Autobus Rzym - San Benedetto del Tronto ceny od 37,06 zł

Rozpocząć z
37,06 zł

Rzym do San Benedetto del Tronto przez autobus

Podróż z Rzym do San Benedetto del Tronto przez autobus wynosi 163,94 km i zajmuje 4 godz. i 34 min. Dziennie odbywa się 39 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:30, a ostatnim o 21:30. Możliwe jest podróżowanie z Rzym do San Benedetto del Tronto przez autobus za jedyne 37,06 zł lub aż 748,64 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 37,06 zł.

Najniższa cena37,06 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 34 min
Połączenie dziennie39
Najniższa cena37,06 zł
Wyzsza cena748,64 zł
Pierwszy wyjazd06:30
Ostatni wyjazd21:30
Dystans163,94 km
OdjazdRzym
PrzyjazdSan Benedetto del Tronto
PrzewoźnicyRegionale Veloce, Autolinee RomaWięcej

Autobus Bilety od Rome do San Benedetto del Tronto

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Rzym do San Benedetto del Tronto

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Rzym do San Benedetto del Tronto. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Rzym do San Benedetto del Tronto?

Bilety autobusowe z Rzym do San Benedetto del Tronto kosztują średnio 171,81 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Rzym do San Benedetto del Tronto za jedyne 37,06 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Rzym do San Benedetto del Tronto?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do San Benedetto del Tronto.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Rzym do San Benedetto del Tronto?

Podróż autobusem z Rzym do San Benedetto del Tronto trwa 4 godz. i 34 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 21:30. Podróż z Rzym do San Benedetto del Tronto zajmuje około 4 godz. i 34 min, lub nawet :2 godz. i 40 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Rzym o 06:30, a ostatni o 21:30.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Rzym do San Benedetto del Tronto?

Przy podróży na trasie z Rzym do San Benedetto del Tronto, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, oraz .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do San Benedetto del Tronto z Rzym?

Na trasie z Rzym do San Benedetto del Tronto dostępnych jest 39 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 26 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 13 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Rzym do San Benedetto del Tronto autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Rzym do San Benedetto del Tronto, dostępnych jest 39 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 26, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Rome do San Benedetto del Tronto

Tanie bilety autobus od Rzym do San Benedetto del Tronto
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Rzym do San Benedetto del Tronto.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Rzym do San Benedetto del Tronto, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Rzym do San Benedetto del Tronto.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Rome do San Benedetto del Tronto

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 33,80 zł do 97,82 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 65% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Rzym do San Benedetto del Tronto

Najtańsze bilety autobusowe Rzym - San Benedetto del Tronto można znaleźć już za 38,83 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 53,69 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 67,28 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do San Benedetto del Tronto

Podróżując autobusem do San Benedetto del Tronto, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Frecciabianca, obsługiwana przez Trenitalia, krajową spółkę kolejową Włoch, to szybka kolej, która łączy znane miasta i miasteczka we Włoszech, takie jak Mediolan, Wenecja, Bolonia, Florencja, Rzym i Lecce. Poruszające się z maksymalną prędkością 200 km/h pociągi Frecciabianca zapewniają pasażerom wybór miejsc w pierwszej i drugiej klasie. Ta usługa należy do rodziny pociągów dużych prędkości Frecciarossa we Włoszech.

Frecciargento to szybka kolej obsługiwana przez Trenitalia, narodowe przedsiębiorstwo kolejowe Włoch. Nazwa „Frecciargento” oznacza po włosku „srebrną strzałę”, a pociągi są znane z eleganckiego, nowoczesnego designu i dużych prędkości. Pociągi Frecciargento kursują na liniach dużych prędkości i liniach konwencjonalnych, łącząc główne miasta we Włoszech, w tym Rzym, Weronę, Mediolan, Wenecję, Florencję i Neapol. Frecciargento to jedna z kilku usług pociągów dużych prędkości oferowanych przez Trenitalia, w tym Frecciarossa i Frecciabianca.

Ferrovie dello Stato Italiane jest właścicielem firmy Trenitalia, która jest głównym operatorem kolejowym we Włoszech. Szybkie pociągi Frecciarossa łączą Mediolan, Rzym, Neapol, Florencję i Turyn z prędkością do 300 km/h (186 mph). Frecciargento i Frecciabianca to dwie inne szybkie usługi, które działają z nieco mniejszą szybkością, ale zapewniają łączność z mniejszymi miastami. Trenitalia obsługuje pociągi regionalne i międzymiastowe oraz zapewnia połączenia międzynarodowe z sąsiednimi krajami za pośrednictwem pociągów EuroCity.

