Znajdź autobus z Bielsko-Biała do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 21,34zł
Czas podróży 2 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 78
Pierwszy odjazd: 04:20
Ostatni odjazd: 19:15
Odległość 69km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Bielsko-Biała do Kraków

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Bielsko-Biała do Kraków. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Bielsko-Biała do Kraków?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 14,99 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 4,99 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Kraków?

Przy podróży na trasie z Bielsko-Biała do Kraków, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Bielsko-Biala oraz Kraków Airport and Kraków MDA.

Cena biletu Bielsko-Biała - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
13 zł13 zł Więcej Więcej Więcej 11 zł9 zł
7 zł9 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Bielsko-Biała do Kraków


Jako że podróż z Bielsko-Biała do Kraków nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Bielsko-Biała do Kraków?

Na trasie z Bielsko-Biała do Kraków, dostępnych jest 78 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 78 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Na trasie z Bielsko-Biała do Kraków dostępnych jest 78 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Kraków?

Pierwszy autobus odjeżdża z Bielsko-Biała o 06:10, a ostatni o 19:10. Podróż trwa średnio 1 hour and 57 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 45 minutes.

Przejazd autobusowy z Bielsko-Biała do Kraków: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Bielsko-Biała to Kraków with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.