Znajdź autobus z Lublin do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Poznań
z41 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 41 zł
Czas podróży 8 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd: 08:00
Ostatni odjazd: 22:50
Odległość 408km

Znajdź swój autobus z Lublin do Poznań na virail

Jeśli szukasz biletów z Lublin do Poznań w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Lublin do Poznań?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Lublin do Poznań?

Autobusy z Lublin do Poznań wyjeżdżają ze stacji DA. Al. Tysiąclecia 6 St. 3, Lublin and Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6 i przyjeżdżają na stację D.A. Główny St. 4, Poznań and Poznan Dworzec Autobusowy, Ul. Stanisława Matyi 2.

Cena biletu Lublin - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
47 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 86 zł
151 zł Więcej Więcej 155 zł156 zł453 zł138 zł
Więcej Więcej Więcej 62 zł66 zł62 zł66 zł

Autobusy z Lublin do Poznań


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Lublin do Poznań, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Lublin z Poznań: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Lublin do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Lublin a Poznań. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. W konsekwencji będziesz musiał się przesiąść.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Lublin - Poznań?

Średnia długość podróży to 11 hours and 15 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Poznań w 7 hours and 5 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 08:10, a ostatni o 22:10.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Lublin - Poznań?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również VOYAGER TRANSPORT, FlixBus and Voyager Transport Sp. Z O.o., oferujący przejazdy do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.