Znajdź autobus z Warszawa do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Poznań
z26 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 26 zł
Czas podróży 5 h 4 min
Połączenia dla każdego dnia 28
Pierwszy odjazd: 05:15
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 278km

Znajdź swój autobus z Warszawa do Poznań na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Poznań w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Poznań?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Poznań za jedyne 5,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 58,54 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Poznań, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Modlin Airport, Warsaw West and Warszawa Marymont oraz Poznań.

Cena biletu Warszawa - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
43 zł43 zł43 zł34 zł43 zł26 zł Więcej
Więcej 34 zł Więcej 30 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej 91 zł91 zł86 zł98 zł133 zł Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Poznań?

Dostępnych jest 10 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 8, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Poznań, dostępnych jest 10 połączeń autobusowych dziennie. 2 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 8 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają autobusy do Poznań?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 05:11, a ostatni o 21:09. Podróż trwa średnio 6 hours and 38 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 50 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Poznań?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Warszawa do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.