Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 192
Pierwszy odjazd: 05:13
Ostatni odjazd: 22:14
Odległość 485km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Gdańsk

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kraków do Gdańsk?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and SBB na trasie kolejowej Kraków - Gdańsk.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Kraków do Gdańsk?

Cena biletu Kraków - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
162 zł410 zł180 zł175 zł310 zł100 zł174 zł
51 zł56 zł56 zł38 zł51 zł49 zł51 zł

Podróż między Kraków oraz Gdańsk jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gdańsk i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Gdańsk z Kraków Bonarka, Kraków Sidzina, Kraków Łagiewniki, Kraków Płaszów or Kraków Glówny, który przyjeżdża na stację Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Orunia, Gdańsk Główny, Gdańsk Oliwa or Gdansk Glówny.

Ile połączeń z Kraków do Gdańsk jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 56 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gdańsk na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 56 połączeń kolejowych z Kraków do Gdańsk. Zauważ, że wśród nich jest 23 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 9 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Gdańsk i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 05:06, a ostatni o 22:01. Podróż trwa średnio 9 hours and 22 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w ciagu 5 hours and 47 minutes.