Pociąg Rzeszów - Gdańsk ceny od 121,29 zł

Rozpocząć z
121,29 zł

Rzeszów do Gdańsk przez pociąg

Podróż z Rzeszów do Gdańsk przez pociąg wynosi 531,46 km i zajmuje 8 godz. i 12 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:24, a ostatnim o 15:48. Możliwe jest podróżowanie z Rzeszów do Gdańsk przez pociąg za jedyne 121,29 zł lub aż 282,39 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 121,29 zł.

Najniższa cena121,29 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 12 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena121,29 zł
Wyzsza cena282,39 zł
Pierwszy wyjazd06:24
Ostatni wyjazd15:48
Dystans531,46 km
OdjazdRzeszów
PrzyjazdGdańsk
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Rzeszów do Gdańsk

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Rzeszów do Gdańsk na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Rzeszów do Gdańsk w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Rzeszów do Gdańsk?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Rzeszów do Gdańsk za 121,29 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 175,53 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Rzeszów do Gdańsk?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Rzeszów - Gdańsk.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Gdańsk?

Przejazd między Rzeszów a Gdańsk zajmuje 8 godz. i 12 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:24, a ostatni o 15:48. Średnia długość podróży to 8 godz. i 12 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Gdańsk w ciągu 6 godz. i 22 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Rzeszów o 06:24, a ostatni o 15:48.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Rzeszów do Gdańsk?

Pociąg z Rzeszów odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Rzeszów do Gdańsk jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Rzeszów pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Na trasie z Rzeszów do Gdańsk jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Rzeszów do Gdańsk, dostepnych jest 3 połączeń. Zauważ, że wszystkie 2 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Rzeszów do Gdańsk

Tanie bilety pociąg od Rzeszów do Gdańsk
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Rzeszów do Gdańsk.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Rzeszów do Gdańsk, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Rzeszów do Gdańsk.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Rzeszów do Gdańsk

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 88,00 zł do 142,52 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 38% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gdańsk

Podróżując pociągiem do Gdańsk, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Rzeszów do Gdańsk

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Rzeszów do Gdańsk.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Rzeszów do Gdańsk
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Rzeszów do Gdańsk przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Rzeszów do Gdańsk Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
37.2kg
Autobus
39.86kg
Lot
106.29kg
Samochód
85.03kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Rzeszów do Gdańsk? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Rzeszów a Gdańsk wynoszą 37.2kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Rzeszów a Gdańsk? Podróżując pociągiem między Rzeszów a Gdańsk, zaoszczędzisz 69.09kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.66kg w porównaniu z autobusem i 47.83kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Rzeszów do Gdańsk?
Bilet pociąg z Rzeszów do Gdańsk to 175,53 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 121,29 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Rzeszów do Gdańsk?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Rzeszów do Gdańsk, to 121,29 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Rzeszów a Gdańsk przez pociąg?
Rzeszów do Gdańsk to 531,46 km.
Jak długo trwa pociąg między Rzeszów a Gdańsk?
Rzeszów do Gdańsk to średnio 8 godz. i 12 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 22 min.
Jakie firmy działają od Rzeszów do Gdańsk?
Rzeszów do Gdańsk jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Rzeszów na Gdańsk?
Rzeszów do Gdańsk ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Rzeszów do Gdańsk?
Najwcześniejszy pociąg od Rzeszów do Gdańsk rozpoczyna się pod adresem 06:24. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Rzeszów do Gdańsk?
Najnowszy pociąg od Rzeszów do Gdańsk odchodzi o 15:48. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Rzeszów do Gdańsk?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 121,29 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Rzeszów do Gdańsk?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Rzeszów, aby przejść do Gdańsk. Możesz przejść z Rzeszow Bus Stop, Rzeszow and Jasionka Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka i możesz dotrzeć do Gdańsk Główny, Gdańsk Airport, Gdansk and Gdańsk Wrzeszcz.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Rzeszów do Gdańsk?
Istnieje średnio 2 z Rzeszów, aby przejść do Gdańsk.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Rzeszów a Gdańsk przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Rzeszów a Gdańsk to 6 godz. i 22 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Rzeszów do Gdańsk?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Rzeszów a Gdańsk.
Jakie są emisje CO2 dla Rzeszów do Gdańsk przez pociąg?
Podróż pociąg z Rzeszów do Gdańsk generuje 37.2kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Rzeszów

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Rzeszów

Trasy międzynarodowe z Rzeszów i okolic

Inne miejsca docelowe z Rzeszów

Główne połączenia kolejowe do Gdańsk

Powiązane trasy

Inne popularne trasy