Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gdańsk
z 19,18 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 69 zł
Czas podróży 7 h 2 min
Połączenia dla każdego dnia 13
Pierwszy odjazd 23:50
Ostatni odjazd 23:50
Odległość 485 km

Najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Gdańsk na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KrakówX do Gdańsk. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Kraków do Gdańsk?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Kraków do Gdańsk za 63,49 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 116,68 zł.

Pociągi z Kraków do Gdańsk: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Gdańsk pociągiem, możesz polegać na Rozklad, SBB and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
95 zł 87 zł Więcej 87 zł 78 zł Więcej Więcej
Więcej 99,77 zł Więcej 99,77 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 118,63 zł Więcej Więcej Więcej
54,42 zł Więcej Więcej 86,16 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kraków do Gdańsk

O której odjeżdżają pociągi do Gdańsk i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 12:00, a ostatni o 23:50. Podróż trwa średnio 7 h 44 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w ciagu 4 h 56 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Gdańsk?

Pociągi do Gdańsk mogą odjeżdzać z Kraków Glówny and Kraków Train Station i przyjeżdżać na stację Gdansk Glówny, Gdańsk Główny railway station and Gdańsk Główny.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Kraków oraz Gdańsk, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Kraków do Gdańsk jest każdego dnia?

Dostępnych jest 9 połączeń kolejowych do Gdańsk z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest 9 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gdańsk na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Kraków do Gdańsk, dostepnych jest 9 połączeń. Zauważ, że wszystkie 9 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.