Wyszukaj połączenie kolejowe z Tomaszów Mazowiecki do Zabrze

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zabrze

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 4 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 04:58
Ostatni odjazd: 20:04
Odległość 159km

Tanie bilety na pociąg z Tomaszów Mazowiecki do Zabrze na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Tomaszów Mazowiecki do Zabrze w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Tomaszów Mazowiecki do Zabrze?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Tomaszów Mazowiecki - Zabrze.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Tomaszów Mazowiecki do Zabrze?

Pociągi z Tomaszów Mazowiecki do Zabrze


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Zabrze?

Pociąg z Tomaszów Mazowiecki odjeżdża ze stacji Tomaszów Mazowiecki i przyjeżdża na stację Zabrze.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Zabrze z Tomaszów Mazowiecki: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Zabrze z Tomaszów Mazowiecki pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Zabrze z Tomaszów Mazowiecki, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Tomaszów Mazowiecki do Zabrze i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Zabrze odjeżdzą o 04:11, a ostatni o 20:11. Podróż trwa średnio 5 hours and 9 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Zabrze w 3 hours and 56 minutes.