Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Gorzów Wielkopolski

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Gorzów Wielkopolski

Odkryć

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Gorzów Wielkopolski

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Gorzów Wielkopolski. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Łódź - Gorzów Wielkopolski.

Łódź do Gorzów Wielkopolski przez pociąg

Odległość 309 km

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
-
Przewoźnicy
-
Cena minimalna
-
Cena maksymalna
-

Łódź - Gorzów Wielkopolski

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Autobus

54,37 zł

Data
Piątek 7 Styczeń 2022
FlixBus-logo
Łódź, WPA Łódź Fabryczna - Gorzów Wlkp., dw. autobusowy
00:45 - 06:05
FlixBus
5h 20min
CO2: 9.88kg
Najtaniej
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 9 h 28 min
Łódź Widzew - Gorzów Wielkopolski Karnin
02:31 - 11:59
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 9 h 22 min
Łódź Widzew - Gorzów Wielkopolski Zamoście
02:31 - 11:53
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 8 h 33 min
Łódź Widzew - Gorzów Wielkopolski Wschodni
02:31 - 11:04
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 9 h 26 min
Łódź Widzew - Gorzów Wielkopolski Zieleniec
02:31 - 11:57
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 6 h 38 min
Łódź Żabieniec - Gorzów Wielkopolski Karnin
07:09 - 13:47
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 6 h 45 min
Łódź Żabieniec - Gorzów Wielkopolski Wschodni
07:09 - 13:54
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 7 h 11 min
Łódź Żabieniec - Gorzów Wielkopolski Wieprzyce
07:09 - 14:20

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Pierwszy pociąg do Gorzów Wielkopolski odjeżdża o , a ostatni o . Aby dostać się z Łódź do Gorzów Wielkopolski pociągiem, będziesz potrzebował .

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi do Gorzów Wielkopolski odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Widzew, Łódź Żabieniec and Łódź Kaliska i przyjeżdźają na stację Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Wschodni, Gorzów Wielkopolski Zieleniec, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce and Gorzów Wielkopolski.

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Podróż między Łódź oraz Gorzów Wielkopolski jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile połączeń z Łódź do Gorzów Wielkopolski jest każdego dnia?

Na trasie z Łódź do Gorzów Wielkopolski jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33