Wyszukaj połączenie kolejowe z Gdańsk do Bydgoszcz

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 2 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 24
Pierwszy odjazd: 05:18
Ostatni odjazd: 22:42
Odległość 143km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Gdańsk do Bydgoszcz

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Gdańsk do Bydgoszcz w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Gdańsk do Bydgoszcz?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Gdańsk a Bydgoszcz.

Ile kosztują bilety na pociąg z Gdańsk do Bydgoszcz?

Cena biletu Gdańsk - Bydgoszcz dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
25,66 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 14,92 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Gdańsk do Bydgoszcz


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Gdańsk do Bydgoszcz?

Pociągi do Bydgoszcz odjeżdzają z Gdańsk ze stacji Gdańsk Główny or Gdańsk Wrzeszcz i przyjeżdźają na stację Bydgoszcz Główna.

Ile połączeń z Gdańsk do Bydgoszcz jest każdego dnia?

Dostępnych jest 24 połączeń kolejowych do Bydgoszcz z Gdańsk. Zauważ, że wśrod nich jest 8 połączeń bezpośrednich i 12 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bydgoszcz na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Bydgoszcz z Gdańsk, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 24 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 12 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 8 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Gdańsk do Bydgoszcz?

Średnia długość podróży to 6 hours and 16 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Bydgoszcz w ciągu 2 hours and 10 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Gdańsk o 05:03, a ostatni o 22:03.