Pociąg Reggio Emilia - Florencja ceny od 87,21 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 87,21 zł
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Reggio Emilia do Florencja przez pociąg

Podróż z Reggio Emilia do Florencja przez pociąg wynosi 114,85 km i zajmuje 1 godz. i 9 min. Dziennie odbywa się 36 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:56, a ostatnim o 21:28. Możliwe jest podróżowanie z Reggio Emilia do Florencja przez pociąg za jedyne 87,21 zł lub aż 558,72 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 87,21 zł.

Najniższa cena87,21 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 9 min
Połączenie dziennie36
Najniższa cena87,21 zł
Wyzsza cena558,72 zł
Pierwszy wyjazd05:56
Ostatni wyjazd21:28
Dystans114,85 km
OdjazdReggio Emilia
PrzyjazdFlorencja
PrzewoźnicyItalo, Frecciarossa

Pociąg Bilety od Reggio Emilia do Florencja

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Reggio Emilia do Florencja na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety na pociąg z Reggio Emilia do Florencja?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Reggio Emilia do Florencja za 87,21 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Florencja kosztują około 201,37 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Reggio Emilia do Florencja?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Reggio Emilia - Florencja.

O której odjeżdżają pociągi do Florencja i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Florencja odjeżdża o 05:56, a ostatni o 21:28. Aby dostać się z Reggio Emilia do Florencja pociągiem, będziesz potrzebował 1 godz. i 9 min. Podróż pociągiem do Florencja zabiera średnio 1 godz. i 9 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 godz. i 7 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:56, a ostatni wyjeżdża z Reggio Emilia o 21:28.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Florencja?

Pociągi do Florencja odjeżdzają z Reggio Emilia ze stacji Pieverossa,Reggio Emilia AV (high-speed trains - IT),Reggio Emilia Av,Reggio Emilia, AV Mediopadana i przyjeżdźają na stację Firenze Campo Di Marte,Florence Cascine,Florence - Rifredi,Firenze S. Marco Vecchio,Florence, Florence (Piazzale Montelungo),Scandicci, Villa Constanza,Florence Santa Maria Novella.

Ile połączeń z Reggio Emilia do Florencja jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Florencja z Reggio Emilia pociągiem, dziennie dostępnych jest 36 połączeń. Zauważ, że trasy 36 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Florencja na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Florencja z Reggio Emilia? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 36 połączeń kolejowych na trasie do Florencja z Reggio Emilia.Zauważ, że jest wśród nich 36 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Reggio Emilia do Florencja

Tanie bilety pociąg od Reggio Emilia do Florencja
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Reggio Emilia do Florencja.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Reggio Emilia do Florencja, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Reggio Emilia do Florencja.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Reggio Emilia do Florencja

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 55,41 zł do 73,70 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 25% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Reggio Emilia do Florencja

Najtańsze bilety kolejowe Reggio Emilia - Florencja można znaleźć już za 62,81 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 73,81 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 124,04 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Florencja

Podróżując pociągiem do Florencja, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Italo, spółka zależna włoskiej firmy kolejowej Nuovo Trasporto Viaggiatori (NTV), obsługuje pociągi dużych prędkości na terenie całych Włoch. Uruchomienie w 2012 roku pociągów Italo, zarówno konwencjonalnych, jak i szybkich, zapewnia podróżnym szybką i wygodną podróż po Włoszech. Prędkość 300 km/h zapewnia regularne i komfortowe przejazdy do dużych miast, takich jak Rzym, Neapol, Florencja czy Mediolan.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Reggio Emilia do Florencja

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez Italo podczas podróży od Reggio Emilia do Florencja.

Smart

Dzięki atmosferze Smart możesz doświadczyć wszystkich udogodnień i usług Italo w przystępnej cenie.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja

Prima

Poznaj to, co najlepsze w Italo, dzięki atmosferze Prima, zapewniającej maksymalny komfort i usługi na najwyższym poziomie przez całą podróż.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja

