Wyszukaj połączenie kolejowe z Bydgoszcz do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Gorzów Wielkopolski

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 44 min
Połączenia dla każdego dnia 32
Pierwszy odjazd: 00:04
Ostatni odjazd: 22:55
Odległość 191km

Najtańsze bilety na pociąg z Bydgoszcz do Gorzów Wielkopolski na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Bydgoszcz do Gorzów Wielkopolski?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Bydgoszcz a Gorzów Wielkopolski.

Ile kosztują bilety na pociąg z Bydgoszcz do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi z Bydgoszcz do Gorzów Wielkopolski


Podróż między Bydgoszcz oraz Gorzów Wielkopolski jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Bydgoszcz do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi do Gorzów Wielkopolski odjeżdzają z Bydgoszcz ze stacji Bydgoszcz Główna i przyjeżdźają na stację Gorzów Wielkopolski Wieprzyce or Gorzów Wielkopolski.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gorzów Wielkopolski z Bydgoszcz?

Dostępnych jest 32 połączeń kolejowych do Gorzów Wielkopolski z Bydgoszcz. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 31 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gorzów Wielkopolski na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Bydgoszcz do Gorzów Wielkopolski, każdego dnia dostępnych jest 32 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Gorzów Wielkopolski?

Podróż pociągiem do Gorzów Wielkopolski zabiera średnio 5 hours, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 hours and 57 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:12, a ostatni wyjeżdża z Bydgoszcz o 07:12.