Znajdź autobus z Bergamo do Genua

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z29,89zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,89zł
Czas podróży 3 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd: 09:05
Ostatni odjazd: 22:00
Odległość 155km

Znajdź połączenie autobusowe z Bergamo do Genua na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Bergamo do Genua.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Bergamo do Genua?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Bergamo to Genua from 6,99 zł, while the average price is 27,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Genua?

Autobusy z Bergamo do Genua wyjeżdżają ze stacji Bergamo (Orio Al Serio Airport - BGY) and Bergamo (Bus Station) i przyjeżdżają na stację Genoa (Fanti D'Italia/Principe Bus Station).

Cena biletu Bergamo - Genua dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 124 zł Więcej 66 zł74 zł66 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 34 zł

Autobusy z Bergamo do Genua


Jako że podróż z Bergamo do Genua nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Bergamo do Genua?

Na trasie z Bergamo do Genua, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Na trasie z Bergamo do Genua dostępnych jest 4 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Bergamo do Genua?

Pierwszy autobus odjeżdża z Bergamo o 09:07, a ostatni o 22:07. Podróż trwa średnio 4 hours and 13 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 5 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Bergamo do Genua?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Genua.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.