Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Rzeszów

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 78 zł
Czas podróży 5 h 24 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 00:41
Ostatni odjazd 17:00
Odległość 260 km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Rzeszów na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Rzeszów?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Rzeszów za jedyne 45,32 zł, podczas gdy średnia cena to 98,01 zł.

Pociągi z Łódź do Rzeszów: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Łódź - Rzeszów.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 78 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 64,35 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Rzeszów

Ile zajmuje podróż z Łódź do Rzeszów i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Rzeszów odjeżdzą o 03:52, a ostatni o 17:00. Podróż trwa średnio 5 h 27 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w ciagu 4 h 36 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Rzeszów?

Możesz pojechać pociągiem do Rzeszów z Łódź - Widzew, który przyjeżdża na stację Rzeszow Railway Station and Rzeszow Train Station.

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Łódź do Rzeszów jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych z Łódź do Rzeszów. Zauważ, że wśród nich jest 3 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.