Znajdź autobus z Kraków do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,85zł
Czas podróży 7 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 00:30
Ostatni odjazd: 23:59
Odległość 334km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Poznań

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Poznań. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Kraków do Poznań?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Kraków do Poznań?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Kraków do Poznań to Kraków MDA, Kraków Airport, M.D.A. St. G3, Główny, Krakow Dworzec Autobusowy, Ul. Bosacka 18 and M.D.A. St. G4 i Poznań, D.A. Główny St. 2, Dworzec Autobusowy PKS Poznań and Poznan Dworzec Autobusowy, Ul. Stanisława Matyi 2.

Cena biletu Kraków - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
217 zł104 zł100 zł171 zł175 zł100 zł Więcej
46 zł Więcej Więcej Więcej 44 zł Więcej Więcej
47 zł30 zł30 zł30 zł30 zł30 zł Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Kraków do Poznań, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Poznań z Kraków?

Dostępnych jest 9 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Poznań, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 5 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Kraków - Poznań?

Pierwszy autobus do Poznań odjeżdża o 15:12, a ostatni o 18:01. Podróż trwa 7 hours and 49 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 6 hours and 30 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Poznań?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus, VOYAGER TRANSPORT, Voyager Transport, Leo Express and AD Eurotrans, Plominski oferujący przejazdy do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.