Club Executive

Jeśli chcesz przeżyć jeszcze bardziej luksusową i relaksującą podróż, wybierz Club Ambiance. Tutaj będziesz rozkoszować się najwyższym komfortem i rozpieszczaniem dzięki przestronnym, indywidualnym rozmieszczeniom siedzeń.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Pociągi Italo są wyposażone w bezpłatne Wi-Fi i portal rozrywkowy ItaloLive, oferujący szereg filmów, programów, wiadomości i nie tylko.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie pociągi Italo są wyposażone w gniazdka elektryczne przy każdym siedzeniu.
luggage Bagaż open icon close icon
Bilet kolejowy obejmuje limit bagażu, który należy przechowywać w określonych miejscach w pociągach Italo. W autokarach Smart Ambiente obowiązuje ograniczenie rozmiaru, dlatego upewnij się, że Twój bagaż nie przekracza 75 x 53 x 30 cm. Przestrzeganie tych wskazówek pomoże Ci uniknąć kar.
accessibility Dostępność open icon close icon
Dla podróżnych o ograniczonej sprawności ruchowej pociągi Italo mają pierwszeństwo przed podróżą, znajdując się w pobliżu dostępnej toalety, która jest wyposażona w oznakowanie dotykowe i brajlowskie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach Italo, choć nie ma dedykowanego wagonu restauracyjnego, automaty w wagonach 3 i 7 (pociągi AGV) lub 3 i 6 (pociągi EVO) oferują przekąski i napoje. Pasażerowie Prima Ambience otrzymują bezpłatną usługę powitalną obejmującą szeroki wybór przekąsek i napojów serwowanych na swoim miejscu. Podróżujący Club Executive Ambience mogą cieszyć się jeszcze bardziej luksusowymi wrażeniami z ekskluzywnej usługi cateringowej na pokładzie, obejmującej espresso, ciasta i napoje dostarczane przez troskliwy personel.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi Italo są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Wózki dziecięce, spacerowe i rowery składane są uznawane za bagaż standardowy i należy je przechowywać w wyznaczonych miejscach w pociągach Italo. Bagaż ponadgabarytowy i standardowe rowery nie są dozwolone. Zalecamy zabezpieczenie roweru pokrowcem.
Usługi na pokładzie Italo and Frecciarossa od Reggio Emilia do Florencja
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Reggio Emilia do Florencja przez train.
Udogodnienia Italo Frecciarossa
quiet_zone Strefa Ciszy check check
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check
bicycle Rower check check
sleeper_couchette Podkład cross check

Reggio Emilia do Florencja Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
8.04kg
Autobus
8.61kg
Lot
22.97kg
Samochód
18.38kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Reggio Emilia do Florencja? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Reggio Emilia a Florencja wynoszą 8.04kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Reggio Emilia a Florencja? Podróżując pociągiem między Reggio Emilia a Florencja, zaoszczędzisz 14.93kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.57kg w porównaniu z autobusem i 10.34kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Reggio Emilia do Florencja?
Bilet pociąg z Reggio Emilia do Florencja to 201,37 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 87,21 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Reggio Emilia do Florencja?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Reggio Emilia do Florencja, to 87,21 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Reggio Emilia a Florencja przez pociąg?
Reggio Emilia do Florencja to 114,85 km.
Jak długo trwa pociąg między Reggio Emilia a Florencja?
Reggio Emilia do Florencja to średnio 1 godz. i 9 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 7 min.
Jakie firmy działają od Reggio Emilia do Florencja?
Reggio Emilia do Florencja jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail Italo and Frecciarossa świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Reggio Emilia na Florencja?
Reggio Emilia do Florencja ma średnio 36 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Reggio Emilia do Florencja?
Najwcześniejszy pociąg od Reggio Emilia do Florencja rozpoczyna się pod adresem 05:56. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Reggio Emilia do Florencja?
Najnowszy pociąg od Reggio Emilia do Florencja odchodzi o 21:28. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Reggio Emilia do Florencja?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 87,21 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Reggio Emilia do Florencja?
Istnieje średnio 36 z Reggio Emilia, aby przejść do Florencja.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Reggio Emilia a Florencja przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Reggio Emilia a Florencja to 1 godz. i 7 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Reggio Emilia do Florencja?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Reggio Emilia a Florencja.
Jakie są emisje CO2 dla Reggio Emilia do Florencja przez pociąg?
Podróż pociąg z Reggio Emilia do Florencja generuje 8.04kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Reggio Emilia

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Reggio Emilia

Trasy międzynarodowe z Reggio Emilia i okolic

Inne miejsca docelowe z Reggio Emilia

Główne połączenia kolejowe do Florencja

Inne popularne trasy