Autobus Rzeszów - Poznań ceny od 78,45 zł

Rozpocząć z
78,45 zł

Rzeszów do Poznań przez autobus

Podróż z Rzeszów do Poznań przez autobus wynosi 440,55 km i zajmuje 10 godz. i 57 min. Dziennie odbywa się 10 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:45, a ostatnim o 23:50. Możliwe jest podróżowanie z Rzeszów do Poznań przez autobus za jedyne 78,45 zł lub aż 161,66 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 78,45 zł.

Najniższa cena78,45 zł
Czas trwania podróży10 godz. i 57 min
Połączenie dziennie10
Najniższa cena78,45 zł
Wyzsza cena161,66 zł
Pierwszy wyjazd06:45
Ostatni wyjazd23:50
Dystans440,55 km
OdjazdRzeszów
PrzyjazdPoznań
PrzewoźnicyFlixBus

Autobus Bilety od Rzeszów do Poznan

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Rzeszów do Poznań

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Rzeszów do Poznań.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Rzeszów do Poznań?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Rzeszów do Poznań za jedyne 78,45 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 113,05 zł.

Przejazd autobusowy z Rzeszów do Poznań: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Poznań.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Rzeszów do Poznań?

Podróż autobusem z Rzeszów do Poznań trwa 10 godz. i 57 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:50. Pierwszy autobus do Poznań odjeżdża o 06:45, a ostatni o 23:50. Podróż trwa 10 godz. i 57 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :9 godz. i 40 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Poznań?

Przy podróży na trasie z Rzeszów do Poznań, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, oraz .

Podróż autobusem do Rzeszów z Poznań: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 10 połączeń autobusowych na trasie z Rzeszów do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 9, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Poznań w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Rzeszów do Poznań autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Rzeszów do Poznań, dostępnych jest 10 połączeń autobusowych dziennie. 9 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Rzeszów do Poznan

Tanie bilety autobus od Rzeszów do Poznań
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Rzeszów do Poznań.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Rzeszów do Poznań, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Rzeszów do Poznań.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Rzeszów do Poznan

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 51,73 zł do 127,85 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 60% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Poznań

Podróżując autobusem do Poznań, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Rzeszów do Poznań
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Rzeszów do Poznań przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Rzeszów do Poznań Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
30.84kg
Autobus
33.04kg
Lot
88.11kg
Samochód
70.49kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Rzeszów do Poznań?
Bilet autobus z Rzeszów do Poznań to 113,05 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 78,45 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Rzeszów do Poznań?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Rzeszów do Poznań, to 78,45 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Rzeszów a Poznań przez autobus?
Rzeszów do Poznań to 440,55 km.
Jak długo trwa autobus między Rzeszów a Poznań?
Rzeszów do Poznań to średnio 10 godz. i 57 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 9 godz. i 40 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Rzeszów na Poznań?
Rzeszów do Poznań ma średnio 10 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Rzeszów do Poznań?
Najwcześniejszy autobus od Rzeszów do Poznań rozpoczyna się pod adresem 06:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Rzeszów do Poznań?
Najnowszy autobus od Rzeszów do Poznań odchodzi o 23:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Rzeszów do Poznań?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 78,45 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Rzeszów do Poznań?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Rzeszów, aby przejść do Poznań. Możesz przejść z Rzeszow, Jasionka Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka and Rzeszow Bus Stop i możesz dotrzeć do Poznań, POZNAN-LAWICA and Poznań Starołęka.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Rzeszów do Poznań?
Istnieje średnio 1 z Rzeszów, aby przejść do Poznań.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Rzeszów a Poznań przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Rzeszów a Poznań to 9 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Rzeszów do Poznań?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Rzeszów a Poznań.
Jakie są emisje CO2 dla Rzeszów do Poznań przez autobus?
Podróż autobus z Rzeszów do Poznań generuje 33.04kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Rzeszów

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Rzeszów

Trasy międzynarodowe z Rzeszów i okolic

Inne miejsca docelowe z Rzeszów

Główne połączenia kolejowe do Poznań

Powiązane trasy

Inne popularne trasy