Znajdź autobus z Kraków do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Poznań

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 82,76 zł
Czas podróży 7 h
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 18:30
Ostatni odjazd 18:30
Odległość 334 km

Autobusem z Kraków do Poznań: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Kraków do Poznań w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Kraków do Poznań?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Kraków to Poznań from 31,70 zł, while the average price is 93,94 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
75,89 zł Więcej Więcej 77,09 zł Więcej 68,02 zł 68,02 zł
40,81 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Kraków do Poznań

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Kraków do Poznań?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o 05:40, a ostatni o 18:30. Podróż trwa średnio 8 h 34 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :6 h 25 min.

Jako że podróż z Kraków do Poznań nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kraków do Poznań?

Na trasie z Kraków do Poznań dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Poznań w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.