Autobus Szczecin - Chersoń ceny od 228,84 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Szczecin do Chersoń przez autobus

Podróż z Szczecin do Chersoń przez autobus wynosi 1489,31 km i zajmuje 36 godz. i 5 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:00, a ostatnim o 19:20. Możliwe jest podróżowanie z Szczecin do Chersoń przez autobus za jedyne 228,84 zł lub aż 361,21 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 228,84 zł.

Najniższa cena228,84 zł
Czas trwania podróży36 godz. i 5 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena228,84 zł
Wyzsza cena361,21 zł
Pierwszy wyjazd06:00
Ostatni wyjazd19:20
Dystans1489,31 km
OdjazdSzczecin
PrzyjazdChersoń
PrzewoźnicyZ-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП"), StetsikWięcej

Znajdź swój autobus z Szczecin do Chersoń na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Szczecin do Chersoń w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Chersoń?

Bilety autobusowe z Szczecin do Chersoń kosztują średnio 273,12 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Szczecin do Chersoń za jedyne 228,84 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Szczecin do Chersoń?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Szczecin do Chersoń.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Szczecin - Chersoń?

Podróż autobusem z Szczecin do Chersoń trwa 36 godz. i 5 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Szczecin o FSTD, a ostatni o 19:20. Pierwszy autobus odjeżdża z Szczecin o 06:00, a ostatni o 19:20. Podróż trwa średnio 36 godz. i 5 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :33 godz. i 0 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Chersoń?

Autobusy z Szczecin do Chersoń wyjeżdżają ze stacji Szczecin Train Station,Szczecin Główny,Szczecin Warzymice Osiedle Kresy 11,Szczecin, Dąbie i przyjeżdżają na stację Bypass M-14 Odessa - Melitopol - Novoazovsk,Kherson Avtovokzal,Herson.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Chersoń z Szczecin?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Szczecin do Chersoń. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Szczecin do Chersoń autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Szczecin do Chersoń, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Szczecin do Chersoń
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Szczecin do Chersoń.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Szczecin do Chersoń, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Szczecin do Chersoń.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Szczecin do Chersoń

Najtańsze bilety autobusowe Szczecin - Chersoń można znaleźć już za 153,88 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 277,22 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 321,26 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Chersoń

Podróżując autobusem do Chersoń, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Usługi na pokładzie Sindbad and Z-TIME od Szczecin do Chersoń
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Szczecin do Chersoń przez bus.
Udogodnienia Sindbad Z-TIME
wifi WiFi check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check check

Szczecin do Chersoń Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
104.25kg
Autobus
111.7kg
Lot
297.86kg
Samochód
238.29kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Szczecin do Chersoń?
Bilet autobus z Szczecin do Chersoń to 273,12 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 228,84 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Szczecin do Chersoń?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Szczecin do Chersoń, to 228,84 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Szczecin a Chersoń przez autobus?
Szczecin do Chersoń to 1489,31 km.
Jak długo trwa autobus między Szczecin a Chersoń?
Szczecin do Chersoń to średnio 36 godz. i 5 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 33 godz. i 0 min.
Jakie firmy działają od Szczecin do Chersoń?
Szczecin do Chersoń jest obsługiwany przez operatorów 12. Możesz znaleźć na Virail Z-TIME . . . (ТДВ "Ковельське АТП"), Stetsik, EWE-Trans, ВАСИЛЬКІВТРАНСАВТО ПП, VASILKIVTRANSAVTO, Holden Plyus Trans, Sindbad, TocoBus, Ideal Travel Maria Myrna SpJ, Bus Express, Z-TIME, Smilsky and VEZUN świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Szczecin na Chersoń?
Szczecin do Chersoń ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Szczecin do Chersoń?
Najwcześniejszy autobus od Szczecin do Chersoń rozpoczyna się pod adresem 06:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Szczecin do Chersoń?
Najnowszy autobus od Szczecin do Chersoń odchodzi o 19:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Szczecin do Chersoń?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 228,84 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Szczecin do Chersoń?
Istnieje średnio 2 z Szczecin, aby przejść do Chersoń.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Szczecin a Chersoń przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Szczecin a Chersoń to 33 godz. i 0 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Szczecin do Chersoń?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Szczecin a Chersoń.
Jakie są emisje CO2 dla Szczecin do Chersoń przez autobus?
Podróż autobus z Szczecin do Chersoń generuje 111.7kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Szczecin

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Szczecin

Trasy międzynarodowe z Szczecin i okolic

Inne miejsca docelowe z Szczecin

Główne połączenia kolejowe do Chersoń

Powiązane trasy

Inne popularne trasy