Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Berlin

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Łódź do Berlin przez pociąg

Podróż z Łódź do Berlin przez pociąg wynosi 422,53 km i zajmuje 6 godz. i 41 min. Dziennie odbywa się 5 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:08, a ostatnim o 07:22. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Berlin przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży6 godz. i 41 min
Połączenie dziennie5
Pierwszy wyjazd03:08
Ostatni wyjazd07:22
Dystans422,53 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdBerlin
PrzewoźnicyEuroCity, Łódzka Kolej AglomeracyjnaWięcej

Pociąg Bilety od Łódź do Berlin

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Berlin na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Berlin?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Łódź do Berlin za . Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około .

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Berlin?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Łódź a Berlin.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Berlin?

Dotarcie do Berlin zajmie Ci 6 godz. i 41 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 03:08, a ostatni o 07:22'. Pierwszy pociąg do Berlin odjeżdzą o 03:08, a ostatni o 07:22. Podróż trwa średnio 6 godz. i 41 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Berlin w 6 godz. i 13 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Berlin?

Możesz pojechać pociągiem do Berlin z Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska,Łódź Chojny,Aleja Unii Lubelskiej 3/5, który przyjeżdża na stację Berlin, ZOB,Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin, Alexanderplatz,Berlin, Ostbahnhof,Berlin Zoologischer Garten (S),Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin Hbf (tief),Berlin Ostkreuz station,Berlin - Spandau,Berlin Friedrichstraße.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Berlin z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Berlin z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Berlin z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Berlin

Tanie bilety pociąg od Łódź do Berlin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Berlin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Berlin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Berlin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Berlin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 139,21 zł do 1187,93 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 88% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Berlin

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Berlin można znaleźć już za 198,30 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 479,41 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 1121,40 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Berlin

Podróżując pociągiem do Berlin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Pociągi Eurocity (EC) są specjalnie zaprojektowane do podróży na krótkich i długich dystansach, łącząc główne miasta w różnych krajach europejskich w ramach rozległych międzynarodowych usług kolejowych. Pociągi Eurocity (EC) są obsługiwane przez szereg krajowych przedsiębiorstw kolejowych w całej Europie, w tym Deutsche Bahn (Niemcy), SNCF (Francja), Trenitalia (Włochy), SBB (Szwajcaria) i ÖBB (Austria). Usługa Eurocity (EC) oferuje regularne rozkłady jazdy i dogodne połączenia między znanymi miastami, takimi jak Paryż, Berlin, Mediolan i Wiedeń.

Interregio (IR) to rodzaj pociągu ekspresowego w Europie, który kursuje na trasach średniodystansowych. To krok poniżej szybkich pociągów InterCity (IC), a powyżej pociągów regionalnych. Są często używane do dojazdów do pracy i podróży służbowych, a także podróży rekreacyjnych. Pociągi Interregio są obsługiwane przez różne krajowe przedsiębiorstwa kolejowe w Europie, w tym Deutsche Bahn w Niemczech, ÖBB w Austrii i SBB w Szwajcarii.

Regionalbahn to rodzaj pociągu w Niemczech, który kursuje na trasach regionalnych, łącząc mniejsze miejscowości z większymi. Pociągi te są zwykle wolniejsze niż pociągi międzymiastowe, ale robią więcej przystanków i są tańsze. Pociągi Regionalbahn są obsługiwane przez różne firmy, w tym Deutsche Bahn, i oferują bilety jednodniowe i wielodniowe. Z pociągów często korzystają osoby dojeżdżające do pracy i turyści, którzy chcą zwiedzić okolicę i mniejsze miejscowości.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Berlin

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez EuroCity podczas podróży od Łódź do Berlin.

Second Class

W pociągach Eurocity Deutsche Bahn bilet drugiej klasy gwarantuje tańszą podróż. Podczas podróży możesz korzystać z podstawowych udogodnień, takich jak gniazdka elektryczne, klimatyzacja i wagon barowy.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Jeśli chcesz cieszyć się podróżą w spokojniejszy sposób dzięki dodatkowym usługom, takim jak regulowane siedzenia, więcej miejsca na nogi, usługi cateringowe i wybór miejsca, możesz zdecydować się na bilety pierwszej klasy w pociągach Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn stopniowo dodaje bezpłatne WiFi do swoich pociągów EC.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
W pociągach EC DB znajdują się niedawno zmodernizowane wagony wyposażone w gniazdka elektryczne.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach DB Eurocity możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności pomaga przy wsiadaniu i wysiadaniu z pociągu oraz przy przesiadaniu się do pociągu. Ponadto personel jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania lub zapewnić wsparcie, aby zapewnić bezproblemową podróż.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach EC zjedz posiłek w restauracji pokładowej lub zjedz szybką przekąskę w bistro. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne posiłki na swoim miejscu. DB zapewnia różnorodne dania z lokalnych źródeł, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi EC DB mogą teraz pochwalić się zmodernizowanymi, klimatyzowanymi wagonami.
Usługi na pokładzie EuroCity, DB - Regionalbahn and ÖBB - Interregio (IR) od Łódź do Berlin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Berlin przez train.
Udogodnienia EuroCity DB - Regionalbahn ÖBB - Interregio (IR) DB - Intercity
quiet_zone Strefa Ciszy check check check cross
wifi WiFi check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check
luggage Bagaż check check check check
accessibility Dostępność check check check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check check check
air_con Klimatyzacja check check check cross
bicycle Rower check check check cross
sleeper_couchette Podkład check check check cross

Łódź do Berlin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
29.58kg
Autobus
31.69kg
Lot
84.51kg
Samochód
67.61kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Berlin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Berlin wynoszą 29.58kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Berlin? Podróżując pociągiem między Łódź a Berlin, zaoszczędzisz 54.93kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.11kg w porównaniu z autobusem i 38.03kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Łódź a Berlin przez pociąg?
Łódź do Berlin to 422,53 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Berlin?
Łódź do Berlin to średnio 6 godz. i 41 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 13 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Berlin?
Łódź do Berlin jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail EuroCity, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, DB - Regionalbahn, ÖBB - Interregio (IR) and DB - Intercity świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Berlin?
Łódź do Berlin ma średnio 5 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Berlin?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Berlin rozpoczyna się pod adresem 03:08. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Berlin?
Najnowszy pociąg od Łódź do Berlin odchodzi o 07:22. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Berlin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Berlin to 6 godz. i 13 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Berlin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Berlin.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Berlin przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Berlin generuje 29.58kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Berlin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy