Znajdź autobus z Bydgoszcz do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Poznań
z11 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11 zł
Czas podróży 2 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 00:55
Ostatni odjazd: 13:00
Odległość 108km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Bydgoszcz do Poznań

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Bydgoszcz do Poznań.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Bydgoszcz do Poznań?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Bydgoszcz do Poznań za jedyne 2,49 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 23,90 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Poznań?

Autobusy na trasie Bydgoszcz - Poznań wyjeżdżają ze stacji Bydgoszcz Dworzec Autobusowy, Ul. Jagiellońska 58 and Bydgoszcz i przyjeżdżają na stację Poznan Dworzec Autobusowy, Ul. Stanisława Matyi 2 and Poznań.

Cena biletu Bydgoszcz - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 16 zł Więcej Więcej Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Bydgoszcz do Poznań, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Poznań z Bydgoszcz?

Na trasie z Bydgoszcz do Poznań, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Bydgoszcz do Poznań, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Poznań?

Pierwszy autobus odjeżdża z Bydgoszcz o 00:12, a ostatni o 03:11. Podróż trwa średnio 2 hours and 25 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 20 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Bydgoszcz - Poznań?

Wsród wielu partnerów virail jest również PKS Elbląg and FlixBus oferujący przejazdy do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.