Pociąg Łódź - Rzeszów ceny od 120,87 zł

Rozpocząć z
120,87 zł
Odkryć

Łódź do Rzeszów przez pociąg

Podróż z Łódź do Rzeszów przez pociąg wynosi 260,34 km i zajmuje 6 godz. i 27 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:33, a ostatnim o 22:48. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Rzeszów przez pociąg za jedyne 120,87 zł lub aż 1604,69 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 120,87 zł.

Najniższa cena120,87 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 27 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena120,87 zł
Wyzsza cena1604,69 zł
Pierwszy wyjazd05:33
Ostatni wyjazd22:48
Dystans260,34 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdRzeszów
PrzewoźnicyLOT

Pociąg Bilety od Łódź do Rzeszów

Data odjazdu
poniedziałek, 11 gru 2023

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Rzeszów

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Rzeszów. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Rzeszów?

Bilety na pociąg z Łódź do Rzeszów kosztują średnio 379,05 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 120,87 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Rzeszów?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Rzeszów oferowane przez .

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Rzeszów?

Przejazd między Łódź a Rzeszów zajmuje 6 godz. i 27 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:33, a ostatni o 22:48. Pierwszy pociąg do Rzeszów odjeżdzą o 05:33, a ostatni o 22:48. Podróż trwa średnio 6 godz. i 27 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w ciagu 4 godz. i 48 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Rzeszów?

Możesz pojechać pociągiem do Rzeszów z , który przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Łódź do Rzeszów jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rzeszów na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Rzeszów z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Rzeszów

Tanie bilety pociąg od Łódź do Rzeszów
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Rzeszów.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Rzeszów, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Rzeszów.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Rzeszów

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Rzeszów

Podróżując pociągiem do Rzeszów, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie LOT and PKP od Łódź do Rzeszów
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Rzeszów przez train.
Udogodnienia LOT PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
accessibility Dostępność cross check
air_con Klimatyzacja cross check
bicycle Rower cross check

Łódź do Rzeszów Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
18.22kg
Autobus
19.53kg
Lot
52.07kg
Samochód
41.65kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Rzeszów? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Rzeszów wynoszą 18.22kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Rzeszów? Podróżując pociągiem między Łódź a Rzeszów, zaoszczędzisz 33.85kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.31kg w porównaniu z autobusem i 23.43kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Rzeszów?
Bilet pociąg z Łódź do Rzeszów to 379,05 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 120,87 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Rzeszów?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Rzeszów, to 120,87 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Rzeszów przez pociąg?
Łódź do Rzeszów to 260,34 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Rzeszów?
Łódź do Rzeszów to średnio 6 godz. i 27 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 48 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Rzeszów?
Łódź do Rzeszów jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail LOT and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Rzeszów?
Łódź do Rzeszów ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Rzeszów?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Rzeszów rozpoczyna się pod adresem 05:33. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Rzeszów?
Najnowszy pociąg od Łódź do Rzeszów odchodzi o 22:48. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Rzeszów?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 120,87 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Rzeszów przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Rzeszów to 4 godz. i 48 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Rzeszów?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Rzeszów.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Rzeszów przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Rzeszów generuje 18.22kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Rzeszów

Powiązane trasy

Inne popularne trasy