Znajdź autobus z Bydgoszcz do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Poznań
z11 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11 zł
Czas podróży 2 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 00:55
Ostatni odjazd: 13:00
Odległość 108km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Bydgoszcz do Poznań

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Bydgoszcz do Poznań.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Bydgoszcz do Poznań?

Jak nazywają się stacje w Bydgoszcz i Poznań?

Autobusy na trasie Bydgoszcz - Poznań wyjeżdżają ze stacji Bydgoszcz Dworzec Autobusowy, Ul. Jagiellońska 58 and Bydgoszcz i przyjeżdżają na stację Poznan Dworzec Autobusowy, Ul. Stanisława Matyi 2 and Poznań.

Autobusy z Bydgoszcz do Poznań


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Bydgoszcz do Poznań, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Poznań z Bydgoszcz?

Na trasie z Bydgoszcz do Poznań, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Bydgoszcz do Poznań, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Bydgoszcz do Poznań?

Podróż z Bydgoszcz do Poznań zajmuje około 2 hours and 28 minutes, lub nawet 2 hours and 20 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Bydgoszcz o 00:12, a ostatni o 13:12.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Bydgoszcz do Poznań?

You can travel by bus from Bydgoszcz to Poznań with PKS Elbląg and FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.