Znajdź autobus z Olsztyn do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11 zł
Czas podróży 2 h 39 min
Połączenia dla każdego dnia 23
Pierwszy odjazd: 01:30
Ostatni odjazd: 21:50
Odległość 136km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Olsztyn do Gdańsk

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Olsztyn do Gdańsk.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Olsztyn do Gdańsk?

Bilety autobusowe z Olsztyn do Gdańsk kosztują średnio 40,58 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Olsztyn do Gdańsk za jedyne 2,49 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Olsztyn do Gdańsk?

Autobusy na trasie Olsztyn - Gdańsk wyjeżdżają ze stacji Olsztyn Biedronka i przyjeżdżają na stację Gdańsk Airport.

Cena biletu Olsztyn - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
11 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Olsztyn do Gdańsk


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Olsztyn do Gdańsk, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Olsztyn do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Olsztyn z Gdańsk: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Olsztyn do Gdańsk, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Na trasie z Olsztyn do Gdańsk dostępnych jest 4 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Gdańsk?

Średnia długość podróży to 2 hours and 29 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w 2 hours and 25 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 01:10, a ostatni o 17:10.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Olsztyn do Gdańsk?

Z przewoźnikiem Wagner Transport będziesz mógł dojechać autobusem z Olsztyn do Gdańsk.