Pociąg Turyn - Bardonecchia ceny od 38,18 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Turyn do Bardonecchia przez pociąg

Podróż z Turyn do Bardonecchia przez pociąg wynosi 77,33 km i zajmuje 1 godz. i 57 min. Dziennie odbywa się 140 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:20, a ostatnim o 22:15. Możliwe jest podróżowanie z Turyn do Bardonecchia przez pociąg za jedyne 38,18 zł lub aż 38,18 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 38,18 zł.

Najniższa cena38,18 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 57 min
Połączenie dziennie140
Najniższa cena38,18 zł
Wyzsza cena38,18 zł
Pierwszy wyjazd04:20
Ostatni wyjazd22:15
Dystans77,33 km
OdjazdTuryn
PrzyjazdBardonecchia
PrzewoźnicyAutobus, Regionale Veloce

Pociąg Bilety od Turyn do Bardonecchia

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Turyn do Bardonecchia

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Bardonecchia. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Turyn do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Turyn do Bardonecchia?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Turyn do Bardonecchia za 38,18 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 38,18 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Turyn do Bardonecchia?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Turyn - Bardonecchia.

Ile zajmuje podróż z Turyn do Bardonecchia i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Bardonecchia odjeżdża o 04:20, a ostatni o 22:15. Aby dostać się z Turyn do Bardonecchia pociągiem, będziesz potrzebował 1 godz. i 57 min. Pierwszy pociąg do Bardonecchia odjeżdzą o 04:20, a ostatni o 22:15. Podróż trwa średnio 1 godz. i 57 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bardonecchia w ciagu 1 godz. i 16 min.

Jakie stacje obsługują trasę Turyn - Bardonecchia?

Pociąg z Turyn odjeżdża ze stacji TURIN,Torino Lingotto (IT),Torino, Porta Susa,Torino - Stura,Turin Corso Vittorio Emanuele 2,Turin, Porta Nuova i przyjeżdża na stację Beaulard,BARDONECCHIA ITALIA.

Ile połączeń z Turyn do Bardonecchia jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Bardonecchia z Turyn pociągiem, dziennie dostępnych jest 140 połączeń. Zauważ, że trasy 32 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Turyn do Bardonecchia jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Każdego dnia dostępnych jest 140 połączeń kolejowych z Turyn do Bardonecchia. Zauważ, że wśród nich jest 108 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 32 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Turyn do Bardonecchia

Tanie bilety pociąg od Turyn do Bardonecchia
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Turyn do Bardonecchia.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Turyn do Bardonecchia, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Turyn do Bardonecchia.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Turyn do Bardonecchia

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Bardonecchia

Podróżując pociągiem do Bardonecchia, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie Autobus od Turyn do Bardonecchia
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Turyn do Bardonecchia przez train.
Udogodnienia Autobus
wifi WiFi check

Turyn do Bardonecchia Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
5.41kg
Autobus
5.8kg
Lot
15.47kg
Samochód
12.37kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Turyn do Bardonecchia? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Turyn a Bardonecchia wynoszą 5.41kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Turyn a Bardonecchia? Podróżując pociągiem między Turyn a Bardonecchia, zaoszczędzisz 10.06kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.39kg w porównaniu z autobusem i 6.96kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Turyn do Bardonecchia?
Bilet pociąg z Turyn do Bardonecchia to 38,18 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 38,18 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Turyn do Bardonecchia?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Turyn do Bardonecchia, to 38,18 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Turyn a Bardonecchia przez pociąg?
Turyn do Bardonecchia to 77,33 km.
Jak długo trwa pociąg między Turyn a Bardonecchia?
Turyn do Bardonecchia to średnio 1 godz. i 57 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 16 min.
Jakie firmy działają od Turyn do Bardonecchia?
Turyn do Bardonecchia jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail Autobus, Regionale Veloce and SFM świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Turyn na Bardonecchia?
Turyn do Bardonecchia ma średnio 140 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Turyn do Bardonecchia?
Najwcześniejszy pociąg od Turyn do Bardonecchia rozpoczyna się pod adresem 04:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Turyn do Bardonecchia?
Najnowszy pociąg od Turyn do Bardonecchia odchodzi o 22:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Turyn do Bardonecchia?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 38,18 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Turyn do Bardonecchia?
Istnieje średnio 32 z Turyn, aby przejść do Bardonecchia.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Turyn a Bardonecchia przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Turyn a Bardonecchia to 1 godz. i 16 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Turyn do Bardonecchia?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Turyn a Bardonecchia.
Jakie są emisje CO2 dla Turyn do Bardonecchia przez pociąg?
Podróż pociąg z Turyn do Bardonecchia generuje 5.41kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Turyn

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Turyn

Trasy międzynarodowe z Turyn i okolic

Inne miejsca docelowe z Turyn

Główne połączenia kolejowe do Bardonecchia

Inne popularne trasy