Znajdź autobus z Warszawa do Olsztyn

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 10,65zł
Czas podróży 3 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 40
Pierwszy odjazd: 08:45
Ostatni odjazd: 18:05
Odległość 176km

Znajdź swój autobus z Warszawa do Olsztyn na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Olsztyn z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Olsztyn?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Olsztyn?

Autobusy z Warszawa do Olsztyn wyjeżdżają ze stacji Warszawa Młociny, Warsaw West, Modlin Airport, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144, Warsaw Zachodni Bus Station and Warsaw Dw. Centralny i przyjeżdżają na stację Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego, Olsztyn, Dworzec Główny, Olsztyn Dworzec Autobusowy, Plac Konstytucji 3 Maja 2A and Olsztyn Central Bus Station.

Cena biletu Warszawa - Olsztyn dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
21 zł23,85 zł21,04 zł20 zł Więcej Więcej 25 zł
25,62 zł14,92 zł19,20 zł14,92 zł10,65 zł Więcej 10,65 zł

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Olsztyn, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Warszawa z Olsztyn: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Warszawa do Olsztyn, dostępnych jest 26 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 26 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Olsztyn, dostępnych jest 26 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 26, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Olsztyn?

Podróż z Warszawa do Olsztyn zajmuje około 3 hours and 42 minutes, lub nawet 2 hours and 45 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 08:12, a ostatni o 18:01.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Olsztyn?

You can travel by bus from Warszawa to Olsztyn with FlixBus, Polonus and Toks.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.