Pociąg Łódź - Gorzów Wielkopolski ceny od 118,73 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
118,73 zł

Łódź do Gorzów Wielkopolski przez pociąg

Podróż z Łódź do Gorzów Wielkopolski przez pociąg wynosi 308,99 km i zajmuje 6 godz. i 12 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 08:52, a ostatnim o 16:30. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Gorzów Wielkopolski przez pociąg za jedyne 118,73 zł lub aż 161,89 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 118,73 zł.

Najniższa cena118,73 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 12 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena118,73 zł
Wyzsza cena161,89 zł
Pierwszy wyjazd08:52
Ostatni wyjazd16:30
Dystans308,99 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdGorzów Wielkopolski
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Łódź do Gorzów Wielkopolski

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Gorzów Wielkopolski

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Gorzów Wielkopolski w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Bilety na pociąg z Łódź do Gorzów Wielkopolski kosztują średnio 141,03 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 118,73 zł.

Pociągi z Łódź do Gorzów Wielkopolski: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Gorzów Wielkopolski oferowane przez .

Ile zajmuje podróż z Łódź do Gorzów Wielkopolski i kiedy odjeżdżają pociągi?

Przejazd między Łódź a Gorzów Wielkopolski zajmuje 6 godz. i 12 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 08:52, a ostatni o 16:30. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gorzów Wielkopolski w 5 godz. i 26 min, ale średnio zabiera to 6 godz. i 12 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi do Gorzów Wielkopolski odjeżdzają z Łódź ze stacji Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Lodz Kaliska,Łódź, Fabryczna i przyjeżdźają na stację Gorzow Wielkopolski,Gorzów Wielkopolski, Gorzów Tesco.

Ile połączeń z Łódź do Gorzów Wielkopolski jest każdego dnia?

Dostępnych jest 3 połączeń kolejowych do Gorzów Wielkopolski z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Gorzów Wielkopolski z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Gorzów Wielkopolski

Tanie bilety pociąg od Łódź do Gorzów Wielkopolski
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Gorzów Wielkopolski.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Gorzów Wielkopolski, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Gorzów Wielkopolski.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Gorzów Wielkopolski

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gorzów Wielkopolski

Podróżując pociągiem do Gorzów Wielkopolski, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Gorzów Wielkopolski

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Gorzów Wielkopolski.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Łódź do Gorzów Wielkopolski
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Gorzów Wielkopolski przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Łódź do Gorzów Wielkopolski Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
21.63kg
Autobus
23.17kg
Lot
61.8kg
Samochód
49.44kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Gorzów Wielkopolski? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Gorzów Wielkopolski wynoszą 21.63kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Gorzów Wielkopolski? Podróżując pociągiem między Łódź a Gorzów Wielkopolski, zaoszczędzisz 40.17kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.54kg w porównaniu z autobusem i 27.81kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Gorzów Wielkopolski?
Bilet pociąg z Łódź do Gorzów Wielkopolski to 141,03 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 118,73 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Gorzów Wielkopolski?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Gorzów Wielkopolski, to 118,73 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Gorzów Wielkopolski przez pociąg?
Łódź do Gorzów Wielkopolski to 308,99 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Gorzów Wielkopolski?
Łódź do Gorzów Wielkopolski to średnio 6 godz. i 12 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 26 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Gorzów Wielkopolski?
Łódź do Gorzów Wielkopolski jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Gorzów Wielkopolski?
Łódź do Gorzów Wielkopolski ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Gorzów Wielkopolski?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Gorzów Wielkopolski rozpoczyna się pod adresem 08:52. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Gorzów Wielkopolski?
Najnowszy pociąg od Łódź do Gorzów Wielkopolski odchodzi o 16:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Gorzów Wielkopolski?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 118,73 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Gorzów Wielkopolski przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Gorzów Wielkopolski to 5 godz. i 26 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Gorzów Wielkopolski?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Gorzów Wielkopolski.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Gorzów Wielkopolski przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Gorzów Wielkopolski generuje 21.63kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Gorzów Wielkopolski

Powiązane trasy

Inne popularne trasy