Znajdź autobus z Łódź do Poznań

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 12,79zł
Czas podróży 3 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 17
Pierwszy odjazd: 00:45
Ostatni odjazd: 23:50
Odległość 188km

Znajdź swój autobus z Łódź do Poznań na virail

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Poznań w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Poznań?

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Łódź do Poznań, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lodz (Łódź) Fabryczna, WPA Łódź-Fabryczna(nr 2208) St. 14, Lodz - Fabryczna, Lodz Kaliska Bus Station, Lodz Fabryczna Bus Station, Dworzec Lodz - Kaliska, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Krosno, D.A. Ul. Naftowa, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 203/205 and Lodz Bus Station Fabryczna, Rodziny Poznanskich Avenue oraz Poznań, D.A. Główny St. 2, Dworzec Autobusowy PKS Poznań, Poznan Bus Station, Poznan Dworzec Autobusowy, Ul. Stanisława Matyi 2 and Krosno, D.A. Ul. Naftowa.

Cena biletu Łódź - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
13 zł19 zł13 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej 20 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Poznań, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jako że podróż z Łódź do Poznań nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Poznań?

Na trasie z Łódź do Poznań, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 7 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Na trasie z Łódź do Poznań dostępnych jest 7 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Poznań?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 00:01, a ostatni o 23:01. Podróż trwa średnio 3 hours and 6 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Łódź do Poznań?

Z przewoźnikiem FlixBus, VOYAGER TRANSPORT, Voyager Transport, Leo Express, BP Tour and PKS SZCZECIN będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.