Autobus Rzym - San Benedetto del Tronto ceny od 37,15 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 93,12 zł
Jutro 37,15 zł
2 dni 93,12 zł
3 dni 75,24 zł

Rzym do San Benedetto del Tronto przez autobus

Podróż z Rzym do San Benedetto del Tronto przez autobus wynosi 163,94 km i zajmuje 3 godz. i 25 min. Dziennie odbywa się 31 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:15, a ostatnim o 21:30. Możliwe jest podróżowanie z Rzym do San Benedetto del Tronto przez autobus za jedyne 37,15 zł lub aż 294,31 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 37,15 zł.

Najniższa cena37,15 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 25 min
Połączenie dziennie31
Najniższa cena37,15 zł
Wyzsza cena294,31 zł
Pierwszy wyjazd07:15
Ostatni wyjazd21:30
Dystans163,94 km
OdjazdRzym
PrzyjazdSan Benedetto del Tronto
PrzewoźnicyFlixBus, Roma Linee

Autobus Bilety od Rzym do San Benedetto del Tronto

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Rzym do San Benedetto del Tronto

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Rzym do San Benedetto del Tronto. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Rzym do San Benedetto del Tronto?

Bilety autobusowe z Rzym do San Benedetto del Tronto kosztują średnio 121,75 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Rzym do San Benedetto del Tronto za jedyne 37,15 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Rzym do San Benedetto del Tronto?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do San Benedetto del Tronto.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Rzym do San Benedetto del Tronto?

Podróż autobusem z Rzym do San Benedetto del Tronto trwa 3 godz. i 25 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 21:30. Podróż z Rzym do San Benedetto del Tronto zajmuje około 3 godz. i 25 min, lub nawet :2 godz. i 40 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Rzym o 07:15, a ostatni o 21:30.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Rzym do San Benedetto del Tronto?

Przy podróży na trasie z Rzym do San Benedetto del Tronto, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Rome Fiumicino Airport (FCO),Rome Trastevere,Rome Balduina,Rome Ciampino Airport (CIA),Rome - Ostiense,Rome Termini,Rome Nomentana,Roma-San Pietro,Rome Monte Mario,Roma - Tuscolana,ROMA - TIBURTINA oraz San Benedetto del Tronto,Porto d'Ascoli San Giovanni-la Sosta.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do San Benedetto del Tronto z Rzym?

Na trasie z Rzym do San Benedetto del Tronto dostępnych jest 31 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 29 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Rzym do San Benedetto del Tronto autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Rzym do San Benedetto del Tronto, dostępnych jest 31 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 29, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Rzym do San Benedetto del Tronto

Tanie bilety autobus od Rzym do San Benedetto del Tronto
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Rzym do San Benedetto del Tronto.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Rzym do San Benedetto del Tronto, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Rzym do San Benedetto del Tronto.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Rzym do San Benedetto del Tronto

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 18,16 zł do 91,26 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 80% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Rzym do San Benedetto del Tronto

Najtańsze bilety autobusowe Rzym - San Benedetto del Tronto można znaleźć już za 60,71 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 73,27 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 86,60 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do San Benedetto del Tronto

Podróżując autobusem do San Benedetto del Tronto, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Rzym do San Benedetto del Tronto
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Rzym do San Benedetto del Tronto przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Rzym do San Benedetto del Tronto Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
11.48kg
Autobus
12.3kg
Lot
32.79kg
Samochód
26.23kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Rzym do San Benedetto del Tronto?
Bilet autobus z Rzym do San Benedetto del Tronto to 121,75 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 37,15 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Rzym do San Benedetto del Tronto?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Rzym do San Benedetto del Tronto, to 37,15 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Rzym a San Benedetto del Tronto przez autobus?
Rzym do San Benedetto del Tronto to 163,94 km.
Jak długo trwa autobus między Rzym a San Benedetto del Tronto?
Rzym do San Benedetto del Tronto to średnio 3 godz. i 25 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Rzym do San Benedetto del Tronto?
Rzym do San Benedetto del Tronto jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail FlixBus, Roma Linee and Autolinee Roma świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Rzym na San Benedetto del Tronto?
Rzym do San Benedetto del Tronto ma średnio 31 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Rzym do San Benedetto del Tronto?
Najwcześniejszy autobus od Rzym do San Benedetto del Tronto rozpoczyna się pod adresem 07:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Rzym do San Benedetto del Tronto?
Najnowszy autobus od Rzym do San Benedetto del Tronto odchodzi o 21:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Rzym do San Benedetto del Tronto?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 37,15 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Rzym do San Benedetto del Tronto?
Istnieje średnio 29 z Rzym, aby przejść do San Benedetto del Tronto.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Rzym a San Benedetto del Tronto przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Rzym a San Benedetto del Tronto to 2 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Rzym do San Benedetto del Tronto?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Rzym a San Benedetto del Tronto.
Jakie są emisje CO2 dla Rzym do San Benedetto del Tronto przez autobus?
Podróż autobus z Rzym do San Benedetto del Tronto generuje 12.3kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Rzym

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Rzym

Trasy międzynarodowe z Rzym i okolic

Inne miejsca docelowe z Rzym

Inne popularne trasy