Znajdź autobus z Warszawa do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 23,43zł
Czas podróży 5 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 28
Pierwszy odjazd: 05:15
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 278km

Znajdź swój autobus z Warszawa do Poznań na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Poznań w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Poznań?

Jak nazywają się stacje w Warszawa i Poznań?

Autobusy z Warszawa do Poznań wyjeżdżają ze stacji Warsaw West, Modlin Airport and Warszawa Młociny i przyjeżdżają na stację Poznań.

Cena biletu Warszawa - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
26 zł34 zł34 zł26 zł26 zł26 zł26 zł
129 zł200 zł134 zł171 zł120 zł107 zł120 zł
Więcej 80 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Poznań, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Poznań?

Dostępnych jest 11 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 7, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Poznań, dostępnych jest 11 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 4 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 7 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Poznań?

Średnia długość podróży to 5 hours and 10 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Poznań w 3 hours and 50 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 07:11, a ostatni o 22:01.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Warszawa do Poznań?

You can travel by bus from Warszawa to Poznań with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.