Autobus Wiedeń - Salzburg ceny od 102,94 zł

Rozpocząć z
102,94 zł

Wiedeń do Salzburg przez autobus

Podróż z Wiedeń do Salzburg przez autobus wynosi 252,01 km i zajmuje 10 godz. i 11 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:05, a ostatnim o 23:45. Możliwe jest podróżowanie z Wiedeń do Salzburg przez autobus za jedyne 102,94 zł lub aż 423,04 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 102,94 zł.

Najniższa cena102,94 zł
Czas trwania podróży10 godz. i 11 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena102,94 zł
Wyzsza cena423,04 zł
Pierwszy wyjazd00:05
Ostatni wyjazd23:45
Dystans252,01 km
OdjazdWiedeń
PrzyjazdSalzburg
PrzewoźnicyFlixBus

Autobus Bilety od Vienna do Salzburg

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Wiedeń do Salzburg na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Wiedeń do Salzburg. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Wiedeń do Salzburg?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Wiedeń do Salzburg od 102,94 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Wiedeń do Salzburg wynoszą średnio 186,61 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Wiedeń - Salzburg?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Wiedeń do Salzburg.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Wiedeń do Salzburg?

Podróż autobusem z Wiedeń do Salzburg trwa 10 godz. i 11 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:45. Średnia długość podróży to 10 godz. i 11 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Salzburg w :9 godz. i 5 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:05, a ostatni o 23:45.

Jak nazywają się stacje w Wiedeń i Salzburg?

Autobusy na trasie Wiedeń - Salzburg wyjeżdżają ze stacji i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Wiedeń do Salzburg?

Na trasie z Wiedeń do Salzburg dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 6 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Salzburg w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Salzburg z Wiedeń dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Vienna do Salzburg

Tanie bilety autobus od Wiedeń do Salzburg
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Wiedeń do Salzburg.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Wiedeń do Salzburg, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Wiedeń do Salzburg.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Vienna do Salzburg

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 128,51 zł do 196,86 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 35% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Wiedeń do Salzburg

Najtańsze bilety autobusowe Wiedeń - Salzburg można znaleźć już za 119,10 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 191,61 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 246,44 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Salzburg

Podróżując autobusem do Salzburg, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Wiedeń do Salzburg
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Wiedeń do Salzburg przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Wiedeń do Salzburg Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
17.64kg
Autobus
18.9kg
Lot
50.4kg
Samochód
40.32kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Wiedeń do Salzburg?
Bilet autobus z Wiedeń do Salzburg to 186,61 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 102,94 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Wiedeń do Salzburg?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Wiedeń do Salzburg, to 102,94 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Wiedeń a Salzburg przez autobus?
Wiedeń do Salzburg to 252,01 km.
Jak długo trwa autobus między Wiedeń a Salzburg?
Wiedeń do Salzburg to średnio 10 godz. i 11 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 9 godz. i 5 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Wiedeń na Salzburg?
Wiedeń do Salzburg ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Wiedeń do Salzburg?
Najwcześniejszy autobus od Wiedeń do Salzburg rozpoczyna się pod adresem 00:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Wiedeń do Salzburg?
Najnowszy autobus od Wiedeń do Salzburg odchodzi o 23:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Wiedeń do Salzburg?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 102,94 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Wiedeń do Salzburg?
Istnieją stacje 9, z których możesz wyjechać z Wiedeń, aby przejść do Salzburg. Możesz przejść z Wien Hütteldorf, Wien Praterstern, Wien Mitte, Wien Westbahnhof, Wien Matzleinsdorfer Platz, Wien Hauptbahnhof, Wien Quartier Belvedere, Wien Meidling and Vienna Erdberg i możesz dotrzeć do Salzburg Hbf, Salzburg Gnigl and Salzburg PR Süd.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Wiedeń a Salzburg przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Wiedeń a Salzburg to 9 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Wiedeń do Salzburg?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Wiedeń a Salzburg.
Jakie są emisje CO2 dla Wiedeń do Salzburg przez autobus?
Podróż autobus z Wiedeń do Salzburg generuje 18.9kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Wiedeń

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Wiedeń

Trasy międzynarodowe z Wiedeń i okolic

Inne miejsca docelowe z Wiedeń

Główne połączenia kolejowe do Salzburg

Powiązane trasy

Inne popularne trasy