Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Rzeszów
z 17,20 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 78 zł
Czas podróży 7 h 16 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd 00:52
Ostatni odjazd 22:25
Odległość 260 km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Rzeszów na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Rzeszów?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Rzeszów za jedyne 45,32 zł, podczas gdy średnia cena to 99,88 zł.

Pociągi z Łódź do Rzeszów: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Łódź - Rzeszów.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
78 zł 78,03 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
64,35 zł 63,72 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Rzeszów

Ile zajmuje podróż z Łódź do Rzeszów i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Rzeszów odjeżdzą o 03:52, a ostatni o 22:25. Podróż trwa średnio 7 h 46 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w ciagu 5 h 13 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Rzeszów?

Możesz pojechać pociągiem do Rzeszów z Łódź - Widzew, który przyjeżdża na stację Rzeszow Railway Station.

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Łódź do Rzeszów jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 5.5 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 5.5 połączeń kolejowych z Łódź do Rzeszów. Zauważ, że wśród nich jest 4.5 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.