Znajdź autobus z Gorzów Wielkopolski do Warszawa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Warszawa

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 30 zł
Czas podróży 8 h 36 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 06:35
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 396km

Znajdź połączenie autobusowe z Gorzów Wielkopolski do Warszawa na virail

Jeśli szukasz biletów z Gorzów Wielkopolski do Warszawa w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Gorzów Wielkopolski do Warszawa?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Gorzów Wielkopolski do Warszawa za jedyne 6,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 35,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Gorzów Wielkopolski wyjeżdżają ze stacji Gorzów Tesco i przyjeżdżają na stację Modlin Airport, Warsaw West and Warszawa Marymont.

Cena biletu Gorzów Wielkopolski - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 43 zł43 zł Więcej 47 zł Więcej Więcej

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Gorzów Wielkopolski do Warszawa, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Gorzów Wielkopolski do Warszawa?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Gorzów Wielkopolski do Warszawa. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Gorzów Wielkopolski do Warszawa, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. 2 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają autobusy do Warszawa?

Pierwszy autobus odjeżdża z Gorzów Wielkopolski o 06:02, a ostatni o 23:08. Podróż trwa średnio 8 hours and 57 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 7 hours and 15 minutes.

Przejazd autobusowy z Gorzów Wielkopolski do Warszawa: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Warszawa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.