Autobus Kraków - Poznań ceny od 88,32 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni 110,91 zł
3 dni Więcej

Kraków do Poznań przez autobus

Podróż z Kraków do Poznań przez autobus wynosi 334,74 km i zajmuje 8 godz. i 16 min. Dziennie odbywa się 14 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:40. Możliwe jest podróżowanie z Kraków do Poznań przez autobus za jedyne 88,32 zł lub aż 225,91 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 88,32 zł.

Najniższa cena88,32 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 16 min
Połączenie dziennie14
Najniższa cena88,32 zł
Wyzsza cena225,91 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:40
Dystans334,74 km
OdjazdKraków
PrzyjazdPoznań
PrzewoźnicyFlixBus Polska sp. z.o.o., FlixBus Estonia OÜWięcej

Autobus Bilety od Kraków do Poznan

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Poznań

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Poznań w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Kraków do Poznań?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 121,06 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 88,32 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Kraków do Poznań?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Kraków do Poznań.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Poznań?

Podróż autobusem z Kraków do Poznań trwa 8 godz. i 16 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:40. Średnia długość podróży to 8 godz. i 16 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Poznań w :6 godz. i 15 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:10, a ostatni o 23:40.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Poznań?

Autobusy z Kraków do Poznań wyjeżdżają ze stacji Krakow, ul. Dworcowa,Krakow,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow Straszewskiego,Kraków Airport i przyjeżdżają na stację Poznan,Poznań–Ławica,Poznań Starołęka.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kraków do Poznań?

Dostępnych jest 14 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 6, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 8, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Poznań z Kraków dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Kraków do Poznań, dostępnych jest 14 połączeń autobusowych dziennie. 8 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 6 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kraków do Poznan

Tanie bilety autobus od Kraków do Poznań
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kraków do Poznań.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kraków do Poznań, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kraków do Poznań.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kraków do Poznan

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 51,31 zł do 109,04 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 53% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Kraków do Poznań

Najtańsze bilety autobusowe Kraków - Poznań można znaleźć już za 80,18 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 94,91 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 121,57 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Poznań

Podróżując autobusem do Poznań, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie Inter and FlixBus od Kraków do Poznań
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kraków do Poznań przez bus.
Udogodnienia Inter FlixBus
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
air_con Klimatyzacja check check
wifi WiFi cross check
luggage Bagaż cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check

Kraków do Poznań Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
23.43kg
Autobus
25.11kg
Lot
66.95kg
Samochód
53.56kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Kraków do Poznań?
Bilet autobus z Kraków do Poznań to 121,06 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 88,32 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kraków do Poznań?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kraków do Poznań, to 88,32 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kraków a Poznań przez autobus?
Kraków do Poznań to 334,74 km.
Jak długo trwa autobus między Kraków a Poznań?
Kraków do Poznań to średnio 8 godz. i 16 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 15 min.
Jakie firmy działają od Kraków do Poznań?
Kraków do Poznań jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail FlixBus Polska sp. z.o.o., FlixBus Estonia OÜ, Inter and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Kraków na Poznań?
Kraków do Poznań ma średnio 14 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Kraków do Poznań?
Najwcześniejszy autobus od Kraków do Poznań rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Kraków do Poznań?
Najnowszy autobus od Kraków do Poznań odchodzi o 23:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kraków do Poznań?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 88,32 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kraków do Poznań?
Istnieje średnio 6 z Kraków, aby przejść do Poznań.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kraków a Poznań przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Kraków a Poznań to 6 godz. i 15 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Kraków do Poznań?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Kraków a Poznań.
Jakie są emisje CO2 dla Kraków do Poznań przez autobus?
Podróż autobus z Kraków do Poznań generuje 25.11kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kraków

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kraków

Trasy międzynarodowe z Kraków i okolic

Inne miejsca docelowe z Kraków

Główne połączenia kolejowe do Poznań

Powiązane trasy

Inne popularne trasy