Znajdź autobus z Kraków do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,85zł
Czas podróży 7 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 00:30
Ostatni odjazd: 23:59
Odległość 334km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Poznań

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Poznań. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Kraków do Poznań?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Kraków do Poznań?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Kraków do Poznań to Kraków MDA, Kraków Airport, M.D.A. St. G3, Krakow Dworzec Autobusowy, Ul. Bosacka 18, Główny and Krakow Central Bus Station i Poznań, D.A. Główny St. 2, Poznan Dworzec Autobusowy, Ul. Stanisława Matyi 2, Dworzec Autobusowy PKS Poznań and Poznan Bus Station.

Cena biletu Kraków - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
104,09 zł226,60 zł195,09 zł146,17 zł294,98 zł96,99 zł220,96 zł
29,89 zł10,69 zł29,89 zł29,89 zł29,89 zł10,69 zł29,89 zł

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Kraków do Poznań, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Poznań z Kraków?

Dostępnych jest 7 połączeń autobusowych na trasie z Kraków do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Poznań, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 3 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Kraków - Poznań?

Pierwszy autobus do Poznań odjeżdża o 15:12, a ostatni o 18:02. Podróż trwa 7 hours and 52 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 6 hours and 30 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kraków - Poznań?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus, VOYAGER TRANSPORT, Leo Express, Voyager Transport and AD Eurotrans, Plominski oferujący przejazdy do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.