swój głód w FrecciaBistrò, stacjonującym w centrum pociągu. Lub, dla większej wygody, zamów bezpośrednio na swoje miejsce za pośrednictwem EasyBistrò w Portale FRECCE. Podróżujący klasą Premium i Business otrzymują bezpłatne przekąski i napoje, a pasażerowie klasy Executive mogą delektować się wyśmienitymi posiłkami przygotowywanymi przez szefa kuchni Carlo Cracca.
Usługi na pokładzie EuroCity, Frecciarossa and Autobus od Werona do Lecco
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Werona do Lecco przez train.
Udogodnienia EuroCity Frecciarossa Autobus
quiet_zone Strefa Ciszy check check cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check cross
luggage Bagaż check check cross
accessibility Dostępność check check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross
air_con Klimatyzacja check check cross
bicycle Rower check check cross
sleeper_couchette Podkład check check cross

Werona do Lecco Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
9.35kg
Autobus
10.01kg
Lot
26.71kg
Samochód
21.36kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Werona do Lecco? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Werona a Lecco wynoszą 9.35kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Werona a Lecco? Podróżując pociągiem między Werona a Lecco, zaoszczędzisz 17.36kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.66kg w porównaniu z autobusem i 12.01kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Werona do Lecco?
Bilet pociąg z Werona do Lecco to 108,48 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 59,36 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Werona do Lecco?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Werona do Lecco, to 59,36 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Werona a Lecco przez pociąg?
Werona do Lecco to 133,53 km.
Jak długo trwa pociąg między Werona a Lecco?
Werona do Lecco to średnio 3 godz. i 8 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 13 min.
Jakie firmy działają od Werona do Lecco?
Werona do Lecco jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail EuroCity, Frecciarossa, Regionale Veloce and Autobus świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Werona na Lecco?
Werona do Lecco ma średnio 94 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Werona do Lecco?
Najwcześniejszy pociąg od Werona do Lecco rozpoczyna się pod adresem 05:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Werona do Lecco?
Najnowszy pociąg od Werona do Lecco odchodzi o 21:02. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Werona do Lecco?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 59,36 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Werona a Lecco przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Werona a Lecco to 2 godz. i 13 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Werona do Lecco?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Werona a Lecco.
Jakie są emisje CO2 dla Werona do Lecco przez pociąg?
Podróż pociąg z Werona do Lecco generuje 9.35kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Werona

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Werona

Trasy międzynarodowe z Werona i okolic

Inne miejsca docelowe z Werona

Główne połączenia kolejowe do Lecco

Inne popularne trasy