Pociąg Mediolan - Lierna ceny od 27,94 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Mediolan do Lierna przez pociąg

Podróż z Mediolan do Lierna przez pociąg wynosi 55,86 km i zajmuje 1 godz. i 51 min. Dziennie odbywa się 165 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:18, a ostatnim o 21:21. Możliwe jest podróżowanie z Mediolan do Lierna przez pociąg za jedyne 27,94 zł lub aż 145,27 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 27,94 zł.

Najniższa cena27,94 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 51 min
Połączenie dziennie165
Najniższa cena27,94 zł
Wyzsza cena145,27 zł
Pierwszy wyjazd04:18
Ostatni wyjazd21:21
Dystans55,86 km
OdjazdMediolan
PrzyjazdLierna
PrzewoźnicyRegionale Veloce, Frecciarossa

Pociąg Bilety od Mediolan do Lierna

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Mediolan do Lierna na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Lierna. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Mediolan do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Mediolan do Lierna?

Bilety na pociąg z Mediolan do Lierna kosztują średnio 40,27 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 27,94 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Mediolan do Lierna?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Mediolan - Lierna.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Mediolan do Lierna?

Pierwszy pociąg do Lierna odjeżdża o 04:18, a ostatni o 21:21. Aby dostać się z Mediolan do Lierna pociągiem, będziesz potrzebował 1 godz. i 51 min. Pierwszy pociąg do Lierna odjeżdzą o 04:18, a ostatni o 21:21. Podróż trwa średnio 1 godz. i 51 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lierna w ciagu 1 godz. i 5 min.

Jakie stacje obsługują trasę Mediolan - Lierna?

Możesz pojechać pociągiem do Lierna z Milano, Lambrate,Milano, Lampugnano,Milano Cadorna,Milano - Porta Garibaldi,Milan (Malpensa Aeroporto Terminal 1),Milan Rogoredo,Milan Linate Airport (LIN),Milano Centrale,Milano, Sesto San Giovanni,Rho - Fiera Milano,MILANO,Milan - San Donato,Milan Bergamo Airport (BGY), który przyjeżdża na stację Lierna.

Ile połączeń z Mediolan do Lierna jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 165 połączeń kolejowych do Lierna z Mediolan. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 165 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Lierna z Mediolan? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Mediolan do Lierna

Tanie bilety pociąg od Mediolan do Lierna
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Mediolan do Lierna.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Mediolan do Lierna, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Mediolan do Lierna.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Mediolan do Lierna

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 29,80 zł do 44,70 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 33% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Mediolan do Lierna

Najtańsze bilety kolejowe Mediolan - Lierna można znaleźć już za 28,87 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 29,58 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 30,87 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Lierna

Podróżując pociągiem do Lierna, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Frecciarossa, obsługiwana przez Trenitalia, krajową spółkę kolejową, jest renomowaną koleją dużych prędkości we Włoszech. Pociągi FRECCIAROSSA, osiągając prędkość do 300 km/h, łączą największe miasta, w tym Rzym, Mediolan, Neapol, Florencję i Turyn.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Mediolan do Lierna

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez Frecciarossa podczas podróży od Mediolan do Lierna.

Premium

Usługa premium obejmuje szersze siedzenie, więcej miejsca na nogi oraz dostęp do dodatkowych udogodnień, takich jak drink powitalny i wybór gazet. Autokar nr 4 w pociągu Frecciarossa 1000 jest zarezerwowany dla poziomu Premium.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Standard

Standard to podstawowy poziom usług obejmujący wygodny fotel oraz dostęp do podstawowych usług pokładowych. Autokary 5-8 są przeznaczone do poziomu Standard z siedzeniami obitymi szarą ekoskórą.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Executive

Executive to najwyższy poziom usług, obejmujący wszystkie udogodnienia poziomu Business, a także osobisty system rozrywki i wyśmienite posiłki serwowane przez dedykowanego pokładowego szefa kuchni.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business

Usługa Business przeznaczona jest dla osób podróżujących służbowo i obejmuje wszystkie udogodnienia poziomu Premium, a także dostęp do dedykowanego Business Lounge i pierwszeństwo wejścia na pokład. Autokary 2 i 3 Frecciarossa 1000 są zarezerwowane dla poziomu usług Business.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach Frecciarossa można korzystać z bezpłatnego WiFi. Skorzystaj z usługi Portale FRECCE, aby oglądać filmy, programy telewizyjne i śledzić wiadomości. Zapewnia także aktualizacje dotyczące podróży i dodatkowe opcje rezerwacji.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Szukasz spokoju? Frecciarossa oferuje wyznaczone ciche strefy dla Klasy Biznes, aby zapewnić spokojną podróż, wolną od zakłóceń.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Bez względu na model – czy to ETR 500, ETR 600, ETR 700 czy ETR 1000 – każdy fotel jest wyposażony w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciarossa nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Zaspokój swój głód w FrecciaBistrò, stacjonującym w centrum pociągu. Lub, dla większej wygody, zamów bezpośrednio na swoje miejsce za pośrednictwem EasyBistrò w Portale FRECCE. Podróżujący klasą Premium i Business otrzymują bezpłatne przekąski i napoje, a pasażerowie klasy Executive mogą delektować się wyśmienitymi posiłkami przygotowywanymi przez szefa kuchni Carlo Cracca.
Usługi na pokładzie Frecciarossa and Autobus od Mediolan do Lierna
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Mediolan do Lierna przez train.
Udogodnienia Frecciarossa Autobus
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check cross
accessibility Dostępność check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check cross
sleeper_couchette Podkład check cross

Mediolan do Lierna Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
3.91kg
Autobus
4.19kg
Lot
11.17kg
Samochód
8.94kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Mediolan do Lierna? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Mediolan a Lierna wynoszą 3.91kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Mediolan a Lierna? Podróżując pociągiem między Mediolan a Lierna, zaoszczędzisz 7.26kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.28kg w porównaniu z autobusem i 5.03kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Mediolan do Lierna?
Bilet pociąg z Mediolan do Lierna to 40,27 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 27,94 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Mediolan do Lierna?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Mediolan do Lierna, to 27,94 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Mediolan a Lierna przez pociąg?
Mediolan do Lierna to 55,86 km.
Jak długo trwa pociąg między Mediolan a Lierna?
Mediolan do Lierna to średnio 1 godz. i 51 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 5 min.
Jakie firmy działają od Mediolan do Lierna?
Mediolan do Lierna jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail Regionale Veloce, Frecciarossa and Autobus świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Mediolan na Lierna?
Mediolan do Lierna ma średnio 165 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Mediolan do Lierna?
Najwcześniejszy pociąg od Mediolan do Lierna rozpoczyna się pod adresem 04:18. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Mediolan do Lierna?
Najnowszy pociąg od Mediolan do Lierna odchodzi o 21:21. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Mediolan do Lierna?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 27,94 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Mediolan a Lierna przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Mediolan a Lierna to 1 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Mediolan do Lierna?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Mediolan a Lierna.
Jakie są emisje CO2 dla Mediolan do Lierna przez pociąg?
Podróż pociąg z Mediolan do Lierna generuje 3.91kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Mediolan

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Mediolan

Trasy międzynarodowe z Mediolan i okolic

Inne miejsca docelowe z Mediolan

Powiązane trasy

Inne popularne trasy