Autobus Kraków - Kijów ceny od 54,34 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj 127,95 zł
Jutro 135,68 zł
2 dni 173,99 zł
3 dni 134,88 zł

Kraków do Kijów przez autobus

Podróż z Kraków do Kijów przez autobus wynosi 754,12 km i zajmuje 17 godz. i 59 min. Dziennie odbywa się 64 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:20. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Kijów przez autobus za jedyne 54,34 zł lub aż 1051,61 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 54,34 zł.

Najniższa cena54,34 zł
Czas trwania podróży17 godz. i 59 min
Połączenie dziennie64
Najniższa cena54,34 zł
Wyzsza cena1051,61 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:20
Dystans754,12 km
OdjazdKraków
PrzyjazdKijów
PrzewoźnicySindbad, Vozniuk Roman PEWięcej

Autobus Bilety od Kraków do Kijów

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Kraków do Kijów na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Kijów w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Kijów?

Bilety autobusowe z Kraków do Kijów kosztują średnio 258,41 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Kraków do Kijów za jedyne 54,34 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Kraków do Kijów?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Kraków do Kijów.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Kraków do Kijów?

Podróż autobusem z Kraków do Kijów trwa 17 godz. i 59 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:20. Średnia długość podróży to 17 godz. i 59 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kijów w :13 godz. i 10 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:10, a ostatni o 23:20.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Kraków do Kijów?

Autobusy z Kraków do Kijów wyjeżdżają ze stacji Krakow, ul. Dworcowa,Krakow Straszewskiego,Krakow,Kraków, Rondo Matecznego,Kraków Airport i przyjeżdżają na stację Kiev Vokzal'na Square,Terminal A,Kiev,Kyiv (Kyiv BS),Kyiv (Vydubychi BS),Kiev Bus Station Tsentralʹnyy.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kraków do Kijów?

Dostępnych jest 64 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Kijów. Większą część tych połączeń, dokładniej 41, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 23, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kijów w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Kijów z Kraków dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Kraków do Kijów dostępnych jest 64 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Kijów

Tanie bilety autobus od Kraków do Kijów
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Kijów.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Kijów, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Kijów.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Kijów

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 99,08 zł do 153,79 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 36% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Kraków do Kijów

Najtańsze bilety autobusowe Kraków - Kijów można znaleźć już za 108,21 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 136,13 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 154,67 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Kijów

Podróżując autobusem do Kijów, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Usługi na pokładzie Sindbad, Vozniuk Roman PE and FlixBus od Kraków do Kijów
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Kijów przez bus.
Udogodnienia Sindbad Vozniuk Roman PE FlixBus AGA TRAVEL
wifi WiFi check cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check
luggage Bagaż check cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check cross
air_con Klimatyzacja check check check check

Kraków do Kijów Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
52.79kg
Autobus
56.56kg
Lot
150.82kg
Samochód
120.66kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Kraków do Kijów?
Bilet autobus z Kraków do Kijów to 258,41 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 54,34 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Kijów?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Kijów, to 54,34 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Kijów przez autobus?
Kraków do Kijów to 754,12 km.
Jak długo trwa autobus między Kraków a Kijów?
Kraków do Kijów to średnio 17 godz. i 59 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 13 godz. i 10 min.
Jakie firmy działają od Kraków do Kijów?
Kraków do Kijów jest obsługiwany przez operatorów 14. Możesz znaleźć na Virail Sindbad, Vozniuk Roman PE, Euroticket, Terletsky Petro PE, FlixBus, PE Sherstiuk Serhii, Eastern European Travel, Avtoexpress LLC, Eurolines Madeltrans, TocoBus, FlixBus Polska sp. z.o.o., Ecolines, FanLogic UA Sp. Z.o.o., I Travel Bus SP Zo.o. and AGA TRAVEL świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Kraków na Kijów?
Kraków do Kijów ma średnio 64 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Kraków do Kijów?
Najwcześniejszy autobus od Kraków do Kijów rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Kraków do Kijów?
Najnowszy autobus od Kraków do Kijów odchodzi o 23:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Kijów?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 54,34 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kraków do Kijów?
Istnieje średnio 41 z Kraków, aby przejść do Kijów.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Kijów przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Kraków a Kijów to 13 godz. i 10 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Kraków do Kijów?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Kraków a Kijów.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Kijów przez autobus?
Podróż autobus z Kraków do Kijów generuje 56.56kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Kijów

Powiązane trasy

Inne popularne trasy