Autobus Olsztyn - Gdańsk ceny od 43,25 zł

Rozpocząć z
43,25 zł

Olsztyn do Gdańsk przez autobus

Podróż z Olsztyn do Gdańsk przez autobus wynosi 136,48 km i zajmuje 2 godz. i 53 min. Dziennie odbywa się 16 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:30, a ostatnim o 21:00. Możliwe jest podróżowanie z Olsztyn do Gdańsk przez autobus za jedyne 43,25 zł lub aż 109,56 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 43,25 zł.

Najniższa cena43,25 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 53 min
Połączenie dziennie16
Najniższa cena43,25 zł
Wyzsza cena109,56 zł
Pierwszy wyjazd01:30
Ostatni wyjazd21:00
Dystans136,48 km
OdjazdOlsztyn
PrzyjazdGdańsk
PrzewoźnicyFlixBus, Wagner Transport

Autobus Bilety od Olsztyn do Gdańsk

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Olsztyn do Gdańsk

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Olsztyn do Gdańsk.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Olsztyn do Gdańsk?

Bilety autobusowe z Olsztyn do Gdańsk kosztują średnio 101,27 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Olsztyn do Gdańsk za jedyne 43,25 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Olsztyn do Gdańsk?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Olsztyn do Gdańsk.

O której odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Podróż autobusem z Olsztyn do Gdańsk trwa 2 godz. i 53 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Olsztyn o FSTD, a ostatni o 21:00. Pierwszy autobus odjeżdża z Olsztyn o 01:30, a ostatni o 21:00. Podróż trwa średnio 2 godz. i 53 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 godz. i 35 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Olsztyn wyjeżdżają ze stacji i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Olsztyn?

Na trasie z Olsztyn do Gdańsk dostępnych jest 16 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 16 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gdańsk w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Gdańsk z Olsztyn dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Olsztyn do Gdańsk, dostępnych jest 16 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 16, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Olsztyn do Gdańsk

Tanie bilety autobus od Olsztyn do Gdańsk
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Olsztyn do Gdańsk.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Olsztyn do Gdańsk, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Olsztyn do Gdańsk.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Olsztyn do Gdańsk

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 30,12 zł do 57,13 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 47% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Gdańsk

Podróżując autobusem do Gdańsk, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Olsztyn do Gdańsk
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Olsztyn do Gdańsk przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Olsztyn do Gdańsk Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
9.55kg
Autobus
10.24kg
Lot
27.3kg
Samochód
21.84kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Olsztyn do Gdańsk?
Bilet autobus z Olsztyn do Gdańsk to 101,27 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 43,25 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Olsztyn do Gdańsk?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Olsztyn do Gdańsk, to 43,25 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Olsztyn a Gdańsk przez autobus?
Olsztyn do Gdańsk to 136,48 km.
Jak długo trwa autobus między Olsztyn a Gdańsk?
Olsztyn do Gdańsk to średnio 2 godz. i 53 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 35 min.
Jakie firmy działają od Olsztyn do Gdańsk?
Olsztyn do Gdańsk jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and Wagner Transport świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Olsztyn na Gdańsk?
Olsztyn do Gdańsk ma średnio 16 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Olsztyn do Gdańsk?
Najwcześniejszy autobus od Olsztyn do Gdańsk rozpoczyna się pod adresem 01:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Olsztyn do Gdańsk?
Najnowszy autobus od Olsztyn do Gdańsk odchodzi o 21:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Olsztyn do Gdańsk?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 43,25 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Olsztyn do Gdańsk?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Olsztyn, aby przejść do Gdańsk. Możesz przejść z Olsztyn Główny, Olsztyn Sielska (Shell) and Olsztyn University of Prawochenskiego i możesz dotrzeć do Gdansk, Gdańsk Airport, Gdańsk Główny and Gdańsk Wrzeszcz.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Olsztyn do Gdańsk?
Istnieje średnio 16 z Olsztyn, aby przejść do Gdańsk.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Olsztyn a Gdańsk przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Olsztyn a Gdańsk to 2 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Olsztyn do Gdańsk?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Olsztyn a Gdańsk.
Jakie są emisje CO2 dla Olsztyn do Gdańsk przez autobus?
Podróż autobus z Olsztyn do Gdańsk generuje 10.24kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Olsztyn

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Olsztyn

Trasy międzynarodowe z Olsztyn i okolic

Inne miejsca docelowe z Olsztyn

Główne połączenia kolejowe do Gdańsk

Powiązane trasy

Inne popularne trasy