Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 44 min
Połączenia dla każdego dnia 98
Pierwszy odjazd: 04:17
Ostatni odjazd: 23:16
Odległość 294km

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Gdańsk na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Gdańsk. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Gdańsk?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Łódź - Gdańsk.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Gdańsk?

Cena biletu Łódź - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
45 zł Więcej Więcej 26 zł Więcej Więcej Więcej
43 zł43 zł Więcej 43 zł Więcej Więcej Więcej
446 zł582 zł Więcej 582 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Gdańsk


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Gdańsk?

Możesz pojechać pociągiem do Gdańsk z Łódź Żabieniec, Łódź Kaliska or Łódź Widzew, który przyjeżdża na stację Gdańsk Orunia, Gdańsk Główny or Gdańsk Oliwa.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gdańsk z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 67 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Gdańsk z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 67 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 49 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Gdańsk i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 05:06, a ostatni o 23:06. Podróż trwa średnio 7 hours and 12 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w ciagu 5 hours and 6 minutes.