Znajdź autobus z Warszawa do Olsztyn

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 10,78zł
Czas podróży 3 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 32
Pierwszy odjazd: 06:05
Ostatni odjazd: 21:20
Odległość 176km

Znajdź swój autobus z Warszawa do Olsztyn na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Olsztyn z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Olsztyn?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Warszawa to Olsztyn from 2,49 zł, while the average price is 27,75 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Warszawa wyjeżdżają ze stacji Modlin Airport and Warszawa Młociny i przyjeżdżają na stację Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego and Olsztyn, Dworzec Główny.

Cena biletu Warszawa - Olsztyn dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
15 zł11 zł Więcej 15 zł Więcej Więcej 15 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 20 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Olsztyn


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Olsztyn, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Warszawa do Olsztyn, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Warszawa z Olsztyn: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Warszawa do Olsztyn, dostępnych jest 14 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 10 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Na trasie z Warszawa do Olsztyn dostępnych jest 14 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Olsztyn?

Średnia długość podróży to 2 hours and 57 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Olsztyn w 2 hours and 40 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 07:07, a ostatni o 21:07.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Olsztyn?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Warszawa do Olsztyn.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.