Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Szczecin
z 15,66 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 55 zł
Czas podróży 8 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 00:44
Ostatni odjazd 20:46
Odległość 381 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Szczecin na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Szczecin. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Szczecin?

Bilety na pociąg z Łódź do Szczecin kosztują średnio 93,76 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 47,72 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Szczecin?

Aby dostać się do Szczecin pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
79 zł 79 zł 71 zł Więcej Więcej Więcej 55 zł
64,62 zł 60,09 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Szczecin

Ile zajmuje podróż z Łódź do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Szczecin odjeżdzą o 12:55, a ostatni o 20:46. Podróż trwa średnio 8 h 43 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Szczecin w 6 h 38 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Szczecin?

Pociągi do Szczecin odjeżdzają z Łódź ze stacji Lódz Widzew, Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska i przyjeżdźają na stację Szczecin Glówny, Szczecin Główny and Szczecin Dąbie.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Szczecin, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Łódź do Szczecin jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 3.5 połączeń kolejowych do Szczecin z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 2.5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 3.5 połączeń kolejowych z Łódź do Szczecin. Zauważ, że wśród nich jest 2.5 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.