Pociąg Mediolan - Viareggio ceny od 55,41 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Mediolan do Viareggio przez pociąg

Podróż z Mediolan do Viareggio przez pociąg wynosi 196,17 km i zajmuje 4 godz. i 39 min. Dziennie odbywa się 239 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:35, a ostatnim o 20:10. Możliwe jest podróżowanie z Mediolan do Viareggio przez pociąg za jedyne 55,41 zł lub aż 1057,84 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 55,41 zł.

Najniższa cena55,41 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 39 min
Połączenie dziennie239
Najniższa cena55,41 zł
Wyzsza cena1057,84 zł
Pierwszy wyjazd04:35
Ostatni wyjazd20:10
Dystans196,17 km
OdjazdMediolan
PrzyjazdViareggio
PrzewoźnicyFrecciabianca, FrecciargentoWięcej

Pociąg Bilety od Mediolan do Viareggio

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Mediolan do Viareggio na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Viareggio. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Mediolan do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Mediolan do Viareggio?

Bilety na pociąg z Mediolan do Viareggio kosztują średnio 197,83 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 55,41 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Mediolan do Viareggio?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Mediolan - Viareggio.

O której odjeżdżają pociągi do Viareggio i ile trwa podróż?

Przejazd między Mediolan a Viareggio zajmuje 4 godz. i 39 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:35, a ostatni o 20:10. Pierwszy pociąg do Viareggio odjeżdzą o 04:35, a ostatni o 20:10. Podróż trwa średnio 4 godz. i 39 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Viareggio w ciagu 3 godz. i 18 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Mediolan do Viareggio?

Pociągi do Viareggio odjeżdzają z Mediolan ze stacji Milan (Malpensa Aeroporto Terminal 1),Milan Linate Airport (LIN),Milano Cadorna,Milano, Lambrate,Milano, Sesto San Giovanni,Milano - Porta Garibaldi,Milan - San Donato,Milano Centrale,Milan Bergamo Airport (BGY),Milano, Lampugnano,Milan Rogoredo,MILANO,Rho - Fiera Milano i przyjeżdźają na stację Viareggio, Stazione ferroviaria,Viareggio Massimo D'Azeglio,Viareggio.

Ile połączeń z Mediolan do Viareggio jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Viareggio z Mediolan pociągiem, dziennie dostępnych jest 239 połączeń. Zauważ, że trasy 10 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Viareggio na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Mediolan do Viareggio jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli chcesz podróżować do Viareggio z Mediolan, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 239 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 229 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 10 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Mediolan do Viareggio

Tanie bilety pociąg od Mediolan do Viareggio
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Mediolan do Viareggio.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Mediolan do Viareggio, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Mediolan do Viareggio.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Mediolan do Viareggio

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Mediolan do Viareggio

Najtańsze bilety kolejowe Mediolan - Viareggio można znaleźć już za 74,59 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 95,39 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 110,16 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Viareggio

Podróżując pociągiem do Viareggio, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Frecciabianca, obsługiwana przez Trenitalia, krajową spółkę kolejową Włoch, to szybka kolej, która łączy znane miasta i miasteczka we Włoszech, takie jak Mediolan, Wenecja, Bolonia, Florencja, Rzym i Lecce. Poruszające się z maksymalną prędkością 200 km/h pociągi Frecciabianca zapewniają pasażerom wybór miejsc w pierwszej i drugiej klasie. Ta usługa należy do rodziny pociągów dużych prędkości Frecciarossa we Włoszech.

Frecciargento to szybka kolej obsługiwana przez Trenitalia, narodowe przedsiębiorstwo kolejowe Włoch. Nazwa „Frecciargento” oznacza po włosku „srebrną strzałę”, a pociągi są znane z eleganckiego, nowoczesnego designu i dużych prędkości. Pociągi Frecciargento kursują na liniach dużych prędkości i liniach konwencjonalnych, łącząc główne miasta we Włoszech, w tym Rzym, Weronę, Mediolan, Wenecję, Florencję i Neapol. Frecciargento to jedna z kilku usług pociągów dużych prędkości oferowanych przez Trenitalia, w tym Frecciarossa i Frecciabianca.

Choć nie tak szybkie jak szybkie pociągi ICE, pociągi InterCity Deutsche Bahn rozwijają prędkość do 200 km/h, oferując przestronne wagony i lokale gastronomiczne. Obsługujące liczne trasy w Niemczech, takie jak Kolonia-Hamburg, pociągi te kursują również do miejsc międzynarodowych, w tym do Amsterdamu i Luksemburga. Na niektórych trasach kursują nawet pociągi piętrowe.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Mediolan do Viareggio

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez Frecciabianca, Frecciargento I DB - Intercity podczas podróży od Mediolan do Viareggio.

Second Class

W drugiej klasie Frecciabianca będziesz cieszyć się podróżą dzięki regulowanym siedzeniom ustawionym w rzędach po cztery sztuki (2+2), składanym stolikom, lampkom do czytania i dużej przestrzeni bagażowej. Jeśli w trakcie podróży zgłodniejesz, nie zapomnij coś przekąsić w kawiarni-barze FrecciaBistrò!
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie Frecciabianca znajdziesz miejsca, które są bardziej przestronne w porównaniu do drugiej klasy. Ponadto od samego początku podróży możesz rozpieszczać się drinkiem powitalnym, przekąską i gazetami.
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

W Klasie Standard Frecciargento możesz spędzić czas na Portalu FRECCE, cieszyć się wygodną podróżą w regulowanych fotelach, ładować swoje urządzenia za pomocą gniazdek elektrycznych oraz skosztować pysznych potraw i napojów w barze FrecciaBistrò.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W Pierwszej Klasie Frecciargento będziesz mógł cieszyć się wszystkimi udogodnieniami drugiej Klasy oraz bardziej przestronnymi i wygodnymi siedzeniami. Dodatkowo otrzymasz bezpłatne przekąski i mały drink powitalny w postaci kawy lub prosecco.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

