Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 98
Pierwszy odjazd: 04:17
Ostatni odjazd: 23:16
Odległość 294km

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Gdańsk na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Gdańsk. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Gdańsk?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Łódź - Gdańsk.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Gdańsk?

Cena biletu Łódź - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
68 zł Więcej Więcej 51 zł30 zł Więcej 34 zł
35 zł38 zł Więcej 44 zł53 zł Więcej Więcej
Więcej 1 601 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 195 zł

Pociągi z Łódź do Gdańsk


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Gdańsk?

Możesz pojechać pociągiem do Gdańsk z Łódź Żabieniec, Łódź Kaliska or Łódź Widzew, który przyjeżdża na stację Gdańsk Orunia, Gdańsk Główny or Gdańsk Oliwa.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gdańsk z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 36 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 36 połączeń kolejowych z Łódź do Gdańsk. Zauważ, że wśród nich jest 18 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 5 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Gdańsk i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 05:06, a ostatni o 23:06. Podróż trwa średnio 7 hours and 12 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w ciagu 5 hours and 6 minutes.