Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Szczecin

Starting from
47,72 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Szczecin

Odkryć

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Szczecin na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Szczecin. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Szczecin?

Bilety na pociąg z Łódź do Szczecin kosztują średnio 98,02 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 47,72 zł.



Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Szczecin?

Aby dostać się do Szczecin pociągiem, możesz polegać na PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Łódź do Szczecin przez pociąg

Najlepsza cena 75,20 zł
Czas podróży 7 h 34 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 10:32
Ostatni odjazd 20:31
Odległość 381 km

Cena biletu Łódź - Szczecin dla każdego dnia

 
Dzisiaj
75,20 zł
63,49 zł
Jutro
86 zł
99,77 zł
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
4
Przewoźnicy
2
Cena minimalna
47,72 zł
Cena maksymalna
136 zł

Łódź - Szczecin

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

86 zł

Data
Sobota 29 Styczeń 2022
PKP-logo
Łódź - Widzew - Szczecin Train Station
05:53 - 13:00
PKP
7h 7min
CO2: 13.7kg
Przez Autobus

54,37 zł

Data
Poniedziałek 10 Styczeń 2022
FlixBus-logo
Łódź, WPA Łódź Fabryczna - Szczecin, ul. Kolumba
00:45 - 07:35
FlixBus
6h 50min
CO2: 12.18kg
Najtaniej
Przez Lot

1 355,77 zł

Data
Piątek 31 Grudzień 2021
Ryanair-logo
Łódź - Goleniów
17:20 - 15:50
Ryanair
46h 30min
Przesiadki
CO2: 76.52kg
POLREGIO-logo
POLREGIO
1 change
Czas podróży: 9 h 1 min
Łódź - Kaliska - Szczecin Dąbie
10:32 - 19:33
75,20 zł
PKP-logo
PKP
1 change
Czas podróży: 7 h 3 min
Łódź - Widzew - Szczecin Główny
20:31 - 03:34
102 zł
PKP-logo
PKP
1 change
Czas podróży: 7 h 44 min
Łódź - Widzew - Szczecin Główny
16:09 - 23:53
119,37 zł

O której odjeżdżają pociągi do Szczecin i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Szczecin odjeżdzą o 14:11, a ostatni o 20:31. Podróż trwa średnio 7 h 37 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Szczecin w 6 h 3 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Szczecin?

Pociągi do Szczecin odjeżdzają z Łódź ze stacji Lódz Widzew, Lódź - Fabryczna, Łódź - Widzew and Łódź - Kaliska i przyjeżdźają na stację Szczecin Glówny, Szczecin Główny and Szczecin Dąbie.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Szczecin, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Szczecin z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Szczecin z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych z Łódź do Szczecin. Zauważ, że wśród nich jest 3 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33