Wyszukaj połączenie kolejowe z Rzeszów do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gdańsk

Szczegóły podróży

Czas podróży 11 h 6 min
Połączenia dla każdego dnia 73
Pierwszy odjazd: 05:35
Ostatni odjazd: 21:10
Odległość 531km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Rzeszów do Gdańsk

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Rzeszów do Gdańsk w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Rzeszów do Gdańsk?

Aby dostać się do Gdańsk pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Rzeszów do Gdańsk?

Cena biletu Rzeszów - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
151,51 zł151,47 zł155,83 zł156,17 zł Więcej Więcej 295,54 zł
102,55 zł100,45 zł85,44 zł76,89 zł Więcej Więcej 188,07 zł

Pociągi z Rzeszów do Gdańsk


Przy stosunkowo długich podróżach, takich jak ta między Rzeszów a Gdańsk, możesz także rozważyć pociąg szybkobieżny lub lot samolotem, aby skrócić czas podróży.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Gdańsk?

Pociągi do Gdańsk mogą odjeżdzać z Rzeszów Główny i przyjeżdżać na stację Gdańsk Orunia.

Ile połączeń z Rzeszów do Gdańsk jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Rzeszów pociągiem, dziennie dostępnych jest 73 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Jeśli chcesz podróżować do Gdańsk z Rzeszów, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 73 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 66 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 3 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Rzeszów do Gdańsk i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 05:02, a ostatni o 21:02. Podróż trwa średnio 12 hours and 11 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w ciagu 7 hours and 30 minutes.