Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Warszawa do Olsztyn

Starting from
27,16 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Olsztyn

Odkryć

Znajdź swój autobus z Warszawa do Olsztyn na virail

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Olsztyn w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Olsztyn?

Bilety autobusowe z Warszawa do Olsztyn kosztują średnio 41,27 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Warszawa do Olsztyn za jedyne 27,16 zł.



Przejazd autobusowy z Warszawa do Olsztyn: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Warszawa to Olsztyn with Flixbus, Polonus, Toks, Olsztyński Bus Sp. Z O.o., Olszty ski bus and Olsztynski bus.

Warszawa do Olsztyn przez autobus

Najlepsza cena 27,16 zł
Czas podróży 3 h 58 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 10:10
Ostatni odjazd 10:10
Odległość 176 km

Cena biletu Warszawa - Olsztyn dla każdego dnia

 
Dzisiaj
52,70 zł
27,16 zł
27,21 zł
Jutro
54,01 zł
27,16 zł
27,21 zł
Za 2 dni
52,51 zł
27,16 zł
27,21 zł
Za 3 dni
54,19 zł
27,16 zł
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
2
Przewoźnicy
6
Cena minimalna
27,16 zł
Cena maksymalna
47,08 zł

Warszawa - Olsztyn

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

52,51 zł

Data
Środa 9 Luty 2022
PKP-logo
Варшава-Центральна - Olsztyn - Zachodni
05:20 - 08:19
PKP
2h 59min
CO2: 6.33kg
Przez Autobus

45,17 zł

Data
Środa 9 Luty 2022
Polonus-logo
Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144 - Olsztyn Bus station, plac Konstytucji 3 maja 2A
10:10 - 14:40
Polonus
4h 30min
CO2: 5.63kg
Najtaniej
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 4 h
Warsaw West - Olsztyn, Dworzec Autobusowy
17:45 - 21:45
27,16 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 45 min
Warsaw West - Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego
17:45 - 21:30
27,16 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 30 min
Warszawa, Metro Młociny - Olsztyn, Dworzec Autobusowy
18:15 - 21:45
27,16 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 15 min
Warszawa, Metro Młociny - Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego
18:15 - 21:30
27,16 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 2 h 55 min
Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin - Olsztyn, Dworzec Autobusowy
18:50 - 21:45
31,70 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 2 h 40 min
Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin - Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego
18:50 - 21:30
31,70 zł
Polonus-logo
Polonus
bezpośredni
Czas podróży: 4 h 30 min
Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144 - Olsztyn Bus station, plac Konstytucji 3 maja 2A
10:10 - 14:40
45,17 zł

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Olsztyn?

Średnia długość podróży to 4 h 5 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Olsztyn w :2 h 40 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 10:10, a ostatni o 10:10.

Skąd odjeżdżają autobusy do Olsztyn?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Olsztyn, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin, Ochota, Warszawa, Metro Młociny, Warsaw West, Warszawa, Lotnisko Chopina, Warsaw Zeran FSO 02, Modlinska St, Warsaw Bonifraterska 01, Zygmunta Slominskiego St and Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144 oraz Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego, Olsztyn, Dworzec Główny - przystanek miejski, Olsztyn Dworzec Autobusowy, Olsztyn Bus station, plac Konstytucji 3 maja 2A and Olsztyn, Dworzec Autobusowy.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Warszawa do Olsztyn, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Olsztyn z Warszawa?

Na trasie z Warszawa do Olsztyn dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 3 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Olsztyn w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Olsztyn, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33