Znajdź autobus z Warszawa do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Poznań
z25,62zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,62zł
Czas podróży 5 h 18 min
Połączenia dla każdego dnia 28
Pierwszy odjazd: 05:15
Ostatni odjazd: 22:45
Odległość 278km

Znajdź swój autobus z Warszawa do Poznań na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Poznań w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Poznań?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Poznań za jedyne 5,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 37,98 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Poznań, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Modlin Airport, Warsaw West, Warszawa Marymont, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144 and Dworzec Zachodni oraz Poznań, Poznan Dworzec Autobusowy, Ul. Stanisława Matyi 2 and D.A., Ul. Matyi.

Cena biletu Warszawa - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
26 zł43 zł Więcej 34 zł Więcej 34 zł Więcej
493 zł439 zł243 zł128 zł Więcej 127 zł129 zł
Więcej 51 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Poznań?

Dostępnych jest 13 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 9, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Poznań, dostępnych jest 13 połączeń autobusowych dziennie. 3 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 9 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają autobusy do Poznań?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 05:11, a ostatni o 22:07. Podróż trwa średnio 5 hours and 42 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 10 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Poznań?

Do partnerów virail należy również FlixBus and LIDER, oferujący przewozy na trasie z Warszawa do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.