Choć nie tak szybkie jak szybkie pociągi ICE, pociągi InterCity Deutsche Bahn rozwijają prędkość do 200 km/h, oferując przestronne wagony i lokale gastronomiczne. Obsługujące liczne trasy w Niemczech, takie jak Kolonia-Hamburg, pociągi te kursują również do miejsc międzynarodowych, w tym do Amsterdamu i Luksemburga. Na niektórych trasach kursują nawet pociągi piętrowe.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Rzym do San Benedetto del Tronto

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez Frecciabianca, Frecciargento I DB - Intercity podczas podróży od Rzym do San Benedetto del Tronto.

Second Class

W drugiej klasie Frecciabianca będziesz cieszyć się podróżą dzięki regulowanym siedzeniom ustawionym w rzędach po cztery sztuki (2+2), składanym stolikom, lampkom do czytania i dużej przestrzeni bagażowej. Jeśli w trakcie podróży zgłodniejesz, nie zapomnij coś przekąsić w kawiarni-barze FrecciaBistrò!
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie Frecciabianca znajdziesz miejsca, które są bardziej przestronne w porównaniu do drugiej klasy. Ponadto od samego początku podróży możesz rozpieszczać się drinkiem powitalnym, przekąską i gazetami.
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

W Klasie Standard Frecciargento możesz spędzić czas na Portalu FRECCE, cieszyć się wygodną podróżą w regulowanych fotelach, ładować swoje urządzenia za pomocą gniazdek elektrycznych oraz skosztować pysznych potraw i napojów w barze FrecciaBistrò.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W Pierwszej Klasie Frecciargento będziesz mógł cieszyć się wszystkimi udogodnieniami drugiej Klasy oraz bardziej przestronnymi i wygodnymi siedzeniami. Dodatkowo otrzymasz bezpłatne przekąski i mały drink powitalny w postaci kawy lub prosecco.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Second Class

W pociągach SBB Intercity, oprócz podstawowych udogodnień dostępnych na bilecie drugiej klasy, dostępna jest Strefa Rodzinna, specjalnie zaprojektowana z myślą o komforcie dla rodzin z dziećmi. Jeśli w podróży zgłodniejesz, możesz zjeść smaczny posiłek w wagonie restauracyjnym.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

W pierwszej klasie SBB Intercity możesz skorzystać z osobistego gniazdka elektrycznego, wygodniejszych foteli i większej przestrzeni bagażowej. Niektóre pociągi IC oferują również strefy ciszy i obszary biznesowe.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Obecnie pociągi Frecciabianca nie mają pokładowego portalu rozrywkowego. Możesz jednak użyć własnych danych.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Każde siedzenie jest wyposażone w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciabianca nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Możesz odwiedzić kawiarnię-bar FrecciaBistrò, która oferuje szeroki wybór przekąsek i posiłków. Dodatkowo za pośrednictwem portalu Portale FRECCE możesz wygodnie zamawiać ze swojego miejsca. Opcjonalnie można zabrać ze sobą własny poczęstunek.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
W pociągach Frecciargento można korzystać z bezpłatnego WiFi. Skorzystaj z usługi Portale FRECCE, aby oglądać filmy, programy telewizyjne i śledzić wiadomości. Zapewnia także aktualizacje podróży i dodatkowe opcje rezerwacji.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Każde siedzenie jest wyposażone w gniazdko elektryczne, które umożliwia ładowanie urządzeń.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach Frecciargento nie obowiązują Cię żadne ograniczenia dotyczące ilości bagażu, który możesz wnieść na pokład. Małe torby i przedmioty można z łatwością przechowywać na półkach nad głową lub pod siedzeniem, natomiast większe walizki można umieścić na półkach bagażowych znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Pomoc specjalna jest dostępna dla tych, którzy jej potrzebują. Wybierz bezpłatny numer 800 90 60 60 z włoskich telefonów stacjonarnych lub numer międzynarodowy +3902323232 z dowolnego telefonu, także z zagranicy.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Bez względu na pogodę na zewnątrz, zapewnij sobie komfortowy chłód dzięki klimatyzacji na pokładzie.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach Frecciargento kawiarnia-bar FrecciaBistrò oferuje przekąski, posiłki i napoje. Skorzystaj z portalu Portale FRECCE, aby łatwo złożyć zamówienie na miejscu lub skontaktuj się z personelem. Pasażerowie pierwszej klasy mogą bezpłatnie korzystać z wody, kawy i przekąsek.
bicycle Rower open icon close icon
Rowery składane są dozwolone jako bagaż podręczny, natomiast rowery nieskładane należy zdemontować i umieścić w walizkach podróżnych pokazanych konduktorowi lub obsłudze peronu przed wejściem na pokład oraz umieścić w określonej części pociągu.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn udostępnia bezpłatne Wi-Fi w swoich pociągach IC, a niektóre już oferują tę usługę.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Wszystkie siedzenia w obu klasach są wyposażone w gniazda zasilania w pociągach DB IC.
luggage Bagaż open icon close icon
W pociągach IC możesz przewieźć dowolną ilość bagażu bez ograniczeń. Małe torby przechowuj na półkach nad głową lub pod siedzeniami. W przypadku większego bagażu użyj półek znajdujących się w schowkach lub w pobliżu drzwi zewnętrznych.
accessibility Dostępność open icon close icon
Usługa mobilności Deutsche Bahn zapewnia pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz przesiadce kolejowej. Personel jest do dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania i zapewnić bezproblemową podróż.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Pociągi międzymiastowe mają sekcje klimatyzowane.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
W pociągach DB IC dostępna jest restauracja serwująca posiłki lub bistro z przekąskami. Można zjeść w bistro lub na miejscu. Pasażerowie pierwszej klasy otrzymują bezpłatne jedzenie na swoim miejscu. Menu się zmienia, ale zawsze zawiera lokalne potrawy, w tym dania wegetariańskie i wegańskie.
bicycle Rower open icon close icon
W przypadku pociągów IC w przypadku rowerów wymagany jest bilet i rezerwacja, która jest wliczona w cenę rezerwacji. Rowery są zazwyczaj przechowywane w wagonach drugiej klasy, chociaż miejsce może znajdować się gdzie indziej.
Usługi na pokładzie Frecciargento, Trenitalia and Frecciabianca od Rzym do San Benedetto del Tronto
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Rzym do San Benedetto del Tronto przez bus.
Udogodnienia Frecciargento Trenitalia Frecciabianca DB - Intercity FlixBus Terravission Autobus Frecciarossa
quiet_zone Strefa Ciszy check check check cross cross cross cross check
wifi WiFi check check check check check check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check check cross cross check
luggage Bagaż check check check check check cross cross check
accessibility Dostępność check check check cross cross cross cross check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check check check cross cross check
air_con Klimatyzacja check check check cross check check cross check
bicycle Rower check check check cross cross check cross check
sleeper_couchette Podkład check check check cross cross cross cross check

