Autobus Kielce - Kraków ceny od 29,10 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
29,10 zł

Kielce do Kraków przez autobus

Podróż z Kielce do Kraków przez autobus wynosi 102,5 km i zajmuje 2 godz. i 35 min. Dziennie odbywa się 16 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:45, a ostatnim o 22:00. Możliwe jest podróżowanie z Kielce do Kraków przez autobus za jedyne 29,10 zł lub aż 66,95 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 29,10 zł.

Najniższa cena29,10 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 35 min
Połączenie dziennie16
Najniższa cena29,10 zł
Wyzsza cena66,95 zł
Pierwszy wyjazd02:45
Ostatni wyjazd22:00
Dystans102,5 km
OdjazdKielce
PrzyjazdKraków
PrzewoźnicyFlixBus

Autobus Bilety od Kielce do Kraków

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Kielce do Kraków na virail

Jeśli szukasz biletów z Kielce do Kraków w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Kielce do Kraków?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 41,81 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 29,10 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Kielce - Kraków?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Kielce do Kraków.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Kielce do Kraków?

Podróż autobusem z Kielce do Kraków trwa 2 godz. i 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Kielce o FSTD, a ostatni o 22:00. Podróż z Kielce do Kraków zajmuje około 2 godz. i 35 min, lub nawet :1 godz. i 40 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Kielce o 02:45, a ostatni o 22:00.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Kielce do Kraków?

Przy podróży na trasie z Kielce do Kraków, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Kielce, ul. Żytnia (Hala widowiskowo-sportowa),Kielce Przystanek Autobusowy,Kielce Railway Station,Kielce oraz Kraków Airport,Krakow Straszewskiego,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków, Rondo Matecznego,Krakow.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Kielce do Kraków?

Dostępnych jest 16 połączeń autobusowych na trasie z Kielce do Kraków. Większą część tych połączeń, dokładniej 10, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 6, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kraków w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Kraków z Kielce dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Kielce do Kraków, dostępnych jest 16 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 10, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Kielce do Kraków

Tanie bilety autobus od Kielce do Kraków
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Kielce do Kraków.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Kielce do Kraków, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Kielce do Kraków.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Kielce do Kraków

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 22,16 zł do 34,45 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 36% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Kielce do Kraków

Najtańsze bilety autobusowe Kielce - Kraków można znaleźć już za 24,58 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 28,88 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 30,78 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Kraków

Podróżując autobusem do Kraków, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Kielce do Kraków
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Kielce do Kraków przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Kielce do Kraków Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
7.17kg
Autobus
7.69kg
Lot
20.5kg
Samochód
16.4kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Kielce do Kraków?
Bilet autobus z Kielce do Kraków to 41,81 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 29,10 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Kielce do Kraków?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Kielce do Kraków, to 29,10 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Kielce a Kraków przez autobus?
Kielce do Kraków to 102,5 km.
Jak długo trwa autobus między Kielce a Kraków?
Kielce do Kraków to średnio 2 godz. i 35 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 40 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Kielce na Kraków?
Kielce do Kraków ma średnio 16 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Kielce do Kraków?
Najwcześniejszy autobus od Kielce do Kraków rozpoczyna się pod adresem 02:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Kielce do Kraków?
Najnowszy autobus od Kielce do Kraków odchodzi o 22:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Kielce do Kraków?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 29,10 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Kielce do Kraków?
Istnieje średnio 10 z Kielce, aby przejść do Kraków.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Kielce a Kraków przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Kielce a Kraków to 1 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Kielce do Kraków?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Kielce a Kraków.
Jakie są emisje CO2 dla Kielce do Kraków przez autobus?
Podróż autobus z Kielce do Kraków generuje 7.69kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Kielce

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Kielce

Trasy międzynarodowe z Kielce i okolic

Inne miejsca docelowe z Kielce

Główne połączenia kolejowe do Kraków

Powiązane trasy

Inne popularne trasy