Znajdź autobus z Łódź do Poznań

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 12,94zł
Czas podróży 3 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 13
Pierwszy odjazd: 00:45
Ostatni odjazd: 23:50
Odległość 188km

Znajdź swój autobus z Łódź do Poznań na virail

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Poznań w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Poznań?

Bilety autobusowe z Łódź do Poznań kosztują średnio 5,53 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Poznań za jedyne 2,99 zł.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Poznań?

Autobusy z Łódź do Poznań wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, D.A., Ul. Fabryczna, Lodz - Fabryczna and WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14 i przyjeżdżają na stację Poznań, D.A., Ul. Matyi, Dworzec Autobusowy Poznan and D.A. Główny St. 2.

Cena biletu Łódź - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
13 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 13 zł Więcej
25,92 zł Więcej Więcej 25,92 zł25,92 zł25,92 zł Więcej

Autobusy z Łódź do Poznań


Jako że podróż z Łódź do Poznań nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Poznań z Łódź?

Na trasie z Łódź do Poznań, dostępnych jest 13 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 13 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Na trasie z Łódź do Poznań dostępnych jest 13 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Poznań?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 00:07, a ostatni o 23:07. Podróż trwa średnio 3 hours and 8 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 50 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Poznań?

Z przewoźnikiem FlixBus, LIDER, Lider and VOYAGER TRANSPORT będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.