Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Białystok

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Białystok

Szczegóły podróży

Czas podróży 31073 h 9 min
Połączenia dla każdego dnia 105
Pierwszy odjazd: 01:10
Ostatni odjazd: 23:39
Odległość 408km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Białystok

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Kraków do Białystok w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Kraków do Białystok?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Kraków - Białystok.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kraków do Białystok?

Cena biletu Kraków - Białystok dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 45 zł49 zł49 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kraków do Białystok


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Białystok i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Kraków Płaszów or Kraków Łagiewniki i przyjeżdża na stację Białystok.

Ile połączeń z Kraków do Białystok jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Białystok z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 105 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 105 połączeń kolejowych z Kraków do Białystok. Zauważ, że wśród nich jest 78 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Kraków do Białystok?

Pierwszy pociąg do Białystok odjeżdzą o 05:07, a ostatni o 22:07. Podróż trwa średnio 6 hours and 31 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Białystok w ciagu 5 hours and 27 minutes.