Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Gorzów Wielkopolski

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 14 min
Połączenia dla każdego dnia 98
Pierwszy odjazd: 02:03
Ostatni odjazd: 23:17
Odległość 309km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Gorzów Wielkopolski na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Aby dostać się do Gorzów Wielkopolski pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Cena biletu Łódź - Gorzów Wielkopolski dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
34 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Gorzów Wielkopolski


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Gorzów Wielkopolski?

Możesz pojechać pociągiem do Gorzów Wielkopolski z Łódź Żabieniec, Łódź Kaliska or Łódź Widzew, który przyjeżdża na stację Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski Zieleniec, Gorzów Wielkopolski Karnin or Gorzów Wielkopolski Wieprzyce.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gorzów Wielkopolski z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Gorzów Wielkopolski z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 46 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Gorzów Wielkopolski, każdego dnia dostępnych jest 46 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 46 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Gorzów Wielkopolski i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Gorzów Wielkopolski zabiera średnio 8 hours and 11 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 6 hours and 43 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 07:10, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 23:10.