Znajdź autobus z Łódź do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 94,50 zł
Czas podróży 5 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 23:55
Ostatni odjazd 23:55
Odległość 294 km

Znajdź swój autobus z Łódź do Gdańsk na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Gdańsk w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Gdańsk?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Gdańsk za jedyne 31,70 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 81,20 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
105,05 zł Więcej Więcej Więcej 61 zł Więcej Więcej
36,28 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Gdańsk

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Gdańsk?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 04:25, a ostatni o 23:55. Podróż trwa średnio 5 h 10 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :4 h 35 min.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Gdańsk?

Dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 1.5, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Gdańsk, dostępnych jest 1.5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1.5, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.