• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Gdańsk Starting from 61 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Przez Pociąg

Jutro

Przez Pociąg

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Gdańsk

Najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Gdańsk na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KrakówX do Gdańsk. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kraków do Gdańsk?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Kraków do Gdańsk za 61 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 140,06 zł.



Pociągi z Kraków do Gdańsk: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Gdańsk pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Kraków do Gdańsk przez pociąg

Najlepsza cena 81,63 zł
Czas podróży 7 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd 03:58
Ostatni odjazd 23:48
Odległość 485 km

Cena biletu Kraków - Gdańsk dla każdego dnia

 
Dzisiaj
103 zł
Więcej
259,26 zł
72,56 zł
Jutro
104,30 zł
81,58 zł
Więcej
Więcej
Za 2 dni
116 zł
113,33 zł
387,01 zł
Więcej
Za 3 dni
123 zł
81,58 zł
Więcej
Więcej
Za 4 dni
102,83 zł
81,58 zł
284,20 zł
72,56 zł
Za 5 dni
104 zł
72,51 zł
63,04 zł
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
4
Przewoźnicy
3
Cena minimalna
61 zł
Cena maksymalna
285,70 zł

Kraków - Gdańsk

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

90,70 zł

Data
Poniedziałek 1 Listopad 2021
PKP-logo
Kraków Train Station - Gdańsk Główny railway station
18:30 - 05:56
PKP
11h 26min
Przesiadki
CO2: 17.46kg
Przez Autobus

81,58 zł

Data
Poniedziałek 1 Listopad 2021
FlixBus-logo
Cracovia (MDA) - Gdańsk, Hala Olivia 1840 i 1841
01:05 - 10:20
FlixBus
9h 15min
CO2: 15.52kg
Przez Lot

58,95 zł

Data
Poniedziałek 1 Listopad 2021
Ryanair-logo
Cracovia-Juan Pablo II - Gdańsk-Lech Wałęsa
12:00 - 15:55
Ryanair
27h 55min
Przesiadki
CO2: 97.5kg
Najtaniej
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 9 h 32 min
Kraków Train Station - Gdańsk Główny
10:15 - 19:47
104,30 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 9 h 27 min
Kraków Train Station - Gdańsk Główny
20:54 - 06:21
131,51 zł

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Gdańsk?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 04:19, a ostatni o 23:48. Podróż trwa średnio 8 h, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w ciagu 4 h 56 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Gdańsk?

Pociągi do Gdańsk mogą odjeżdzać z Kraków Glówny and Kraków Train Station i przyjeżdżać na stację Gdansk Glówny, Gdańsk Train Station and Gdańsk Główny.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Kraków oraz Gdańsk, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Gdańsk z Kraków: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 8 połączeń kolejowych do Gdańsk z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest 6 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gdańsk na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Kraków do Gdańsk, dostepnych jest 8 połączeń. Zauważ, że wszystkie 6 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.