Wyszukaj połączenie kolejowe z Szczecin do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gdańsk
z 13,45 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 51 zł
Czas podróży 5 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 04:23
Ostatni odjazd 17:14
Odległość 287 km

Tanie bilety na pociąg z Szczecin do Gdańsk na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Szczecin do Gdańsk?

Średnia cena biletów kolejowych z Szczecin do Gdańsk to 59,97 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Szczecin do Gdańsk kosztują około 45,60 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Szczecin do Gdańsk?

Aby dostać się do Gdańsk pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 61 zł 61 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
54,37 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 40,81 zł 30,61 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Szczecin do Gdańsk

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Gdańsk?

Średnia długość podróży to 5 h 26 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Gdańsk w ciągu 4 h 34 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Szczecin o 04:33, a ostatni o 17:14.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gdańsk i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Gdańsk z Szczecin Glówny and Szczecin Główny, który przyjeżdża na stację Gdansk Wrzeszcz and Gdańsk Główny railway station.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Szczecin oraz Gdańsk jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Gdańsk z Szczecin: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Szczecin pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 4.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 5 połączeń kolejowych na trasie do Gdańsk z Szczecin.Zauważ, że jest wśród nich 4.5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.