Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Szczecin

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 9 min
Połączenia dla każdego dnia 76
Pierwszy odjazd: 01:12
Ostatni odjazd: 23:05
Odległość 381km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Szczecin na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Szczecin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Szczecin?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Łódź - Szczecin.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Szczecin?

Cena biletu Łódź - Szczecin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
65 zł37 zł51 zł51 zł51 zł Więcej Więcej
1 219 zł643 zł2 413 zł Więcej 1 131 zł Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Szczecin


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Szczecin, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Szczecin?

Pociągi do Szczecin odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Żabieniec i przyjeżdźają na stację Szczecin Zdroje or Szczecin Podjuchy.

Ile połączeń z Łódź do Szczecin jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 6 połączeń kolejowych do Szczecin z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 2 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Szczecin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 6 połączeń kolejowych z Łódź do Szczecin. Zauważ, że wśród nich jest 4 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 2 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Szczecin zabiera średnio 9 hours and 46 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 7 hours and 46 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:02, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 23:02.