Autobus Łódź - Poznań ceny od 37,76 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
37,76 zł

Łódź do Poznań przez autobus

Podróż z Łódź do Poznań przez autobus wynosi 188,32 km i zajmuje 2 godz. i 45 min. Dziennie odbywa się 5 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:35, a ostatnim o 20:00. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Poznań przez autobus za jedyne 37,76 zł lub aż 75,80 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 37,76 zł.

Najniższa cena37,76 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 45 min
Połączenie dziennie5
Najniższa cena37,76 zł
Wyzsza cena75,80 zł
Pierwszy wyjazd00:35
Ostatni wyjazd20:00
Dystans188,32 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdPoznań
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o.

Autobus Bilety od Łódź do Poznan

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Poznań

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Poznań w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Poznań?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 48,66 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 37,76 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Łódź do Poznań?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Poznań.

O której odjeżdżają autobusy do Poznań?

Podróż autobusem z Łódź do Poznań trwa 2 godz. i 45 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 20:00. Podróż z Łódź do Poznań zajmuje około 2 godz. i 45 min, lub nawet :2 godz. i 40 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 00:35, a ostatni o 20:00.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Poznań?

Przy podróży na trasie z Łódź do Poznań, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Łódź, Fabryczna,Łódź Chojny,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Lodz Kaliska oraz Poznań Starołęka,Poznań–Ławica,Poznan.

Podróż autobusem do Łódź z Poznań: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 5, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Poznań w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Poznań z Łódź dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Łódź do Poznań dostępnych jest 5 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Poznan

Tanie bilety autobus od Łódź do Poznań
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Poznań.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Poznań, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Poznań.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Poznan

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 30,73 zł do 55,87 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 45% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Łódź do Poznań

Najtańsze bilety autobusowe Łódź - Poznań można znaleźć już za 44,09 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 47,16 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 51,12 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Poznań

Podróżując autobusem do Poznań, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Łódź do Poznań
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Poznań przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Łódź do Poznań Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
13.18kg
Autobus
14.12kg
Lot
37.66kg
Samochód
30.13kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Poznań?
Bilet autobus z Łódź do Poznań to 48,66 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 37,76 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Poznań?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Poznań, to 37,76 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Poznań przez autobus?
Łódź do Poznań to 188,32 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Poznań?
Łódź do Poznań to średnio 2 godz. i 45 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Poznań?
Łódź do Poznań jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and FlixBus Polska sp. z.o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Poznań?
Łódź do Poznań ma średnio 5 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Poznań?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Poznań rozpoczyna się pod adresem 00:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Poznań?
Najnowszy autobus od Łódź do Poznań odchodzi o 20:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Poznań?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 37,76 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Poznań?
Istnieje średnio 5 z Łódź, aby przejść do Poznań.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Poznań przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Poznań to 2 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Poznań?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Poznań.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Poznań przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Poznań generuje 14.12kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Poznań

Powiązane trasy

Inne popularne trasy