Znajdź autobus z Bielsko-Biała do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Kraków

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11 zł
Czas podróży 2 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 82
Pierwszy odjazd: 04:05
Ostatni odjazd: 19:15
Odległość 69km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Bielsko-Biała do Kraków

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Bielsko-Biała do Kraków. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Bielsko-Biała do Kraków?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 1.250,75 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 2,49 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Kraków?

Przy podróży na trasie z Bielsko-Biała do Kraków, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Bielsko-Biala Dolny Parking Przy Dworcu Autobusowym, Ul. Warszawska and Bielsko-Biala Stacja Paliw BP, Ul. Warszawska 16 oraz Krakow Dworzec Autobusowy, Ul. Bosacka 18.

Autobusy z Bielsko-Biała do Kraków


Jako że podróż z Bielsko-Biała do Kraków nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Bielsko-Biała do Kraków?

Na trasie z Bielsko-Biała do Kraków, dostępnych jest 19 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 19 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Na trasie z Bielsko-Biała do Kraków dostępnych jest 19 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Kraków?

Pierwszy autobus odjeżdża z Bielsko-Biała o 04:11, a ostatni o 08:11. Podróż trwa średnio 2 hours and 12 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 55 minutes.

Przejazd autobusowy z Bielsko-Biała do Kraków: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Bielsko-Biała to Kraków with BUS JANISO.