Wyszukaj połączenie kolejowe z Piła do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 31,92 zł
Czas podróży 4 h 58 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 07:41
Ostatni odjazd 19:42
Odległość 148 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Piła do Szczecin

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Piła do Szczecin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Piła do Szczecin?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Piła do Szczecin za jedyne 31,92 zł, podczas gdy średnia cena to 39,27 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Piła do Szczecin?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, POLREGIO and PKP na trasie kolejowej Piła - Szczecin.

Pociągi z Piła do Szczecin

Ile zajmuje podróż z Piła do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Szczecin odjeżdzą o 07:41, a ostatni o 19:42. Podróż trwa średnio 4 h 58 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Szczecin w ciagu 2 h 33 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Szczecin?

Możesz pojechać pociągiem do Szczecin z Piła Główna, który przyjeżdża na stację Szczecin Główny and Szczecin Dąbie.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Szczecin z Piła?

Jeśli chcesz pojechać do Szczecin z Piła pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli podróżujesz z Piła do Szczecin, dostepnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.