Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Odległość 309 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Gorzów Wielkopolski

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Gorzów Wielkopolski. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Na trasie z Łódź do Gorzów Wielkopolski jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Łódź - Gorzów Wielkopolski.

Pociągi z Łódź do Gorzów Wielkopolski

Ile zajmuje podróż z Łódź do Gorzów Wielkopolski i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Gorzów Wielkopolski odjeżdża o , a ostatni o . Aby dostać się z Łódź do Gorzów Wielkopolski pociągiem, będziesz potrzebował .

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi do Gorzów Wielkopolski odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Widzew, Łódź Żabieniec and Łódź Kaliska i przyjeżdźają na stację Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Wschodni, Gorzów Wielkopolski Zieleniec, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce and Gorzów Wielkopolski.

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Podróż między Łódź oraz Gorzów Wielkopolski jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gorzów Wielkopolski z Łódź?