Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Kraków do Poznań

Starting from
45,30 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Poznań

Odkryć

Autobusem z Kraków do Poznań: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Poznań w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Poznań?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Kraków to Poznań from 45,30 zł, while the average price is 72,33 zł.



Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Poznań?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również Flixbus, VOYAGER TRANSPORT, AD Eurotrans, Plominski, Leo Express, LIDER and Telesfor, oferujący przejazdy do Poznań.

Kraków do Poznań przez autobus

Najlepsza cena 45,30 zł
Czas podróży 7 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 18:20
Ostatni odjazd 18:20
Odległość 334 km

Cena biletu Kraków - Poznań dla każdego dnia

 
Dzisiaj
66,75 zł
63,44 zł
Jutro
69,67 zł
54,37 zł
Za 2 dni
81,28 zł
63,44 zł
Za 3 dni
72,56 zł
54,37 zł
Za 4 dni
52 zł
75 zł
Za 5 dni
70 zł
75 zł
Za 6 dni
70 zł
75 zł

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
2
Przewoźnicy
6
Cena minimalna
45,30 zł
Cena maksymalna
158,63 zł

Kraków - Poznań

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

70 zł

Data
Piątek 4 Luty 2022
PKP-logo
Kraków Train Station - Poznań Główny
09:28 - 14:39
PKP
5h 11min
CO2: 12.04kg
Przez Autobus

54,37 zł

Data
Piątek 4 Luty 2022
FlixBus-logo
Kraków MDA - Poznań, Dw. autobusowy
21:25 - 03:50
FlixBus
6h 25min
CO2: 10.7kg
Najtaniej
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 6 h 25 min
Kraków MDA - Poznań, Dw. autobusowy
21:25 - 03:50
45,30 zł
Telesfor-logo
Telesfor
bezpośredni
Czas podróży: 7 h 30 min
Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 - Poznan Dworzec Autobusowy, Ul. Stanisława Matyi 2
18:20 - 01:50
71,97 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Kraków do Poznań?

Podróż z Kraków do Poznań zajmuje około 7 h 26 min, lub nawet :6 h 25 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Kraków o 10:05, a ostatni o 18:20.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Kraków do Poznań?

Autobusy z Kraków wyjeżdżają ze stacji Główny, M.D.A. St. G4, Krakow Krakow bus station, Bosacka St 18, M.D.A. St. G3, Kraków MDA and Krakow Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18 i przyjeżdżają na stację Dworzec Autobusowy PKS Poznań, D.A. Główny St. 2, Poznan Bus Station, Ul. Stanislawa Matyi 2, D.A. Główny St. 6, Poznan DA, ul. Matyi 2,, Bus Station, Poznań, Dw. autobusowy and Poznan Dworzec Autobusowy, Ul. Stanisława Matyi 2.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Kraków do Poznań może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Poznań z Kraków?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Kraków do Poznań, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33