Autobus Lublin - Poznań ceny od 83,76 zł

Rozpocząć z
83,76 zł

Lublin do Poznań przez autobus

Podróż z Lublin do Poznań przez autobus wynosi 408,49 km i zajmuje 7 godz. i 33 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:10, a ostatnim o 16:50. Możliwe jest podróżowanie z Lublin do Poznań przez autobus za jedyne 83,76 zł lub aż 143,64 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 83,76 zł.

Najniższa cena83,76 zł
Czas trwania podróży7 godz. i 33 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena83,76 zł
Wyzsza cena143,64 zł
Pierwszy wyjazd06:10
Ostatni wyjazd16:50
Dystans408,49 km
OdjazdLublin
PrzyjazdPoznań
PrzewoźnicyFlixBus

Autobus Bilety od Lublin do Poznan

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Autobusem z Lublin do Poznań: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Lublin do Poznań z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Lublin do Poznań?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Lublin do Poznań za jedyne 83,76 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 103,08 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Lublin do Poznań?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Lublin do Poznań.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Lublin do Poznań?

Podróż autobusem z Lublin do Poznań trwa 7 godz. i 33 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 16:50. Podróż z Lublin do Poznań zajmuje około 7 godz. i 33 min, lub nawet :6 godz. i 25 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Lublin o 06:10, a ostatni o 16:50.

Jak nazywają się stacje w Lublin i Poznań?

Autobusy z Lublin wyjeżdżają ze stacji i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Poznań z Lublin?

Dostępnych jest 6 połączeń autobusowych na trasie z Lublin do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Poznań w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Lublin do Poznań autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Lublin do Poznań, dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 4 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Lublin do Poznan

Tanie bilety autobus od Lublin do Poznań
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Lublin do Poznań.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Lublin do Poznań, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Lublin do Poznań.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Lublin do Poznan

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 83,11 zł do 124,64 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 33% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Lublin do Poznań

Najtańsze bilety autobusowe Lublin - Poznań można znaleźć już za 73,52 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 94,37 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 113,28 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Poznań

Podróżując autobusem do Poznań, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Lublin do Poznań
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Lublin do Poznań przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Lublin do Poznań Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
28.59kg
Autobus
30.64kg
Lot
81.7kg
Samochód
65.36kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Lublin do Poznań?
Bilet autobus z Lublin do Poznań to 103,08 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 83,76 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Lublin do Poznań?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Lublin do Poznań, to 83,76 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Lublin a Poznań przez autobus?
Lublin do Poznań to 408,49 km.
Jak długo trwa autobus między Lublin a Poznań?
Lublin do Poznań to średnio 7 godz. i 33 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 25 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Lublin na Poznań?
Lublin do Poznań ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Lublin do Poznań?
Najwcześniejszy autobus od Lublin do Poznań rozpoczyna się pod adresem 06:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Lublin do Poznań?
Najnowszy autobus od Lublin do Poznań odchodzi o 16:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Lublin do Poznań?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 83,76 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Lublin do Poznań?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Lublin, aby przejść do Poznań. Możesz przejść z Railway station, Lublin Airport and Lublin Bus Station i możesz dotrzeć do POZNAN-LAWICA, Poznań and Poznań Starołęka.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Lublin do Poznań?
Istnieje średnio 2 z Lublin, aby przejść do Poznań.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Lublin a Poznań przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Lublin a Poznań to 6 godz. i 25 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Lublin do Poznań?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Lublin a Poznań.
Jakie są emisje CO2 dla Lublin do Poznań przez autobus?
Podróż autobus z Lublin do Poznań generuje 30.64kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Lublin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Lublin

Trasy międzynarodowe z Lublin i okolic

Inne miejsca docelowe z Lublin

Główne połączenia kolejowe do Poznań

Powiązane trasy

Inne popularne trasy