Autobus Poznań - Kraków ceny od 47,26 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
47,26 zł

Poznań do Kraków przez autobus

Podróż z Poznań do Kraków przez autobus wynosi 334,74 km i zajmuje 8 godz. i 28 min. Dziennie odbywa się 9 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:20, a ostatnim o 23:45. Możliwe jest podróżowanie z Poznań do Kraków przez autobus za jedyne 47,26 zł lub aż 230,38 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 47,26 zł.

Najniższa cena47,26 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 28 min
Połączenie dziennie9
Najniższa cena47,26 zł
Wyzsza cena230,38 zł
Pierwszy wyjazd02:20
Ostatni wyjazd23:45
Dystans334,74 km
OdjazdPoznań
PrzyjazdKraków
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o.

Autobus Bilety od Poznan do Kraków

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Poznań do Kraków

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Poznań do Kraków.

Ile kosztują bilety autobusowe z Poznań do Kraków?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 112,07 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 47,26 zł.

Przejazd autobusowy z Poznań do Kraków: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Poznań do Kraków.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Poznań - Kraków?

Podróż autobusem z Poznań do Kraków trwa 8 godz. i 28 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Poznań o FSTD, a ostatni o 23:45. Średnia długość podróży to 8 godz. i 28 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w :6 godz. i 25 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 02:20, a ostatni o 23:45.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Poznań do Kraków wyjeżdżają ze stacji Poznań Starołęka,Poznań–Ławica,Poznan i przyjeżdżają na stację Krakow Straszewskiego,Kraków Airport,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow, ul. Dworcowa,Krakow.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kraków z Poznań?

Na trasie z Poznań do Kraków dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 4 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Na trasie do Kraków z Poznań dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Poznań do Kraków, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 5 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Poznan do Kraków

Tanie bilety autobus od Poznań do Kraków
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Poznań do Kraków.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Poznań do Kraków, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Poznań do Kraków.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Poznan do Kraków

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 56,94 zł do 103,27 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 45% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Poznań do Kraków

Najtańsze bilety autobusowe Poznań - Kraków można znaleźć już za 66,95 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 79,80 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 98,61 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Kraków

Podróżując autobusem do Kraków, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and Inter od Poznań do Kraków
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Poznań do Kraków przez bus.
Udogodnienia FlixBus Inter
wifi WiFi check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check check

Poznań do Kraków Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
23.43kg
Autobus
25.11kg
Lot
66.95kg
Samochód
53.56kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Poznań do Kraków?
Bilet autobus z Poznań do Kraków to 112,07 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 47,26 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Poznań do Kraków?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Poznań do Kraków, to 47,26 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Poznań a Kraków przez autobus?
Poznań do Kraków to 334,74 km.
Jak długo trwa autobus między Poznań a Kraków?
Poznań do Kraków to średnio 8 godz. i 28 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 25 min.
Jakie firmy działają od Poznań do Kraków?
Poznań do Kraków jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail FlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o. and Inter świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Poznań na Kraków?
Poznań do Kraków ma średnio 9 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Poznań do Kraków?
Najwcześniejszy autobus od Poznań do Kraków rozpoczyna się pod adresem 02:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Poznań do Kraków?
Najnowszy autobus od Poznań do Kraków odchodzi o 23:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Poznań do Kraków?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 47,26 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Poznań do Kraków?
Istnieje średnio 4 z Poznań, aby przejść do Kraków.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Poznań a Kraków przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Poznań a Kraków to 6 godz. i 25 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Poznań do Kraków?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Poznań a Kraków.
Jakie są emisje CO2 dla Poznań do Kraków przez autobus?
Podróż autobus z Poznań do Kraków generuje 25.11kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Poznań

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Poznań

Trasy międzynarodowe z Poznań i okolic

Inne miejsca docelowe z Poznań

Główne połączenia kolejowe do Kraków

Powiązane trasy

Inne popularne trasy