Pociąg Łódź - Szczecin ceny od 92,70 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Łódź do Szczecin przez pociąg

Podróż z Łódź do Szczecin przez pociąg wynosi 381,14 km i zajmuje 7 godz. i 29 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:49, a ostatnim o 20:48. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Szczecin przez pociąg za jedyne 92,70 zł lub aż 684,43 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 92,70 zł.

Najniższa cena92,70 zł
Czas trwania podróży7 godz. i 29 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena92,70 zł
Wyzsza cena684,43 zł
Pierwszy wyjazd03:49
Ostatni wyjazd20:48
Dystans381,14 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdSzczecin
PrzewoźnicyLOT, POLREGIO

Pociąg Bilety od Łódź do Szczecin

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Szczecin na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Szczecin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Szczecin?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Szczecin za 92,70 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Szczecin kosztują około 263,20 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Szczecin?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Łódź - Szczecin.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Szczecin?

Przejazd między Łódź a Szczecin zajmuje 7 godz. i 29 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 03:49, a ostatni o 20:48. Pierwszy pociąg do Szczecin odjeżdzą o 03:49, a ostatni o 20:48. Podróż trwa średnio 7 godz. i 29 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Szczecin w ciagu 5 godz. i 28 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Szczecin?

Możesz pojechać pociągiem do Szczecin z Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska, który przyjeżdża na stację Szczecin Warzymice Osiedle Kresy 11,Szczecin Train Station,Szczecin Główny,Szczecin, Dąbie.

Ile połączeń z Łódź do Szczecin jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Szczecin z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Łódź do Szczecin jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Szczecin

Tanie bilety pociąg od Łódź do Szczecin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Szczecin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Szczecin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Szczecin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Szczecin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 70,96 zł do 124,97 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 43% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Szczecin

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Szczecin można znaleźć już za 101,41 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 118,23 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 174,60 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Szczecin

Podróżując pociągiem do Szczecin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie LOT, POLREGIO and PKP od Łódź do Szczecin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Szczecin przez train.
Udogodnienia LOT POLREGIO PKP
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check
accessibility Dostępność cross check check
bicycle Rower cross check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check
air_con Klimatyzacja cross cross check

Łódź do Szczecin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
26.68kg
Autobus
28.59kg
Lot
76.23kg
Samochód
60.98kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Szczecin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Szczecin wynoszą 26.68kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Szczecin? Podróżując pociągiem między Łódź a Szczecin, zaoszczędzisz 49.55kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.91kg w porównaniu z autobusem i 34.3kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Szczecin?
Bilet pociąg z Łódź do Szczecin to 263,20 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 92,70 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Szczecin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Szczecin, to 92,70 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Szczecin przez pociąg?
Łódź do Szczecin to 381,14 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Szczecin?
Łódź do Szczecin to średnio 7 godz. i 29 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 28 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Szczecin?
Łódź do Szczecin jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail LOT, POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Szczecin?
Łódź do Szczecin ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Szczecin?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Szczecin rozpoczyna się pod adresem 03:49. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Szczecin?
Najnowszy pociąg od Łódź do Szczecin odchodzi o 20:48. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Szczecin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 92,70 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Szczecin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Szczecin to 5 godz. i 28 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Szczecin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Szczecin.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Szczecin przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Szczecin generuje 26.68kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Szczecin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy