Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gdańsk

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 192
Pierwszy odjazd: 05:13
Ostatni odjazd: 22:14
Odległość 485km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Gdańsk

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kraków do Gdańsk?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Kraków - Gdańsk.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Kraków do Gdańsk?

Cena biletu Kraków - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
151 zł151 zł158 zł145 zł169 zł275 zł Więcej
85 zł68 zł64 zł68 zł56 zł68 zł Więcej
Więcej 77 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kraków do Gdańsk


Podróż między Kraków oraz Gdańsk jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gdańsk i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Gdańsk z Kraków Łagiewniki or Kraków Sidzina, który przyjeżdża na stację Gdańsk Główny, Gdańsk Orunia or Gdańsk Oliwa.

Ile połączeń z Kraków do Gdańsk jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 192 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gdańsk na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 192 połączeń kolejowych z Kraków do Gdańsk. Zauważ, że wśród nich jest 189 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Gdańsk i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 05:06, a ostatni o 21:06. Podróż trwa średnio 9 hours and 49 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gdańsk w ciagu 5 hours and 47 minutes.