Znajdź autobus z Poznań do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 54,33 zł
Czas podróży 8 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 02:40
Ostatni odjazd 17:25
Odległość 188 km

Znajdź połączenie autobusowe z Poznań do Łódź na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Poznań do Łódź. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Poznań do Łódź?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 80,50 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 13,56 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
39,59 zł Więcej 40 zł 40 zł Więcej 40,81 zł Więcej

Autobusy z Poznań do Łódź

Kiedy odjeżdżają autobusy do Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Poznań o 00:10, a ostatni o 17:25. Podróż trwa średnio 8 h 24 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie : min.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Poznań do Łódź?

Dostępnych jest 2.5 połączeń autobusowych na trasie z Poznań do Łódź. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1.5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Poznań do Łódź, dostępnych jest 2.5 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1.5 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.