Wyszukaj połączenie kolejowe z Gorzów Wielkopolski do Warszawa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 27604 h 18 min
Połączenia dla każdego dnia 221
Pierwszy odjazd: 05:22
Ostatni odjazd: 23:28
Odległość 396km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Gorzów Wielkopolski do Warszawa na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Gorzów Wielkopolski do Warszawa: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Warszawa pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety na pociąg z Gorzów Wielkopolski do Warszawa?

Cena biletu Gorzów Wielkopolski - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
37 zł32 zł Więcej 48 zł Więcej 48 zł Więcej
60 zł47 zł47 zł51 zł60 zł60 zł60 zł

Pociągi z Gorzów Wielkopolski do Warszawa


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Na krótkich dystansach, takich jak między Gorzów Wielkopolski oraz Warszawa, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Warszawa?

Pociąg z Gorzów Wielkopolski odjeżdża ze stacji Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski Zamoście or Gorzów Wielkopolski Karnin i przyjeżdża na stację Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia, Warszawa Ochota WKD or Warszawa Zachodnia.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Gorzów Wielkopolski?

Dostępnych jest 123 połączeń kolejowych do Warszawa z Gorzów Wielkopolski. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 99 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 123 połączeń kolejowych z Gorzów Wielkopolski do Warszawa. Zauważ, że wśród nich jest 99 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Gorzów Wielkopolski do Warszawa?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 05:07, a ostatni o 23:07. Podróż trwa średnio 124036 hours and 28 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Warszawa w 6 hours and 9 minutes.