Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 14 min
Połączenia dla każdego dnia 98
Pierwszy odjazd: 02:03
Ostatni odjazd: 23:17
Odległość 309km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Gorzów Wielkopolski na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Aby dostać się do Gorzów Wielkopolski pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi z Łódź do Gorzów Wielkopolski


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Gorzów Wielkopolski?

Możesz pojechać pociągiem do Gorzów Wielkopolski z Łódź Kaliska or Łódź Żabieniec, który przyjeżdża na stację Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gorzów Wielkopolski z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Gorzów Wielkopolski z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 98 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Gorzów Wielkopolski, każdego dnia dostępnych jest 98 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 98 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Gorzów Wielkopolski i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Gorzów Wielkopolski zabiera średnio 10 hours and 14 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 6 hours and 27 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:10, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 23:10.