Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gdańsk
z 16,98 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 51,91 zł
Czas podróży 5 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 16:24
Ostatni odjazd 16:24
Odległość 294 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Gdańsk

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Gdańsk w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Gdańsk?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Łódź do Gdańsk za 51,91 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 72,49 zł.

Pociągi z Łódź do Gdańsk: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Gdańsk pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
77 zł 77 zł 77 zł Więcej Więcej Więcej 69 zł
38,55 zł 35,15 zł 45,35 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Gdańsk

O której odjeżdżają pociągi do Gdańsk i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Gdańsk zabiera średnio 5 h 23 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 4 h 3 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:00, a ostatni wyjeżdża z Łódź o 16:24.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Gdańsk?

Pociągi do Gdańsk mogą odjeżdzać z Lódz Widzew, Lódź - Fabryczna and Łódź - Widzew i przyjeżdżać na stację Gdansk Glówny, Gdańsk Główny railway station and Gdańsk Główny.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Łódź do Gdańsk jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 7 połączeń kolejowych do Gdańsk z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 6 połączeń bezpośrednich i 1 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Gdańsk, dostepnych jest 7 połączeń. Zauważ, że wszystkie 6 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.