Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Szczecin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 76
Pierwszy odjazd: 01:12
Ostatni odjazd: 23:05
Odległość 381km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Szczecin na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Szczecin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Szczecin?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Łódź - Szczecin.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Szczecin?

Cena biletu Łódź - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
43 zł Więcej 96 zł Więcej Więcej 234 zł Więcej
51 zł Więcej 47 zł13 zł Więcej 43 zł Więcej
1 145 zł Więcej 1 910 zł466 zł Więcej 699 zł Więcej

Pociągi z Łódź do Szczecin


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Szczecin, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Szczecin?

Pociągi do Szczecin odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Widzew, Łódź Kaliska or Łódź Żabieniec i przyjeżdźają na stację Szczecin Zdroje, Szczecin Podjuchy, Szczecin Główny or Szczecin Dąbie.

Ile połączeń z Łódź do Szczecin jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 36 połączeń kolejowych do Szczecin z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 31 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Szczecin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Szczecin z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 36 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Szczecin zabiera średnio 8 hours and 51 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 7 hours and 55 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:02, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 21:02.