Pociąg Łódź - Rzeszów ceny od 91,91 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Łódź do Rzeszów przez pociąg

Podróż z Łódź do Rzeszów przez pociąg wynosi 260,34 km i zajmuje 6 godz. i 59 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:17, a ostatnim o 23:03. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Rzeszów przez pociąg za jedyne 91,91 zł lub aż 476,68 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 91,91 zł.

Najniższa cena91,91 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 59 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena91,91 zł
Wyzsza cena476,68 zł
Pierwszy wyjazd05:17
Ostatni wyjazd23:03
Dystans260,34 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdRzeszów
PrzewoźnicyLOT, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Rzeszów

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Rzeszów

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Rzeszów. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Rzeszów?

Bilety na pociąg z Łódź do Rzeszów kosztują średnio 202,82 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 91,91 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Rzeszów?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Rzeszów oferowane przez .

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Rzeszów?

Przejazd między Łódź a Rzeszów zajmuje 6 godz. i 59 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:17, a ostatni o 23:03. Pierwszy pociąg do Rzeszów odjeżdzą o 05:17, a ostatni o 23:03. Podróż trwa średnio 6 godz. i 59 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w ciagu 4 godz. i 42 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Rzeszów?

Możesz pojechać pociągiem do Rzeszów z Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska,Łódź Chojny, który przyjeżdża na stację Rzeszow Jasionka Airport,RZESZOW,Rzeszow Staromiescie.

Ile połączeń z Łódź do Rzeszów jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rzeszów na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Rzeszów z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Rzeszów

Tanie bilety pociąg od Łódź do Rzeszów
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Rzeszów.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Rzeszów, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Rzeszów.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Rzeszów

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Rzeszów

Podróżując pociągiem do Rzeszów, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Rzeszów

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Rzeszów.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie LOT, PKP and POLREGIO od Łódź do Rzeszów
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Rzeszów przez train.
Udogodnienia LOT PKP POLREGIO
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross
accessibility Dostępność cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross
bicycle Rower cross check check

Łódź do Rzeszów Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
18.22kg
Autobus
19.53kg
Lot
52.07kg
Samochód
41.65kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Rzeszów? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Rzeszów wynoszą 18.22kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Rzeszów? Podróżując pociągiem między Łódź a Rzeszów, zaoszczędzisz 33.85kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.31kg w porównaniu z autobusem i 23.43kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Rzeszów?
Bilet pociąg z Łódź do Rzeszów to 202,82 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 91,91 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Rzeszów?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Rzeszów, to 91,91 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Rzeszów przez pociąg?
Łódź do Rzeszów to 260,34 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Rzeszów?
Łódź do Rzeszów to średnio 6 godz. i 59 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 42 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Rzeszów?
Łódź do Rzeszów jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail LOT, PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Rzeszów?
Łódź do Rzeszów ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Rzeszów?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Rzeszów rozpoczyna się pod adresem 05:17. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Rzeszów?
Najnowszy pociąg od Łódź do Rzeszów odchodzi o 23:03. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Rzeszów?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 91,91 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Rzeszów przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Rzeszów to 4 godz. i 42 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Rzeszów?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Rzeszów.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Rzeszów przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Rzeszów generuje 18.22kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Rzeszów

Powiązane trasy

Inne popularne trasy