Znajdź autobus z Warszawa do Poznań

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 64,83zł
Czas podróży 5 h
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 00:20
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 278km

Znajdź swój autobus z Warszawa do Poznań na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Poznań w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Poznań?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Poznań za jedyne 14,98 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 32,49 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Poznań, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Warsaw West, Modlin Airport and Dworzec Zachodni St. 4 oraz Poznań and D.A. Główny St. 4.

Cena biletu Warszawa - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
25,92 zł47,56 zł25,92 zł25,92 zł25,92 zł25,92 zł25,88 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 20,74 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 128,59 zł Więcej 189,70 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Poznań


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Poznań?

Dostępnych jest 19 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 12, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 7, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Poznań, dostępnych jest 19 połączeń autobusowych dziennie. 7 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 12 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają autobusy do Poznań?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 09:06, a ostatni o 21:06. Podróż trwa średnio 4 hours and 32 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 50 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Poznań?

Do partnerów virail należy również FlixBus and VOYAGER TRANSPORT, oferujący przewozy na trasie z Warszawa do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.