Pociąg Łódź - Gdańsk ceny od 58,43 zł

Rozpocząć z
58,43 zł

Łódź do Gdańsk przez pociąg

Podróż z Łódź do Gdańsk przez pociąg wynosi 294,81 km i zajmuje 5 godz. i 32 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:32, a ostatnim o 22:27. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Gdańsk przez pociąg za jedyne 58,43 zł lub aż 887,67 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 58,43 zł.

Najniższa cena58,43 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 32 min
Połączenie dziennie8
Najniższa cena58,43 zł
Wyzsza cena887,67 zł
Pierwszy wyjazd05:32
Ostatni wyjazd22:27
Dystans294,81 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdGdańsk
PrzewoźnicyLOT, PKP

Pociąg Bilety od Łódź do Gdańsk

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Gdańsk na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Gdańsk w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Gdańsk?

Bilety na pociąg z Łódź do Gdańsk kosztują średnio 189,92 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 58,43 zł.

Pociągi z Łódź do Gdańsk: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Łódź a Gdańsk.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Gdańsk?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdża o 05:32, a ostatni o 22:27. Aby dostać się z Łódź do Gdańsk pociągiem, będziesz potrzebował 5 godz. i 32 min. Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 05:32, a ostatni o 22:27. Podróż trwa średnio 5 godz. i 32 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w ciagu 4 godz. i 31 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Gdańsk?

Możesz pojechać pociągiem do Gdańsk z , który przyjeżdża na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gdańsk z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 8 połączeń. Zauważ, że trasy 6 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gdańsk na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Gdańsk z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Gdańsk, dostepnych jest 8 połączeń. Zauważ, że wszystkie 6 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Gdańsk

Tanie bilety pociąg od Łódź do Gdańsk
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Gdańsk.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Gdańsk, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Gdańsk.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Gdańsk

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 58,43 zł do 191,78 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 70% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gdańsk

Podróżując pociągiem do Gdańsk, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie LOT and PKP od Łódź do Gdańsk
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Gdańsk przez train.
Udogodnienia LOT PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
accessibility Dostępność cross check
air_con Klimatyzacja cross check
bicycle Rower cross check

Łódź do Gdańsk Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
20.64kg
Autobus
22.11kg
Lot
58.96kg
Samochód
47.17kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Gdańsk? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Gdańsk wynoszą 20.64kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Gdańsk? Podróżując pociągiem między Łódź a Gdańsk, zaoszczędzisz 38.32kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.47kg w porównaniu z autobusem i 26.53kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Gdańsk?
Bilet pociąg z Łódź do Gdańsk to 189,92 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 58,43 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Gdańsk?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Gdańsk, to 58,43 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Gdańsk przez pociąg?
Łódź do Gdańsk to 294,81 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Gdańsk?
Łódź do Gdańsk to średnio 5 godz. i 32 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 31 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Gdańsk?
Łódź do Gdańsk jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail LOT and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Gdańsk?
Łódź do Gdańsk ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Gdańsk?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Gdańsk rozpoczyna się pod adresem 05:32. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Gdańsk?
Najnowszy pociąg od Łódź do Gdańsk odchodzi o 22:27. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Gdańsk?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 58,43 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Gdańsk?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Gdańsk. Możesz przejść z Łódź Chojny, Lodz Bus Station and Łódź Fabryczna i możesz dotrzeć do Gdańsk Airport, Gdansk, Gdańsk Główny and Gdańsk Wrzeszcz.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Gdańsk?
Istnieje średnio 6 z Łódź, aby przejść do Gdańsk.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Gdańsk przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Gdańsk to 4 godz. i 31 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Gdańsk?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Gdańsk.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Gdańsk przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Gdańsk generuje 20.64kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Gdańsk

Powiązane trasy

Inne popularne trasy