Znajdź autobus z Warszawa do Olsztyn

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 10,65zł
Czas podróży 3 h 28 min
Połączenia dla każdego dnia 35
Pierwszy odjazd: 06:05
Ostatni odjazd: 18:05
Odległość 176km

Znajdź swój autobus z Warszawa do Olsztyn na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Olsztyn z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Olsztyn?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Olsztyn?

Autobusy z Warszawa do Olsztyn wyjeżdżają ze stacji Warszawa Młociny, Modlin Airport, Warsaw West, Warsaw Zachodni Bus Station, Warsaw Dw. Centralny and Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144 i przyjeżdżają na stację Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego, Olsztyn, Dworzec Główny, Olsztyn Central Bus Station and Olsztyn Dworzec Autobusowy, Plac Konstytucji 3 Maja 2A.

Cena biletu Warszawa - Olsztyn dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
11 zł19 zł11 zł Więcej 11 zł Więcej 11 zł
Więcej 19 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Olsztyn, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Warszawa z Olsztyn: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Warszawa do Olsztyn, dostępnych jest 24 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 23 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Olsztyn, dostępnych jest 24 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 23, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Olsztyn?

Podróż z Warszawa do Olsztyn zajmuje około 3 hours and 50 minutes, lub nawet 2 hours and 50 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 06:10, a ostatni o 18:12.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Olsztyn?

You can travel by bus from Warszawa to Olsztyn with FlixBus, Toks and Polonus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.