Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Gdańsk


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 1 min
Połączenia dla każdego dnia 192
Pierwszy odjazd: 05:13
Ostatni odjazd: 22:14
Odległość 485km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Gdańsk

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kraków do Gdańsk?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Kraków - Gdańsk.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Kraków do Gdańsk?

Cena biletu Kraków - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
41 zł39 zł69 zł41 zł52 zł17 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 68 zł324 zł Więcej 296 zł429 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 61 zł Więcej Więcej

Pociągi z Kraków do Gdańsk


Podróż między Kraków oraz Gdańsk jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gdańsk i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Gdańsk z Kraków Bonarka, Kraków Sidzina, Kraków Łagiewniki or Kraków Płaszów, który przyjeżdża na stację Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Orunia, Gdańsk Główny or Gdańsk Oliwa.

Ile połączeń z Kraków do Gdańsk jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 105 połączeń. Zauważ, że trasy 7 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gdańsk na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 105 połączeń kolejowych z Kraków do Gdańsk. Zauważ, że wśród nich jest 69 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 7 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Gdańsk i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 05:06, a ostatni o 21:06. Podróż trwa średnio 10 hours and 30 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w ciagu 5 hours and 47 minutes.