Wyszukaj połączenie kolejowe z Przemyśl do Rzeszów

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 18
Pierwszy odjazd: 04:07
Ostatni odjazd: 22:43
Odległość 62km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Przemyśl do Rzeszów na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Przemyśl do Rzeszów w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Przemyśl do Rzeszów?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Przemyśl - Rzeszów.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Przemyśl do Rzeszów?

Cena biletu Przemyśl - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
4 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Przemyśl do Rzeszów


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Przemyśl do Rzeszów?

Pociągi do Rzeszów odjeżdzają z Przemyśl Zasanie or Przemyśl Główny i przyjeżdżają na stację Rzeszów Główny.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Rzeszów z Przemyśl: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Przemyśl pociągiem, dziennie dostępnych jest 18 połączeń. Zauważ, że trasy 14 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rzeszów na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

, Jeśli chcesz podróżować do Rzeszów z Przemyśl, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 18 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 14 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Przemyśl do Rzeszów i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w 1 hour and 2 minutes, ale średnio zabiera to 1 hour and 8 minutes.