Autobus Lublin - Zakopane ceny od 80,18 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
80,18 zł

Lublin do Zakopane przez autobus

Podróż z Lublin do Zakopane przez autobus wynosi 286,07 km i zajmuje 9 godz. i 50 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:10, a ostatnim o 18:20. Możliwe jest podróżowanie z Lublin do Zakopane przez autobus za jedyne 80,18 zł lub aż 238,43 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 80,18 zł.

Najniższa cena80,18 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 50 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena80,18 zł
Wyzsza cena238,43 zł
Pierwszy wyjazd03:10
Ostatni wyjazd18:20
Dystans286,07 km
OdjazdLublin
PrzyjazdZakopane
PrzewoźnicyFlixBus, Inter

Autobus Bilety od Lublin do Zakopane

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Lublin do Zakopane na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Lublin do Zakopane w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Lublin do Zakopane?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Lublin do Zakopane za jedyne 80,18 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 121,85 zł.

Przejazd autobusowy z Lublin do Zakopane: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Zakopane.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Lublin - Zakopane?

Podróż autobusem z Lublin do Zakopane trwa 9 godz. i 50 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Lublin o FSTD, a ostatni o 18:20. Średnia długość podróży to 9 godz. i 50 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Zakopane w :8 godz. i 2 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 03:10, a ostatni o 18:20.

Skąd odjeżdżają autobusy do Zakopane?

Autobusy na trasie Lublin - Zakopane wyjeżdżają ze stacji Lublin, Poland,Swidnik-Miasto,Railway station i przyjeżdżają na stację Zakopane, Plac PKP, przy ul.Chramcówki.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Lublin do Zakopane?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Lublin do Zakopane. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Lublin do Zakopane autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Lublin do Zakopane

Tanie bilety autobus od Lublin do Zakopane
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Lublin do Zakopane.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Lublin do Zakopane, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Lublin do Zakopane.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Lublin do Zakopane

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 32,87 zł do 154,16 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 79% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Lublin do Zakopane

Najtańsze bilety autobusowe Lublin - Zakopane można znaleźć już za 90,56 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 114,25 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 142,99 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Zakopane

Podróżując autobusem do Zakopane, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and Inter od Lublin do Zakopane
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Lublin do Zakopane przez bus.
Udogodnienia FlixBus Inter
wifi WiFi check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check check

Lublin do Zakopane Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
20.02kg
Autobus
21.46kg
Lot
57.21kg
Samochód
45.77kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Lublin do Zakopane?
Bilet autobus z Lublin do Zakopane to 121,85 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 80,18 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Lublin do Zakopane?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Lublin do Zakopane, to 80,18 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Lublin a Zakopane przez autobus?
Lublin do Zakopane to 286,07 km.
Jak długo trwa autobus między Lublin a Zakopane?
Lublin do Zakopane to średnio 9 godz. i 50 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 2 min.
Jakie firmy działają od Lublin do Zakopane?
Lublin do Zakopane jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and Inter świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Lublin na Zakopane?
Lublin do Zakopane ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Lublin do Zakopane?
Najwcześniejszy autobus od Lublin do Zakopane rozpoczyna się pod adresem 03:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Lublin do Zakopane?
Najnowszy autobus od Lublin do Zakopane odchodzi o 18:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Lublin do Zakopane?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 80,18 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Lublin a Zakopane przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Lublin a Zakopane to 8 godz. i 2 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Lublin do Zakopane?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Lublin a Zakopane.
Jakie są emisje CO2 dla Lublin do Zakopane przez autobus?
Podróż autobus z Lublin do Zakopane generuje 21.46kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Lublin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Lublin

Trasy międzynarodowe z Lublin i okolic

Inne miejsca docelowe z Lublin

Główne połączenia kolejowe do Zakopane

Powiązane trasy

Inne popularne trasy