Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Zabrze

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 20
Pierwszy odjazd: 01:12
Ostatni odjazd: 23:05
Odległość 165km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Zabrze na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Zabrze. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Zabrze?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Łódź - Zabrze.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Zabrze?

Pociągi z Łódź do Zabrze


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Zabrze?

Pociągi do Zabrze odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Widzew or Łódź Żabieniec i przyjeżdźają na stację Zabrze.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Zabrze z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Zabrze z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 20 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zabrze na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Zabrze z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 20 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Zabrze?

Średnia długość podróży to 5 hours and 18 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Zabrze w ciągu 3 hours and 26 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 01:12, a ostatni o 23:12.