Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Rzeszów

Starting from
67,82 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Rzeszów

Odkryć

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Rzeszów na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Rzeszów?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Rzeszów za jedyne 67,82 zł, podczas gdy średnia cena to 94,19 zł.



Pociągi z Łódź do Rzeszów: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z PKP na trasie kolejowej Łódź - Rzeszów.

Łódź do Rzeszów przez pociąg

Najlepsza cena 95 zł
Czas podróży 5 h 1 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 07:56
Ostatni odjazd 16:26
Odległość 260 km

Cena biletu Łódź - Rzeszów dla każdego dnia

 
Dzisiaj
95 zł
71,50 zł
36,28 zł
Jutro
Więcej
Więcej
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
2
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
67,82 zł
Cena maksymalna
213 zł

Łódź - Rzeszów

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

95 zł

Data
Piątek 28 Styczeń 2022
PKP-logo
Łódź - Widzew - Rzeszow Train Station
07:56 - 12:42
PKP
4h 46min
Przesiadki
CO2: 9.36kg
Przez Autobus

71,50 zł

Data
Piątek 28 Styczeń 2022
Neobus-logo
Lodz Lodz-Fabryczna railway station, Bronislawa Salacinskiego Square 1 - Rzeszow Rzeszow bus station, Artura Grottgera St 1
22:30 - 04:30
Neobus
6h
CO2: 8.32kg
Najtaniej
PKP-logo
PKP
1 change
Czas podróży: 4 h 46 min
Łódź - Widzew - Rzeszow Train Station
07:56 - 12:42
95 zł
PKP-logo
PKP
1 change
Czas podróży: 5 h 16 min
Łódź - Widzew - Rzeszow Train Station
16:26 - 21:42
95 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Rzeszów?

Pierwszy pociąg do Rzeszów odjeżdzą o 17:00, a ostatni o 16:26. Podróż trwa średnio 5 h 1 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w ciagu 4 h 25 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Rzeszów?

Możesz pojechać pociągiem do Rzeszów z Łódź - Widzew, który przyjeżdża na stację Rzeszow Train Station.

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Rzeszów z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33