Autobus Treviso - Werona ceny od 36,88 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Treviso do Werona przez autobus

Podróż z Treviso do Werona przez autobus wynosi 100,61 km i zajmuje 2 godz. i 54 min. Dziennie odbywa się 302 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:00, a ostatnim o 23:30. Możliwe jest podróżowanie z Treviso do Werona przez autobus za jedyne 36,88 zł lub aż 718,70 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 36,88 zł.

Najniższa cena36,88 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 54 min
Połączenie dziennie302
Najniższa cena36,88 zł
Wyzsza cena718,70 zł
Pierwszy wyjazd00:00
Ostatni wyjazd23:30
Dystans100,61 km
OdjazdTreviso
PrzyjazdWerona
PrzewoźnicyRegionale Veloce, AutobusWięcej

Autobus Bilety od Treviso do Werona

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Autobusem z Treviso do Werona: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Treviso do Werona w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Treviso do Werona?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Treviso do Werona od 36,88 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Treviso do Werona wynoszą średnio 306,83 zł.

Przejazd autobusowy z Treviso do Werona: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Werona.

O której odjeżdżają autobusy do Werona?

Podróż autobusem z Treviso do Werona trwa 2 godz. i 54 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Treviso o FSTD, a ostatni o 23:30. Pierwszy autobus odjeżdża z Treviso o 00:00, a ostatni o 23:30. Podróż trwa średnio 2 godz. i 54 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :1 godz. i 30 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Werona?

Przy podróży na trasie z Treviso do Werona, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lancenigo,Treviso Aeroporto,Treviso Centrale (Trévise) oraz Verona, Porta Nuova,Verona Airport (VRN),Verona, Stazione Porta Vescovo.

Podróż autobusem do Treviso z Werona: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Treviso do Werona dostępnych jest 302 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 296 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 6 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Treviso do Werona autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Treviso do Werona dostępnych jest 302 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Treviso do Werona

Tanie bilety autobus od Treviso do Werona
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Treviso do Werona.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Treviso do Werona, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Treviso do Werona.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Treviso do Werona

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 22,44 zł do 140,66 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 84% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Treviso do Werona

Najtańsze bilety autobusowe Treviso - Werona można znaleźć już za 39,86 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 64,44 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 95,22 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Werona

Podróżując autobusem do Werona, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

BlaBlaCar Bus to dalekobieżna usługa autobusowa dostępna w wielu krajach, w tym we Francji, Niemczech i krajach Beneluksu. Jest spółką zależną BlaBlaCar, platformy carpoolingowej. Lotnisko Gaulle 3, pociąg Annecy, lotnisko w Stuttgarcie i dworzec autobusowy Victoria.

GoOpti to słoweńska firma transportowa, która oferuje wspólne usługi transportowe w całej Europie. Firma została założona w 2008 roku i od tego czasu rozszerzyła swoją działalność, oferując usługi w 4 krajach. Usługi Goopti mają na celu zapewnienie niedrogich i wygodnych opcji transportu dla podróżnych, ze szczególnym uwzględnieniem transferów lotniskowych i podróży międzymiastowych.

Usługi na pokładzie Autobus, BlaBlaCar Bus and FlixBus od Treviso do Werona
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Treviso do Werona przez bus.
Udogodnienia Autobus BlaBlaCar Bus FlixBus
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check check
luggage Bagaż cross check check
air_con Klimatyzacja cross check check
food_and_drink Jedzenie i picie cross cross check

Treviso do Werona Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
7.04kg
Autobus
7.55kg
Lot
20.12kg
Samochód
16.1kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Treviso do Werona?
Bilet autobus z Treviso do Werona to 306,83 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 36,88 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Treviso do Werona?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Treviso do Werona, to 36,88 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Treviso a Werona przez autobus?
Treviso do Werona to 100,61 km.
Jak długo trwa autobus między Treviso a Werona?
Treviso do Werona to średnio 2 godz. i 54 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 30 min.
Jakie firmy działają od Treviso do Werona?
Treviso do Werona jest obsługiwany przez operatorów 5. Możesz znaleźć na Virail Regionale Veloce, Autobus, BlaBlaCar Bus, Italo Treno, GoOpti and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Treviso na Werona?
Treviso do Werona ma średnio 302 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Treviso do Werona?
Najwcześniejszy autobus od Treviso do Werona rozpoczyna się pod adresem 00:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Treviso do Werona?
Najnowszy autobus od Treviso do Werona odchodzi o 23:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Treviso do Werona?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 36,88 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Treviso do Werona?
Istnieje średnio 296 z Treviso, aby przejść do Werona.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Treviso a Werona przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Treviso a Werona to 1 godz. i 30 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Treviso do Werona?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Treviso a Werona.
Jakie są emisje CO2 dla Treviso do Werona przez autobus?
Podróż autobus z Treviso do Werona generuje 7.55kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Treviso

Popularne trasy

Trasy międzynarodowe z Treviso i okolic

Inne miejsca docelowe z Treviso

Główne połączenia kolejowe do Werona

Powiązane trasy

Inne popularne trasy