Wyszukaj połączenie kolejowe z Bydgoszcz do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 57
Pierwszy odjazd: 03:36
Ostatni odjazd: 23:38
Odległość 235km

Najtańsze bilety na pociąg z Bydgoszcz do Wrocław na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Wrocław. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Bydgoszcz do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Bydgoszcz do Wrocław?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Bydgoszcz - Wrocław.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Bydgoszcz do Wrocław?

Cena biletu Bydgoszcz - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
81,14 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
29,85 zł34,13 zł34,13 zł34,13 zł Więcej 31,99 zł40,54 zł

Pociągi z Bydgoszcz do Wrocław


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie stacje obsługują trasę Bydgoszcz - Wrocław?

Pociągi do Wrocław odjeżdzają z Bydgoszcz ze stacji Bydgoszcz Główna i przyjeżdźają na stację Wrocław Leśnica, Wrocław Żerniki, Wrocław Nadodrze, Wrocław Nowy Dwór or Wrocław Pracze.

Ile połączeń z Bydgoszcz do Wrocław jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Bydgoszcz pociągiem, dziennie dostępnych jest 36 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 36 połączeń kolejowych z Bydgoszcz do Wrocław. Zauważ, że wśród nich jest 24 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Bydgoszcz do Wrocław i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w 6 hours, ale średnio zabiera to 7 hours and 57 minutes.