Znajdź autobus z Łódź do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 47,56zł
Czas podróży 5 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 01:10
Ostatni odjazd: 23:20
Odległość 294km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Gdańsk

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Gdańsk z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Gdańsk?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Gdańsk od 10,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Gdańsk wynoszą średnio 14,32 zł.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Gdańsk?

Autobusy z Łódź do Gdańsk wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna and Lodz - Fabryczna i przyjeżdżają na stację Gdansk, Gdańsk Hala Olivia and Dworzec PKS.

Cena biletu Łódź - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
36,42 zł33 zł Więcej 34 zł52 zł Więcej Więcej
34,58 zł60,55 zł34,58 zł51,89 zł43,24 zł30,25 zł Więcej
519,36 zł1 051,71 zł Więcej 1 077,85 zł489,07 zł939,18 zł Więcej

Autobusy z Łódź do Gdańsk


Jako że podróż z Łódź do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jako że podróż z Łódź do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Łódź?

Na trasie z Łódź do Gdańsk, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 9 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Gdańsk, dostępnych jest 9 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 9, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Gdańsk?

Średnia długość podróży to 5 hours and 1 minute, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w 4 hours and 35 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 01:06, a ostatni o 17:06.

Przejazd autobusowy z Łódź do Gdańsk: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus and Leo Express, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.