Znajdź autobus z Poznań do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kraków
z32 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 32 zł
Czas podróży 8 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 14
Pierwszy odjazd: 02:20
Ostatni odjazd: 23:30
Odległość 334km

Znajdź połączenie autobusowe z Poznań do Kraków na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Poznań do Kraków w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Poznań do Kraków?

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Poznań do Kraków to Poznan Dworzec Autobusowy, Ul. Stanisława Matyi 2, Poznań and D.A. Główny St. 6 i Krakow Dworzec Autobusowy, Ul. Bosacka 18, Kraków MDA, M.D.A. St. G3 and Kraków Airport.

Cena biletu Poznań - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
208,52 zł Więcej 63,44 zł Więcej Więcej 45,30 zł Więcej
Więcej Więcej 167,75 zł Więcej Więcej 104,44 zł Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Poznań do Kraków, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Poznań do Kraków?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Poznań do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Poznań do Kraków, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. 2 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Kraków?

Pierwszy autobus odjeżdża z Poznań o 04:10, a ostatni o 23:02. Podróż trwa średnio 8 hours and 1 minute, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 7 hours and 15 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Poznań - Kraków?

Z przewoźnikiem Transport Osobowy Majer BUS, VOYAGER TRANSPORT and FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Poznań do Kraków.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.