Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Gdańsk do Władysławowo

Starting from
7,88 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Władysławowo

Odkryć

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Gdańsk do Władysławowo

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Gdańsk do Władysławowo.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Gdańsk do Władysławowo?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Gdańsk do Władysławowo za jedyne 7,88 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 13,06 zł.Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Gdańsk do Władysławowo?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również Flixbus, BP Tour, Polonus, PKS Ostrowiec Św. and AD EURO-TRANS, oferujący przejazdy do Władysławowo.

Gdańsk do Władysławowo przez autobus

Najlepsza cena 7,88 zł
Czas podróży 1 h 39 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 06:05
Ostatni odjazd 15:30
Odległość 51 km
Odjazd Gdańsk
Przyjazd Władysławowo
Przewoźnicy Flixbus, BP Tour, Polonus, PKS Ostrowiec Św., AD EURO-TRANS

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
2
Przewoźnicy
5
Cena minimalna
7,88 zł
Cena maksymalna
20,80 zł

Gdańsk - Władysławowo

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Gdańsk do Władysławowo?

Pierwszy autobus odjeżdża z Gdańsk o 07:01, a ostatni o 15:30. Podróż trwa średnio 1 h 32 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 h 5 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Władysławowo?

Przy podróży na trasie z Gdańsk do Władysławowo, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Gdańsk, Hala Olivia 1840 i 1841, Gdansk Bus station, ul. 3 Maja 12, Gdansk Gdańsk, Gdańsk, Dworzec Autobusowy, Gdansk Gdańsk, Gdańsk, Dworzec Autobusowy, 3 Maja 12, Gdansk Bus stop, ul. 3 Maja 10, Gdańsk and Gdańsk, Dworzec Autobusowy oraz Władysławowo, Dworzec Autobusowy, Wladyslawowo Władysławowo, ul. Towarowa, Wladyslawowo Władysławowo, Władysławowo, Dworzec Autobusowy, Wladyslawowo Władysławowo, Władysławowo, Cetniewo 02/33, Wladyslawowo Rozewie, Rozewie, Latarnia 10/25, Wladyslawowo Bus stop (COS), Zeromskiego St, Wladyslawowo Wladyslawowo bus station, Towarowa St and Wladyslawowo Bus stop, ul. Towarowa.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Władysławowo z Gdańsk?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Gdańsk do Władysławowo. Większą część tych połączeń, dokładniej 4, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Gdańsk do Władysławowo, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 4, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback