Pociąg Łódź - Gdańsk ceny od 72,21 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Łódź do Gdańsk przez pociąg

Podróż z Łódź do Gdańsk przez pociąg wynosi 294,81 km i zajmuje 5 godz. i 45 min. Dziennie odbywa się 7 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:58, a ostatnim o 22:28. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Gdańsk przez pociąg za jedyne 72,21 zł lub aż 998,90 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 72,21 zł.

Najniższa cena72,21 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 45 min
Połączenie dziennie7
Najniższa cena72,21 zł
Wyzsza cena998,90 zł
Pierwszy wyjazd03:58
Ostatni wyjazd22:28
Dystans294,81 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdGdańsk
PrzewoźnicyWizz Air, POLREGIOWięcej

Pociąg Bilety od Łódź do Gdańsk

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Gdańsk na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Gdańsk w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Gdańsk?

Bilety na pociąg z Łódź do Gdańsk kosztują średnio 238,57 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 72,21 zł.

Pociągi z Łódź do Gdańsk: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Łódź a Gdańsk.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Gdańsk?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdża o 03:58, a ostatni o 22:28. Aby dostać się z Łódź do Gdańsk pociągiem, będziesz potrzebował 5 godz. i 45 min. Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 03:58, a ostatni o 22:28. Podróż trwa średnio 5 godz. i 45 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w ciagu 4 godz. i 26 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Gdańsk?

Możesz pojechać pociągiem do Gdańsk z Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska,Łódź Chojny,Aleja Unii Lubelskiej 3/5, który przyjeżdża na stację Gdańsk,Gdansk Glowny,Gdańsk Lech Wałęsa Airport, GDN,Gdańsk Wrzeszcz.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gdańsk z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gdańsk na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Gdańsk z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Łódź do Gdańsk, dostepnych jest 7 połączeń. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Gdańsk

Tanie bilety pociąg od Łódź do Gdańsk
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Gdańsk.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Gdańsk, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Gdańsk.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Gdańsk

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 59,74 zł do 368,10 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 84% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Łódź do Gdańsk

Najtańsze bilety kolejowe Łódź - Gdańsk można znaleźć już za 92,61 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 123,19 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 266,93 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gdańsk

Podróżując pociągiem do Gdańsk, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Wizz Air to tania linia lotnicza z siedzibą na Węgrzech, która obsługuje loty do miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej. Założona w 2003 roku linia lotnicza szybko się rozwinęła i obecnie dysponuje flotą ponad 100 samolotów, obsługujących ponad 150 miejsc docelowych w 44 krajach. Wizz Air słynie z bezproblemowego podejścia do podróży lotniczych, oferując niskie ceny i dodatkowe opłaty za dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany i posiłki podczas lotu. Linia lotnicza kładzie duży nacisk na wydajność i kontrolę kosztów, co pozwala jej oferować jedne z najniższych cen w branży.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Gdańsk

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Gdańsk.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie Wizz Air, POLREGIO and PKP od Łódź do Gdańsk
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Gdańsk przez train.
Udogodnienia Wizz Air POLREGIO PKP LOT
wifi WiFi check check check check
luggage Bagaż check check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross check check
accessibility Dostępność cross check check cross
bicycle Rower cross check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check cross
air_con Klimatyzacja cross cross check cross

Łódź do Gdańsk Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
20.64kg
Autobus
22.11kg
Lot
58.96kg
Samochód
47.17kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Gdańsk? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Gdańsk wynoszą 20.64kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Gdańsk? Podróżując pociągiem między Łódź a Gdańsk, zaoszczędzisz 38.32kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.47kg w porównaniu z autobusem i 26.53kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Gdańsk?
Bilet pociąg z Łódź do Gdańsk to 238,57 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 72,21 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Gdańsk?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Gdańsk, to 72,21 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Gdańsk przez pociąg?
Łódź do Gdańsk to 294,81 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Gdańsk?
Łódź do Gdańsk to średnio 5 godz. i 45 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 26 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Gdańsk?
Łódź do Gdańsk jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail Wizz Air, POLREGIO, PKP, LOT and Norwegian Air Sweden świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Gdańsk?
Łódź do Gdańsk ma średnio 7 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Gdańsk?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Gdańsk rozpoczyna się pod adresem 03:58. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Gdańsk?
Najnowszy pociąg od Łódź do Gdańsk odchodzi o 22:28. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Gdańsk?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 72,21 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Gdańsk?
Istnieje średnio 5 z Łódź, aby przejść do Gdańsk.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Gdańsk przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Gdańsk to 4 godz. i 26 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Gdańsk?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Gdańsk.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Gdańsk przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Gdańsk generuje 20.64kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Gdańsk

Powiązane trasy

Inne popularne trasy