Rzym do San Benedetto del Tronto Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
11.48kg
Autobus
12.3kg
Lot
32.79kg
Samochód
26.23kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Rzym do San Benedetto del Tronto?
Bilet autobus z Rzym do San Benedetto del Tronto to 171,81 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 37,06 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Rzym do San Benedetto del Tronto?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Rzym do San Benedetto del Tronto, to 37,06 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Rzym a San Benedetto del Tronto przez autobus?
Rzym do San Benedetto del Tronto to 163,94 km.
Jak długo trwa autobus między Rzym a San Benedetto del Tronto?
Rzym do San Benedetto del Tronto to średnio 4 godz. i 34 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Rzym do San Benedetto del Tronto?
Rzym do San Benedetto del Tronto jest obsługiwany przez operatorów 11. Możesz znaleźć na Virail Regionale Veloce, Autolinee Roma, Frecciargento, InterCityNotte, Trenitalia, Frecciabianca, DB - Intercity, FlixBus, Roma Linee, Terravission, Autobus and Frecciarossa świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Rzym na San Benedetto del Tronto?
Rzym do San Benedetto del Tronto ma średnio 39 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Rzym do San Benedetto del Tronto?
Najwcześniejszy autobus od Rzym do San Benedetto del Tronto rozpoczyna się pod adresem 06:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Rzym do San Benedetto del Tronto?
Najnowszy autobus od Rzym do San Benedetto del Tronto odchodzi o 21:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Rzym do San Benedetto del Tronto?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 37,06 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Rzym do San Benedetto del Tronto?
Istnieją stacje 11, z których możesz wyjechać z Rzym, aby przejść do San Benedetto del Tronto. Możesz przejść z Rome Ciampino Airport, Rome Termini, Rome Ostiense, Rome Tiburtina, Rome Tuscolana, Rome Balduina, Fiumicino Aeroporto Internazionale, Roma Monte Mario, Rome S. Pietro, Rome Trastevere and Rome Nomentana i możesz dotrzeć do San Benedetto del Tronto Porto d'Ascoli San Giovanni-la Sosta and S. Benedetto Del Tronto.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Rzym do San Benedetto del Tronto?
Istnieje średnio 26 z Rzym, aby przejść do San Benedetto del Tronto.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Rzym a San Benedetto del Tronto przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Rzym a San Benedetto del Tronto to 2 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Rzym do San Benedetto del Tronto?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Rzym a San Benedetto del Tronto.
Jakie są emisje CO2 dla Rzym do San Benedetto del Tronto przez autobus?
Podróż autobus z Rzym do San Benedetto del Tronto generuje 12.3kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Rzym

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Rzym

Trasy międzynarodowe z Rzym i okolic

Inne miejsca docelowe z Rzym

Inne popularne trasy