Znajdź autobus z Olsztyn do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11,29 zł
Czas podróży 3 h 3 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 01:30
Ostatni odjazd 21:50
Odległość 136 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Olsztyn do Gdańsk

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Olsztyn do Gdańsk. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Olsztyn do Gdańsk?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Olsztyn to Gdańsk from 11,29 zł, while the average price is 14,06 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
38,71 zł Więcej Więcej 34,98 zł Więcej Więcej Więcej
9,07 zł Więcej Więcej 22,67 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Olsztyn do Gdańsk

O której odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Podróż z Olsztyn do Gdańsk zajmuje około 3 h 3 min, lub nawet :2 h 25 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Olsztyn o 01:30, a ostatni o 21:50.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Olsztyn do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Olsztyn?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Olsztyn do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 4, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gdańsk w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Olsztyn do Gdańsk dostępnych jest 5 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.