Znajdź autobus z Bielsko-Biała do Koszalin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 79,07zł
Czas podróży 12 h 37 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 15:25
Ostatni odjazd: 20:45
Odległość 524km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Bielsko-Biała do Koszalin

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Bielsko-Biała do Koszalin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Bielsko-Biała do Koszalin?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 21,09 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 18,49 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Bielsko-Biała - Koszalin wyjeżdżają ze stacji Bielsko-Biala, Bielsko Biala Przystanek Autobusowy and Bielsko Biala Central Bus Station i przyjeżdżają na stację Koszalin and Koszalin Bus Station Zwyciestwa.

Cena biletu Bielsko-Biała - Koszalin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
92 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Bielsko-Biała do Koszalin


Na tak długich dystansach, jazda autobusem trwa dłużej niź podróż innymi środkami transportu. Poszukaj lotów do Koszalin: jeśli będziesz rezerwować z wyprzedzeniem, możesz znaleźć bardzo tanie bilety!

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Bielsko-Biała do Koszalin?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Bielsko-Biała do Koszalin. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Koszalin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Bielsko-Biała do Koszalin, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. 2 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Bielsko-Biała do Koszalin?

Średnia długość podróży to 12 hours and 58 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Koszalin w 11 hours and 35 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 15:10, a ostatni o 20:10.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Bielsko-Biała do Koszalin?

You can travel by bus from Bielsko-Biała to Koszalin with FlixBus, AD Eurotrans, Plominski and Leo Express.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.