Znajdź autobus z Kraków do Cieszyn

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 24,61 zł
Czas podróży 3 h
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 08:05
Ostatni odjazd 17:45
Odległość 100 km

Znajdź połączenie autobusowe z Kraków do Cieszyn na virail

Jeśli szukasz biletów z Kraków do Cieszyn w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Kraków do Cieszyn?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 30,88 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 20,36 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

24,61 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 24,61 zł Więcej
14,74 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 28,34 zł Więcej

Autobusy z Kraków do Cieszyn

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Kraków do Cieszyn?

Pierwszy autobus odjeżdża z Kraków o 16:25, a ostatni o 17:45. Podróż trwa średnio 2 h 49 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 h 25 min.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Kraków do Cieszyn, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Kraków z Cieszyn: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Kraków do Cieszyn dostępnych jest 3.5 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 3.5 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Cieszyn w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Kraków do Cieszyn dostępnych jest 3.5 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.