W pociągach SBB Intercity, oprócz podstawowych udogodnień dostępnych na bilecie drugiej klasy, dostępna jest Strefa Rodzinna, specjalnie zaprojektowana z myślą o komforcie dla rodzin z dziećmi. Jeśli w podróży zgłodniejesz, możesz zjeść smaczny posiłek w wagonie restauracyjnym.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie SBB Intercity możesz skorzystać z osobistego gniazdka elektrycznego, wygodniejszych foteli i większej przestrzeni bagażowej. Niektóre pociągi IC oferują również strefy ciszy i obszary biznesowe.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Obecnie pociągi Frecciabianca nie mają pokładowego portalu rozrywkowego. Możesz jednak użyć własnych danych.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Każde siedzenie jest wyposażone w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciabianca nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Możesz odwiedzić kawiarnię-bar FrecciaBistrò, która oferuje szeroki wybór przekąsek i posiłków. Dodatkowo za pośrednictwem portalu Portale FRECCE możesz wygodnie zamawiać ze swojego miejsca. Opcjonalnie można zabrać ze sobą własny poczęstunek.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach Frecciargento można korzystać z bezpłatnego WiFi. Skorzystaj z usługi Portale FRECCE, aby oglądać filmy, programy telewizyjne i śledzić wiadomości. Zapewnia także aktualizacje podróży i dodatkowe opcje rezerwacji.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Każde siedzenie jest wyposażone w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciargento nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach Frecciargento kawiarnia-bar FrecciaBistrò oferuje przekąski, posiłki i napoje. Skorzystaj z portalu Portale FRECCE, aby łatwo złożyć zamówienie na miejscu lub skontaktuj się z personelem. Pasażerowie pierwszej klasy mogą bezpłatnie korzystać z wody, kawy i przekąsek.
bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn udostępnia bezpłatne Wi-Fi w swoich pociągach IC, a niektóre już oferują tę usługę.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie siedzenia w obu klasach są wyposażone w gniazda zasilania w pociągach DB IC.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach IC możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności Deutsche Bahn zapewnia pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz przesiadce kolejowej. Personel jest do dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania i zapewnić bezproblemową podróż.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi międzymiastowe mają sekcje klimatyzowane.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach DB IC dostępna jest restauracja serwująca posiłki lub bistro z przekąskami. Można zjeść w bistro lub na miejscu. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne jedzenie na swoim miejscu. Menu się zmienia, ale zawsze zawiera lokalne potrawy, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku pociągów IC w przypadku rowerów wymagany jest bilet i rezerwacja, która jest wliczona w cenę rezerwacji. Rowery są zazwyczaj przechowywane w wagonach drugiej klasy, chociaż miejsce może znajdować się gdzie indziej.
Usługi na pokładzie Frecciabianca, Frecciargento and DB - Intercity od Mediolan do Viareggio
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Mediolan do Viareggio przez train.
Udogodnienia Frecciabianca Frecciargento DB - Intercity Frecciarossa
quiet_zone Strefa Ciszy check check cross check
wifi WiFi check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check
luggage Bagaż check check check check
accessibility Dostępność check check cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check check
air_con Klimatyzacja check check cross check
bicycle Rower check check cross check
sleeper_couchette Podkład check check cross check

Mediolan do Viareggio Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
13.73kg
Autobus
14.71kg
Lot
39.23kg
Samochód
31.39kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Mediolan do Viareggio? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Mediolan a Viareggio wynoszą 13.73kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Mediolan a Viareggio? Podróżując pociągiem między Mediolan a Viareggio, zaoszczędzisz 25.5kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.98kg w porównaniu z autobusem i 17.66kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Mediolan do Viareggio?
Bilet pociąg z Mediolan do Viareggio to 197,83 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 55,41 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Mediolan do Viareggio?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Mediolan do Viareggio, to 55,41 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Mediolan a Viareggio przez pociąg?
Mediolan do Viareggio to 196,17 km.
Jak długo trwa pociąg między Mediolan a Viareggio?
Mediolan do Viareggio to średnio 4 godz. i 39 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 18 min.
Jakie firmy działają od Mediolan do Viareggio?
Mediolan do Viareggio jest obsługiwany przez operatorów 5. Możesz znaleźć na Virail Frecciabianca, Frecciargento, InterCityNotte, Regionale Veloce, DB - Intercity and Frecciarossa świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Mediolan na Viareggio?
Mediolan do Viareggio ma średnio 239 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Mediolan do Viareggio?
Najwcześniejszy pociąg od Mediolan do Viareggio rozpoczyna się pod adresem 04:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Mediolan do Viareggio?
Najnowszy pociąg od Mediolan do Viareggio odchodzi o 20:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Mediolan do Viareggio?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 55,41 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Mediolan do Viareggio?
Istnieje średnio 10 z Mediolan, aby przejść do Viareggio.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Mediolan a Viareggio przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Mediolan a Viareggio to 3 godz. i 18 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Mediolan do Viareggio?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Mediolan a Viareggio.
Jakie są emisje CO2 dla Mediolan do Viareggio przez pociąg?
Podróż pociąg z Mediolan do Viareggio generuje 13.73kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Mediolan

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Mediolan

Trasy międzynarodowe z Mediolan i okolic

Inne miejsca docelowe z Mediolan

Główne połączenia kolejowe do Viareggio

Powiązane trasy

Inne popularne trasy