Znajdź autobus z Łódź do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z29,89zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,89zł
Czas podróży 5 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 01:10
Ostatni odjazd: 23:20
Odległość 294km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Gdańsk

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Gdańsk z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Gdańsk?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Gdańsk?

Przy podróży na trasie z Łódź do Gdańsk, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, D.A. Ul. Fabryczna and Lodz (Łódź) Fabryczna oraz D.A. Ul. 3-ego Maja, Gdansk and Gdańsk Hala Olivia.

Cena biletu Łódź - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 68 zł Więcej Więcej 68 zł68 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 446 zł459 zł Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jako że podróż z Łódź do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Gdańsk?

Na trasie z Łódź do Gdańsk, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Gdańsk, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Gdańsk?

Pierwszy autobus do Gdańsk odjeżdża o 01:06, a ostatni o 03:06. Podróż trwa 4 hours and 55 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 35 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Gdańsk?

Do partnerów virail należy również LIDER and FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.