Znajdź autobus z Łódź do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk
z30 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 30 zł
Czas podróży 5 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 01:10
Ostatni odjazd: 23:20
Odległość 294km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Gdańsk

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Gdańsk z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Gdańsk?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Gdańsk od 6,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Gdańsk wynoszą średnio 71,87 zł.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Gdańsk?

Autobusy z Łódź do Gdańsk wyjeżdżają ze stacji D.A. Ul. Fabryczna and Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację D.A. Ul. 3-ego Maja, Gdansk and Gdańsk Hala Olivia.

Cena biletu Łódź - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł43 zł Więcej Więcej 43 zł Więcej 34 zł
Więcej 38 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 275 zł Więcej Więcej 544 zł Więcej 193 zł

Jako że podróż z Łódź do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jako że podróż z Łódź do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Łódź?

Na trasie z Łódź do Gdańsk, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Gdańsk, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 4, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Gdańsk?

Średnia długość podróży to 4 hours and 59 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w 4 hours and 35 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 01:06, a ostatni o 16:10.

Przejazd autobusowy z Łódź do Gdańsk: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również LIDER and FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.