Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Wiedeń do Salzburg Starting from 103,80 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Salzburg

Odkryć

Znajdź połączenie autobusowe z Wiedeń do Salzburg na virail

Jeśli szukasz biletów z Wiedeń do Salzburg w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Wiedeń do Salzburg?

Bilety autobusowe z Wiedeń do Salzburg kosztują średnio 162,35 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Wiedeń do Salzburg za jedyne 103,80 zł.



Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Wiedeń do Salzburg?

Do partnerów virail należy również Flixbus, Karat - S, Nomago and Karat-S (Карат-С), oferujący przewozy na trasie z Wiedeń do Salzburg.

Wiedeń do Salzburg przez autobus

Najlepsza cena 103,80 zł
Czas podróży 14 h 18 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 13:55
Ostatni odjazd 22:40
Odległość 252 km

Cena biletu Wiedeń - Salzburg dla każdego dnia

 
Dzisiaj
151,92 zł
Więcej
Jutro
151,92 zł
58,95 zł
Za 2 dni
151,92 zł
Więcej
Za 3 dni
151,92 zł
Więcej
Za 4 dni
151,92 zł
Więcej
Za 5 dni
151,92 zł
Więcej
Za 6 dni
151,92 zł
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
4
Przewoźnicy
4
Cena minimalna
103,80 zł
Cena maksymalna
344,56 zł

Wiedeń - Salzburg

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

151,92 zł

Data
Piątek 10 Grudzień 2021
FlixTrain-logo
Vienna Europaplatz (train) - Salzburg (FlixTrain)
08:42 - 11:08
FlixTrain
2h 26min
CO2: 9.06kg
Najtaniej
Nomago-logo
Nomago
1 change
Czas podróży: 9 h 20 min
Vienna Airport Parking - Salzburg P+R South
07:20 - 16:40
145,03 zł
Nomago-logo
Nomago
1 change
Czas podróży: 24 h 20 min
Vienna Airport Parking - Salzburg P+R South
07:20 - 07:40
145,03 zł
Nomago-logo
Nomago
1 change
Czas podróży: 9 h
Vienna Airport Parking - Salzburg P+R South
22:40 - 07:40
145,03 zł
Nomago-logo
Nomago
1 change
Czas podróży: 18 h
Vienna Airport Parking - Salzburg P+R South
22:40 - 16:40
145,03 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Wiedeń do Salzburg?

Podróż z Wiedeń do Salzburg zajmuje około 14 h 18 min, lub nawet :2 h 17 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Wiedeń o 13:55, a ostatni o 22:40.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Wiedeń - Salzburg wyjeżdżają ze stacji Hbf, Flughafen / Airport (VIE), VIE Airport, Vienna Meidling, Wenen (Station West), Wenen (Hütteldorf) and Vienna Airport Parking i przyjeżdżają na stację P+R Süd, Salzburg (Station) and Salzburg P+R South.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Wiedeń do Salzburg może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Salzburg z Wiedeń?

Na trasie z Wiedeń do Salzburg dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Wiedeń do Salzburg, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 3 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

  • GetYourGuide

  • Rentalcars.com

  • Booking.com 5% cashback