Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Zabrze

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 53,24 zł
Czas podróży 7 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 05:20
Ostatni odjazd 20:47
Odległość 165 km

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Zabrze na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Zabrze. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Zabrze?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Zabrze za 53,24 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Zabrze kosztują około 61,04 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Zabrze?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Łódź - Zabrze.

Pociągi z Łódź do Zabrze

Ile zajmuje podróż z Łódź do Zabrze i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Zabrze odjeżdzą o 05:20, a ostatni o 20:47. Podróż trwa średnio 7 h 20 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Zabrze w 4 h 44 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Zabrze i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Zabrze odjeżdzają z Łódź - Widzew i przyjeżdżają na stację Zabrze Train Station.

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile połączeń z Łódź do Zabrze jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Zabrze z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zabrze na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Zabrze z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.