Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Gdynia

Warszawa do Gdynia przez pociąg

Podróż z Warszawa do Gdynia przez pociąg wynosi 304,45 km i zajmuje 4 godz. i 18 min. Dziennie odbywa się 41 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:45, a ostatnim o 23:07. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Gdynia przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży4 godz. i 18 min
Połączenie dziennie41
Pierwszy wyjazd06:45
Ostatni wyjazd23:07
Dystans304,45 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdGdynia
Przewoźnicyrozklad

Pociąg Bilety od Warsaw do Gdynia

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Gdynia

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Gdynia?

Średnia cena biletów kolejowych z Warszawa do Gdynia to . Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Gdynia kosztują około .

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Gdynia?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Warszawa - Gdynia.

O której odjeżdżają pociągi do Gdynia i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Gdynia odjeżdża o 06:45, a ostatni o 23:07. Aby dostać się z Warszawa do Gdynia pociągiem, będziesz potrzebował 4 godz. i 18 min. Pierwszy pociąg do Gdynia odjeżdzą o 06:45, a ostatni o 23:07. Podróż trwa średnio 4 godz. i 18 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdynia w ciagu 3 godz. i 26 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Gdynia?

Pociągi do Gdynia odjeżdzają z i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń z Warszawa do Gdynia jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gdynia z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 41 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gdynia na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Warszawa do Gdynia jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Gdynia

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Gdynia
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Gdynia.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Gdynia, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Gdynia.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Gdynia

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Gdynia

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Gdynia można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gdynia

Podróżując pociągiem do Gdynia, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Warszawa do Gdynia Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
21.31kg
Autobus
22.83kg
Lot
60.89kg
Samochód
48.71kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Gdynia? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Gdynia wynoszą 21.31kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Gdynia? Podróżując pociągiem między Warszawa a Gdynia, zaoszczędzisz 39.58kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.52kg w porównaniu z autobusem i 27.4kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Warszawa a Gdynia przez pociąg?
Warszawa do Gdynia to 304,45 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Gdynia?
Warszawa do Gdynia to średnio 4 godz. i 18 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 26 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Gdynia?
Warszawa do Gdynia ma średnio 41 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Gdynia?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Gdynia rozpoczyna się pod adresem 06:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Gdynia?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Gdynia odchodzi o 23:07. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Gdynia przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Gdynia to 3 godz. i 26 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Gdynia?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Gdynia.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Gdynia przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Gdynia generuje 21.31kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Gdynia

Powiązane trasy

Inne popularne trasy