Pociąg Opole - Warszawa ceny od 69,84 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Opole do Warszawa przez pociąg

Podróż z Opole do Warszawa przez pociąg wynosi 275,48 km i zajmuje 4 godz. i 44 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:20, a ostatnim o 17:25. Możliwe jest podróżowanie z Opole do Warszawa przez pociąg za jedyne 69,84 zł lub aż 1013,94 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 69,84 zł.

Najniższa cena69,84 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 44 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena69,84 zł
Wyzsza cena1013,94 zł
Pierwszy wyjazd04:20
Ostatni wyjazd17:25
Dystans275,48 km
OdjazdOpole
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyLOT, POLREGIO

Pociąg Bilety od Opole do Warsaw

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Opole do Warszawa na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Warszawa. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Opole do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Opole do Warszawa?

Bilety na pociąg z Opole do Warszawa kosztują średnio 232,38 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 69,84 zł.

Pociągi z Opole do Warszawa: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Opole - Warszawa.

O której odjeżdżają pociągi do Warszawa i ile trwa podróż?

Dotarcie do Warszawa zajmie Ci 4 godz. i 44 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Opole o 04:20, a ostatni o 17:25'. Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 04:20, a ostatni o 17:25. Podróż trwa średnio 4 godz. i 44 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Warszawa w 3 godz. i 3 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Opole do Warszawa?

Pociąg z Opole odjeżdża ze stacji Opole Glowne,Opole Wschodnie,Opole, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków i przyjeżdża na stację Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01.

Ile połączeń z Opole do Warszawa jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 7 połączeń kolejowych do Warszawa z Opole. Zauważ, że wśrod nich jest 5 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Warszawa z Opole? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Opole do Warszawa, dostepnych jest 7 połączeń. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Opole do Warsaw

Tanie bilety pociąg od Opole do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Opole do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Opole do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Opole do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Opole do Warsaw

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 66,81 zł do 131,39 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 49% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Opole do Warszawa

Najtańsze bilety kolejowe Opole - Warszawa można znaleźć już za 93,17 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 106,54 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 121,75 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Warszawa

Podróżując pociągiem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie LOT, POLREGIO and PKP od Opole do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Opole do Warszawa przez train.
Udogodnienia LOT POLREGIO PKP
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check
accessibility Dostępność cross check check
bicycle Rower cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check
air_con Klimatyzacja cross cross check

Opole do Warszawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
19.28kg
Autobus
20.66kg
Lot
55.1kg
Samochód
44.08kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Opole do Warszawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Opole a Warszawa wynoszą 19.28kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Opole a Warszawa? Podróżując pociągiem między Opole a Warszawa, zaoszczędzisz 35.82kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.38kg w porównaniu z autobusem i 24.8kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Opole do Warszawa?
Bilet pociąg z Opole do Warszawa to 232,38 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 69,84 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Opole do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Opole do Warszawa, to 69,84 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Opole a Warszawa przez pociąg?
Opole do Warszawa to 275,48 km.
Jak długo trwa pociąg między Opole a Warszawa?
Opole do Warszawa to średnio 4 godz. i 44 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 3 min.
Jakie firmy działają od Opole do Warszawa?
Opole do Warszawa jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail LOT, POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Opole na Warszawa?
Opole do Warszawa ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Opole do Warszawa?
Najwcześniejszy pociąg od Opole do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 04:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Opole do Warszawa?
Najnowszy pociąg od Opole do Warszawa odchodzi o 17:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Opole do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 69,84 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Opole do Warszawa?
Istnieje średnio 5 z Opole, aby przejść do Warszawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Opole a Warszawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Opole a Warszawa to 3 godz. i 3 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Opole do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Opole a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Opole do Warszawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Opole do Warszawa generuje 19.28kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Opole

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Opole

Trasy międzynarodowe z Opole i okolic

Inne miejsca docelowe z Opole

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy