Znajdź autobus z Łódź do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19,20zł
Czas podróży 5 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 01:10
Ostatni odjazd: 23:20
Odległość 294km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Gdańsk

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Gdańsk z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Gdańsk?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Gdańsk?

Przy podróży na trasie z Łódź do Gdańsk, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lodz (Łódź) Fabryczna and Lodz - Fabryczna oraz Gdansk, Gdańsk Hala Olivia and Dworzec PKS.

Cena biletu Łódź - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
40 zł Więcej 34 zł Więcej 34 zł Więcej Więcej
34,17 zł29,89 zł29,89 zł42,72 zł51,27 zł42,72 zł Więcej
301,82 zł606,26 zł752,98 zł665,57 zł Więcej 672,50 zł Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jako że podróż z Łódź do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Gdańsk?

Na trasie z Łódź do Gdańsk, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Gdańsk, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Gdańsk?

Pierwszy autobus do Gdańsk odjeżdża o 01:06, a ostatni o 16:02. Podróż trwa 5 hours and 4 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 5 hours.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Gdańsk?

Do partnerów virail należy również FlixBus and Leo Express, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.