Pociąg Kraków - Białystok ceny od 100,24 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Kraków do Białystok przez pociąg

Podróż z Kraków do Białystok przez pociąg wynosi 408,26 km i zajmuje 7 godz. i 16 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:39, a ostatnim o 23:41. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Białystok przez pociąg za jedyne 100,24 zł lub aż 196,16 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 100,24 zł.

Najniższa cena100,24 zł
Czas trwania podróży7 godz. i 16 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena100,24 zł
Wyzsza cena196,16 zł
Pierwszy wyjazd04:39
Ostatni wyjazd23:41
Dystans408,26 km
OdjazdKraków
PrzyjazdBiałystok
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Kraków do Białystok

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Białystok

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KrakówX do Białystok. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kraków do Białystok?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Kraków do Białystok za 100,24 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 138,52 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Kraków do Białystok?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Kraków - Białystok.

Ile zajmuje podróż z Kraków do Białystok i kiedy odjeżdżają pociągi?

Dotarcie do Białystok zajmie Ci 7 godz. i 16 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Kraków o 04:39, a ostatni o 23:41'. Pierwszy pociąg do Białystok odjeżdzą o 04:39, a ostatni o 23:41. Podróż trwa średnio 7 godz. i 16 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Białystok w 5 godz. i 30 min.

Jakie stacje obsługują trasę Kraków - Białystok?

Pociągi do Białystok mogą odjeżdzać z Krakow,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków, Rondo Matecznego,Kraków Airport,Krakow Straszewskiego i przyjeżdżać na stację Białystok Bacieczki,Białystok Starosielce,Białystok Bus Station.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Białystok z Kraków?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Białystok z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Białystok z Kraków? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych z Kraków do Białystok. Zauważ, że wśród nich jest 3 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Białystok

Tanie bilety pociąg od Kraków do Białystok
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Białystok.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Białystok, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Białystok.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Białystok

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 58,06 zł do 145,03 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 60% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Kraków do Białystok

Najtańsze bilety kolejowe Kraków - Białystok można znaleźć już za 96,57 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 113,85 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 127,39 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Białystok

Podróżując pociągiem do Białystok, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Kraków do Białystok

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Kraków do Białystok.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Kraków do Białystok
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Białystok przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Kraków do Białystok Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
28.58kg
Autobus
30.62kg
Lot
81.65kg
Samochód
65.32kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Kraków do Białystok? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Kraków a Białystok wynoszą 28.58kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Kraków a Białystok? Podróżując pociągiem między Kraków a Białystok, zaoszczędzisz 53.07kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.04kg w porównaniu z autobusem i 36.74kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Kraków do Białystok?
Bilet pociąg z Kraków do Białystok to 138,52 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 100,24 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Białystok?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Białystok, to 100,24 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Białystok przez pociąg?
Kraków do Białystok to 408,26 km.
Jak długo trwa pociąg między Kraków a Białystok?
Kraków do Białystok to średnio 7 godz. i 16 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 30 min.
Jakie firmy działają od Kraków do Białystok?
Kraków do Białystok jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Kraków na Białystok?
Kraków do Białystok ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Kraków do Białystok?
Najwcześniejszy pociąg od Kraków do Białystok rozpoczyna się pod adresem 04:39. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Kraków do Białystok?
Najnowszy pociąg od Kraków do Białystok odchodzi o 23:41. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Białystok?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 100,24 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kraków do Białystok?
Istnieje średnio 1 z Kraków, aby przejść do Białystok.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Białystok przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Kraków a Białystok to 5 godz. i 30 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Kraków do Białystok?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Kraków a Białystok.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Białystok przez pociąg?
Podróż pociąg z Kraków do Białystok generuje 28.58kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Białystok

Powiązane trasy

Inne popularne trasy