Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Szczecin
z 17,42 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 55 zł
Czas podróży 7 h 59 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 20:40
Ostatni odjazd 20:40
Odległość 381 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Szczecin na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Szczecin. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Szczecin?

Bilety na pociąg z Łódź do Szczecin kosztują średnio 85,32 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 47,72 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Szczecin?

Aby dostać się do Szczecin pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
110,21 zł 79 zł Więcej 79,31 zł 63,14 zł Więcej 55 zł
Więcej 77,09 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Szczecin

Ile zajmuje podróż z Łódź do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Szczecin odjeżdzą o 12:55, a ostatni o 20:40. Podróż trwa średnio 8 h 2 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Szczecin w 6 h 38 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Szczecin?

Pociągi do Szczecin odjeżdzają z Łódź ze stacji Lódz Widzew, Lódź - Fabryczna and Łódź - Widzew i przyjeżdźają na stację Szczecin Glówny and Szczecin Główny.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Szczecin, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Łódź do Szczecin jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 3.5 połączeń kolejowych do Szczecin z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 2 połączeń bezpośrednich i 1.5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Dziennie dostępnych jest 3.5 połączeń kolejowych na trasie do Szczecin z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 2 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.