Wyszukaj połączenie kolejowe z Piła do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 14 min
Połączenia dla każdego dnia 72
Pierwszy odjazd: 07:05
Ostatni odjazd: 01:17
Odległość 148km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Piła do Szczecin

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od PiłaX do Szczecin. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Piła do Szczecin?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Piła a Szczecin.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Piła do Szczecin?

Pociągi z Piła do Szczecin


Na krótkich dystansach, takich jak między Piła oraz Szczecin, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Szczecin?

Pociągi do Szczecin odjeżdzają z Piła Podlasie or Piła Główna i przyjeżdżają na stację Szczecin Główny.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Szczecin z Piła?

Jeśli chcesz pojechać do Szczecin z Piła pociągiem, dziennie dostępnych jest 72 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Jeśli chcesz podróżować do Szczecin z Piła, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 72 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 69 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 3 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Szczecin i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Szczecin odjeżdzą o 07:06, a ostatni o 22:06. Podróż trwa średnio 6 hours and 53 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Szczecin w 3 hours and 17 minutes.